Page 6 of 268 FirstFirst ... 34567891656106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 5351

Thread: Intrebari / sfaturi / nelamuriri - de tot felul.

1. Back To Top | #101
    Strange suruburile de la balamale... Daca nu merge schimba locul balamalelor pe toc si pe usa.

2. Back To Top | #102
    Nu am cum sa mut locul balamalelor pe toc pt ca se monteaza putin in interiorul tocului si ar insemna sa ma pun sa il scobesc plus ca nu am uneltele necesare. Si daca s-a lasat din suruburi faptul ca le strang nu are nici o treaba.
    Alte sugestii ?

3. Back To Top | #103
    Resurected dust2dust's Avatar
    Behind the darkness that rules the world.
    Cum adica s-a lasat din suruburi?S-au largit gaurile unde sunt prinse suruburile de la balamaua de sus?Daca da,gaseste ceva de umplut acolo pentru ca suruburile sa aiba priza.Eventual sa le largesti mai mult si sa introduci chestii de-ala de plastic in care se introduc holzsuruburi(nu stiu cum dreaq se numesc).
    Nu exista oameni care sa nu fie capabili sa faca mai mult decat cred ei ca ar putea face. (Henry Ford)

4. Back To Top | #104
    Registered User romeo_id's Avatar
    dibluri se numesc, dar nu stiu la ce o sa te ajute, spunea cineva sa incerci sa mai strangi holzsuruburile e o idee buna de incercat, oricum cea mai la indemana treaba mi se pare sa folosesti niste saibe si ai sa vezi ca o sa se mai ridice usa, nu are cum sa nu se alinieze balamalele

5. Back To Top | #105
    m'am uitat la publicitate da' rubrica ma descurajeaza.vreau sa cumpar niste selectii punk.am vazut mai demult ca vindea cineva,sau avea,in fine,da' nu mai stiu cine si nici detalii.so,daca aveti ceva,tell me.
    a da,la preturi mici.nu prea am bani.
    no alarms and no surprises

6. Back To Top | #106
    Moderator Nekrataal's Avatar
    Quote Originally Posted by diana andreea
    m'am uitat la publicitate da' rubrica ma descurajeaza.vreau sa cumpar niste selectii punk.am vazut mai demult ca vindea cineva,sau avea,in fine,da' nu mai stiu cine si nici detalii.so,daca aveti ceva,tell me.
    a da,la preturi mici.nu prea am bani.

Dai anunt pe publicitate pe are de diverse: "CUMPAR selectii punk" si astepti sa vezi ce pescuiesti.

7. Back To Top | #107

Question Centre de reciclare

legat de punctele de reciclare am shi eu nevoie de nishte preturi pt alama plumb cupru bronz..shi cateva puncte de colectare..hi hi hi.ma duc la munte shi need money

8. Back To Top | #108

9. Back To Top | #109
    pacat ca n-ae poll, putea fi un howwwwwwwwwwwww partea patra

10. Back To Top | #110
    Leather SM's Avatar
    nu cred ca iei suficienti bani pt munte unless ai niste munti de deseuri
    din cate stiu e ceva gen 4.500 lei kg de fier vechi si vreo 30.000 lei kg de cupru/alama

11. Back To Top | #111
    anarion, ar fi cazul sa specifici ce doresti

12. Back To Top | #112
    Quote Originally Posted by DXN
    inca un rrom a facu rost de cablurile alea de cupru de la macaze. sa te tii acum deraieri de marfare.
    mai, barem sa deraieze o sageata, ca ma enerveaza preturile

chestia asta cu reciclarea e o chestie cam "dezbatuta". daca nu cumva ai un camion plin cu fiare nu vad cum o sa strangi bani de munte.

apropo, pe langa google, exista Pagini Aurii. Cauta acolo centre de reciclare.

Fiare vechi cumparaaaaaaaam...
    (under construction)

13. Back To Top | #113
    Registered User romeo_id's Avatar
    Recomandati-mi si mie, va rog, o librarie buna (din bucuresti) cu preturi decente. Merci.

14. Back To Top | #114
    stie cineva cam cat mai e intrarea la Water park baneasa?
    "It's better to burn out, than to fade away"(K.Cobain)

15. Back To Top | #115

probleme cu instalare aer conditionat

am achizitionat de cateva zile......un aparat de aer condition care implica montajul de catre firma SC TOTAL CLIMA sau SC CLIMA CONSULT, insa de cateva zile nu raspunde nimeni la nici unul din cele aproape 10 telefoane de la cele 2 firme.....

va rog frumos daca ati montat asa cv, sau avetzi vreun numar de telefon de la o echipa de montaj din cadrul celor 2 firma sa ma ajutati ca nu mai suport. o sa ma duc la ei cred, daca nu gasesc nici o varianta......

nu este posibil asa cv.
    nu numai ca nu am fost programat, dar nici macar nu am reusit sa dau de ei...

16. Back To Top | #116
    Clima confort 2003 Srl : 021. 653.74.00 ; 0721.391.255
    Clima Consult 021.253.18.55 ; 0723.277.768

Nici eu nu am ajuns la un acord cu ei.Cei de la Clima Confort au zis ca ma programeaza pe 8 iulie. Incearca sa suni pe mobil ca numerele de fix nu merg.

Ps: Daca se considera reclama se poate modifica.
    "Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj"

17. Back To Top | #117
    pai clima confort.........nuj daca e cu aparatul meu...

iar mobilele sunt inchise.......

e clar......ma duc peste ei.

18. Back To Top | #118
    mda.....am fost programat pe 13 iulie......dar nu cred ca vin nici atunci......

cred ca o sa renunt la garantie si o sa fac cu alta firma....

19. Back To Top | #119
    Registered User shiningstar's Avatar

Post Certificat de actionar

O persoana m-a rugat sa ma interesez unde ar putea sa vanda un certificat de actionar pe care il are de la Dacia. Aveti cumva idee unde s-ar putea vinde? Am sa incerc maine sa sun la ei si sa intreb, sper sa ma poata ajuta...

20. Back To Top | #120
    Registered User sldr's Avatar
    Quote Originally Posted by shiningstar
    Am sa incerc maine sa sun la ei si sa intreb, sper sa ma poata ajuta...
    ti-ai raspuns singur, asta dc nu cumva acest thread "e la `shto"
    . si de la capat

1.  
Page 6 of 268 FirstFirst ... 34567891656106 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks