brat A mai comandat cnv de pe acest site?
Results 1 to 8 of 8

Thread: A mai comandat cnv de pe acest site?

Registered User horel2's Avatar

A mai comandat cnv de pe acest site?

este vb de parfumuripenet . ro

suntpreturi.. cred ca cele mai mici si la ei la Despre noi tot zic ei ca ce sa facem sa vedem daca is originale sau nu..dar nu scrie concret aceste parfumuri sunt originale

klaus's Avatar
    Telekom - 300 - Thread
    Mai bine arunci un ochi pe aria de publicitate.
    Sunt cativa useri de la care poti sa fii sigur ca au parfumuri originale, iar preturile sunt super ok!
    Parerea mea.. e mai simplu sa te intalnesti cu omul(care are destule tranzactii la activ si feedback-uri pozitive) ai luat parfumul si la revedere, decat sa stai sa astepti pareri daca a luat cineva de pe site-ul X, Y, etc.

Numai bine!
    It's time to burn™

SM
    SM is offline
    Leather SM's Avatar
    Eu nu cred ca sunt originale.

cR1
    cR1 is offline
    Registered User cR1's Avatar
    Cica o solutie buna pentru a urmari originalitatea e pretul lor vs pretul din magazin. Tocmai si'au turnat cenusa in cap si au demonstrat ca vand facaturi.

Traiasca duty-ree'urile :luw:

Registered User horel2's Avatar
    si eu cred..cica au certificat de calitate de la producator... asa au zis cel putin da nu am mai auzit de asa ceva.. si stiu pe mai multi care si-au cumparat si nu am primit asa ceva(evident din alte locuri)

Registered User ButcheR's Avatar
    www.parfumuripenet.ro este dezvoltat de mine la firma la care lucrez (www.webdesignagency.ro) pt magazinul Top Shop SRL. Firma este serioasa si chiar vinde parfumuri originale.

Mai nou participa la promotia parliament organizata de philip morris - este partener www.allsenses.ro (vedeti sectiunea premii parfumuri de lux).
    Starcraft is my religion...
    Kill them all and let God sort 'em out.
    I7 930 2.8Ghz, Mobo Gigabyte X58A-UD3R, 12GB DDR3 Kingston Hyper-X 1600MHz, Gainward 570 GTX Phantom, X-FI Xtreme Music, Boxe Corsair SP2500, SSD Intel 520 240GB, Mouse Logitech G5, Mousepad Funk, Carcasa Corsair Obsidian 650D, sursa 650W Seasonic-X, monitor Dell 24" U2410 + MacBook Pro 15" retina Oct. 2013, 512 SSD, 16GB DDR3, nVidia GT 750

Nick anterior: Dj_B Ciuby's Avatar
    Top Shop SRL sunt cumva baietii buni detinuti de Linea Directa/Studio Moderna, adica firmele "De teleshoping"?

Daca da, sunt facaturi. Astia n-or sa vanda un lucru de calitate cate zile o sa aiba...
    Around...

Registered User ButcheR's Avatar
    nu, sunt o firma din constanta, nu au nici o treaba cu firmele de teleshoping.
    Starcraft is my religion...
    Kill them all and let God sort 'em out.
    I7 930 2.8Ghz, Mobo Gigabyte X58A-UD3R, 12GB DDR3 Kingston Hyper-X 1600MHz, Gainward 570 GTX Phantom, X-FI Xtreme Music, Boxe Corsair SP2500, SSD Intel 520 240GB, Mouse Logitech G5, Mousepad Funk, Carcasa Corsair Obsidian 650D, sursa 650W Seasonic-X, monitor Dell 24" U2410 + MacBook Pro 15" retina Oct. 2013, 512 SSD, 16GB DDR3, nVidia GT 750

1.  
    Telekom - 728 Last Post