Results 1 to 6 of 6

Thread: despre biciclete fitness second hand?

1. Back To Top | #1

Post despre biciclete fitness second hand?

Salut.Am si eu o curiozitate.. ce preturi sunt la bicicletele de fitness second hand ? eu am primit una si as vrea sa o vand..are display cu : time,distance,scan,calorie,speed,pulse. ghidonul are un fel de amortizor poti impinge si trage spre tine,nu are reglaj de forta pt ghidon in schimb k orice bicicleta poti regla rezistenta la pedalare.Ce pretz credeti k as putea sa o vand? multumesc.

2. Back To Top | #2
    in jur de 60-70% din pretul de nou, in functie de cat de mult a fost folosita (si cat de mult se vede ca a fost folosita)
    Ignore list: Stagirioritic

3. Back To Top | #3
    Need I explain? Bogotta's Avatar
    Man, eu am una Kettler made in Germany nefolosita de ani de zile. M-am gandit sa o vand dar cand am vazut ca un no-name in Carefour e 150 RON, mi-am dat seama imediat ca mai mult de 100 de lei nu o sa imi dea nimeni pe ea. Asa ca mai bine o las acolo unde este.
    Da, omul umbla ca o umbra, se framanta degeaba, strange comori si nu stie cine le va lua.

Psalmul 39:6

4. Back To Top | #4
    cumpar bicicleta fitness urgent...nu ofer mai mult de 110 ron....astept mesaje...eu sunt din buzau

---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:54 ----------

[QUOTE=manyna;42834866]cumpar bicicleta fitness urgent...nu ofer mai mult de 110 ron....astept mesaje...eu sunt din buzau

5. Back To Top | #5

raspuns

[QUOTE=manyna;42834866]cumpar bicicleta fitness urgent...nu ofer mai mult de 110 ron....astept mesaje...eu sunt din buzau

---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:54 ----------

Quote Originally Posted by manyna View Post
    cumpar bicicleta fitness urgent...nu ofer mai mult de 110 ron....astept mesaje...eu sunt din buzau
    Eu am o bicicleta mai veche pe care as vrea sa o vand, pt. ca nu o mai folosesc, am alta mai noua. Sunteti de acord sa negociem ? Eu as vrea sa o vand cu 200 ron. Daca sunteti de acord, raspundeti-mi !

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

Sunt din jud. Braila, la 60 km. de Buzau. Sunteti de acord sa imi oferiti 200 de lei pe aceasta bicicleta, avand in vedere ca acum una noua este f. scumpa, cam de la 400 lei in sus ?

6. Back To Top | #6
    Salutare. Ma uit de ceva timp de o bicicleta de fitness mecanica, iar preturile am observat ca sunt in jurul sumei de 300-400 de lei. Aveti idee daca as putea gasi ceva si mai ieftin, cat si daca sunt eficiente la banii astia?

Modelul ce l-am gasit si mi-a placut este un A3 Canary: Bicicleta mecanica Hiton A3 Canary • Sportist

Va multumesc,

1.  

Bookmarks

Bookmarks