Page 5 of 5 FirstFirst ... 2345
Results 81 to 100 of 100

Thread: Abonamente World Class Fitness prin intermediul HP/alte companii.

1. Back To Top | #81
    Profesor Geografie vicheater's Avatar
    WC Asmita, 254 lei / luna full time, prin corporatie de dimensiuni mici/medii.

Merita, a fost cineva? E plina si sala de cefelate si smardoi, ca si restul cartierului respectiv, in care si locuiesc?
    AMD Phenom II X3 720 BE @ X4 B20 3.1 Ghz || AsRock A785GXH || A-data Vitesta Extreme - 2x1024 Mb DDR2 800 Mhz CL4 @ Micron D9 || WD 640Gb AAKS Caviar Blue

Unicul Cãpitan este Floricã Mincan

2. Back To Top | #82
    Sal! Daca exista doritori pentru WC Marriott Bucuresti, abonament full-time ( acces sala,piscina, aerobic) , astept mesaj.

3. Back To Top | #83
    Registered User Emerald's Avatar
    Vreau cel putin 2 abonamente la WC Marriott Bucuresti. Daca are cineva, astept PM

4. Back To Top | #84
    buna ziua
    ma intereseaza si pe mine preluarea unui abonament World class la Radisson - full time
    multumesc

5. Back To Top | #85
    Registered User goguleanu111's Avatar
    Si pe mine m-ar interesa ceva abonament, daca s-ar putea chiar din acela de nu esti legat de o singura sala....
    I am not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.

6. Back To Top | #86
    Registered User
    Buna ziua,

Ma poate ajuta cineva cu un abonament daytime Radisson ?

Multumesc anticipat - astept PM

7. Back To Top | #87
    Nick anterior: Dio[blu] Dio's Avatar
    Poti sa mergi la o vizionare. Sau sa nimeresti zile cu "porti deschise", cand te poti antrena gratuit sa vezi cum este. Sau eventual chiar sa mergi pentru o vizionare si sa ceri sa faci un antrenament gratuit inainte de a semna un contract, sa vezi cum este.
    REGULAMENT - cititi daca postati la publicitate

ATENTIE! Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban. Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură.

8. Back To Top | #88
    Buna,

Sunt interesata de 4 abonamente World Class in Bucuresti. Vrem sa mergem un grup de prieteni. Ma poate ajuta cineva? PM va rog daca aveti o oferta pentru Bucuresti.

Va multumesc

9. Back To Top | #89
    Nick anterior: blupaint Whitpaint's Avatar
    Cam cat ar costa un abonamnet pt wc titan sau wc mega mall pantelimon?

10. Back To Top | #90
    Registered User Stecheru's Avatar
    Pana la sf. lui august au 399 euro abonament bronze zi si seara care e valabil in mai multe locatii printre care si titan si pantelimon. Si nu, nu mai exista abonament mai ieftin valabil pentru o singura sala.
    Cam asta a fost dintotdeauna pretul daca prinzi o oferta sau iei prin firma. Singurul avantaj care se mai poate obtine la pretul asta daca iei abonament "corporate" e ca la firma se plateste lunar.

11. Back To Top | #91
    Buna tuturor,

Ma intereseaza sa cumpar o invitatie pentru World Class Radisson/Caro Hotel, in vederea obtinerii unei reduceri pentru abonamentul full-time.

Ma poate ajuta cineva?

Astept detalii pe privat.

Multumesc anticipat pentru raspuns!

12. Back To Top | #92
    Salut,ma poate ajuta cineva cu un abonament la wc mega mall?

13. Back To Top | #93
    Registered User Stecheru's Avatar
    In primul rand nu mai exista abonamente pentru un singur club, ci pentru mai multe la gramada, grupate in functie de calitatea oferita.
    Vezi ca au reduceri de 25% la abonamentele full si 50% la abonamentele day-time pana pe 28 febr. Nu stiu cat sunt preturile prin firma, dar mai jos e un mail care l-am primit de la ei acum cateva zile:
    Pana pe 28 februarie 2017, ai 25% reducere la toate variantele de abonament pe 12 luni Full Time:

Ø Abonament Bronze 12 luni Full Time : 412 euro - Acces Plaza, Lujerului Cora, America House, Promenada, Pipera Plaza, Jolie Ville, Sudului, Timisoara, Cluj Polus, Craiova, Bacau, Pitesti, Ploiesti

Ø Abonament Silver 12 luni Full Time : 450 euro - Acces Mega Mall, Titan, Asmita, Otopeni, Cluj Iulius, Cluj Belvedere, Iasi + BRONZE

Ø Abonament Gold 12 luni Full Time : 562 euro - Acces Incity, Upground, Caro + SILVER

Ø Abonament Platinum 12 luni Full Time : 674 euro - Acces Downtown, Atlantis, Grand + GOLD

Ø Abonament W. 12 luni Full Time : 938 euro - Acces in toate centrele World Class.

Preturile includ TVA.

Va multumim!

14. Back To Top | #94
    mi-am facut silver pe o luna,la mega mall,a fost 86 euro,am inteles ca prin corporate e in jur de 200 lei,dar depinde si de firma prin care iti faci.

15. Back To Top | #95
    Salut,pot sa fac rost de orice abon.wc la preturi sub cele oferite de ei.
    Pm pentru detali.
    Rog seriozitate,va multumesc

16. Back To Top | #96
    L.e abonamentele incep pe 27 aprilie

17. Back To Top | #97
    Banned
    Mi am facut zilele astea. 1999 Ron / 15 luni. full time. Bronze.

18. Back To Top | #98
    Buna m-ar interesa un abonament world class platinum day time

19. Back To Top | #99
    Buna ma intereseaza un abonament day time Platinum (Downtown Raddisson)
    Quote Originally Posted by allecss View Post
    Pm pentru detali.

20. Back To Top | #100
    Quote Originally Posted by allecss View Post
    Pm pentru detali.
    salut sunt interesat si eu de 2 abonamente silvel pentru un an .la ce bani le pot obtine de la tine?

1.  
Page 5 of 5 FirstFirst ... 2345

Bookmarks

Bookmarks