Page 4 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 61 to 80 of 166

Thread: Poze facute din/cu avioane.

1. Back To Top | #61
    Boeing 737 are motoarele pe aripa.

Frumoase pozele, oricum!
    Nashpa...

"In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry
    and has been widely regarded as a bad move." (Douglas Adams)

2. Back To Top | #62
    Ruta: Bucuresti - Sharm El Sheikh....

Ultima poza e la sosirea in .ro. Am fost luat pe nepregatite...in sensul ca nu aveam haine de iarna.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-p121209_08.32-01-.jpg   Poze facute din/cu avioane.-p121209_08.33-02-.jpg   Poze facute din/cu avioane.-p121209_09.56-01-.jpg   Poze facute din/cu avioane.-p191209_11.01.jpg   Poze facute din/cu avioane.-p191209_14.56.jpg  
    Am căutat răspunsuri şi-am găsit alte întrebări, cele mai mari secrete ascunse într-o zi de ieri, nu vreau păreri vreau certitudini, capul pe umeri, nimeni nu-nvaţă din greşeli învaţă să le numeri.

Vand Google Chromecast 2.0 Hdmi Streaming Media Player cu garantie, factura

3. Back To Top | #63
    Registered User KeR's Avatar
    Quote Originally Posted by C05T1N View Post
    Prima e pe Otopeni, pe o vreme infernala (nu se vede, dar ningea cu niste fulgi care pareau mai degraba cuburi de gheata ), 2 si 3 sunt de pe Ruzyne din Praga (un Boeing 737 si un Bombardier Q400, daca nu ma insel)
    In poza trei e sigur un ATR.
    Whyismyspacebarnotworking?!

4. Back To Top | #64
    Registered User EOSparts's Avatar
    Incerc sa imi dau seama ce avion este asta. dupa forma pare un 747, dar are aripa din spate in locul nepotrivit. poate stie cineva ce este. Poza facuta in urma cu cateva zile de pe balcon.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-sharjah-001.jpg  

5. Back To Top | #65
    Ala e un cargo militar. Probabil un Lockheed Martin, ceva de genul asta.

[edit]: De fapt seamana mai mult cu Boeing C-17 Globemaster III. Orice-ar fi, e mare dracia!
    Last edited by Doctor Bonez; 27-01-2010 at 11:12.
    Nashpa...

"In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry
    and has been widely regarded as a bad move." (Douglas Adams)

6. Back To Top | #66
    Registered User EOSparts's Avatar
    Merci de info. chiar ma framanta intrebarea asta, si chiar era un cargo militar.

7. Back To Top | #67
    Nick anterior: H2H Moke's Avatar
    Este sigur USAF dar nu retin denumirea, cu unul din asta am zburat acum un an inauntru are spatiu sa bagi vreo 2 camioane si un tanc

Senzatia la decolare este unica, daca nu eram legat in centuri (locurile pt pasageri sunt pe laterale cu spatele la fuselaj) ma rostogoleam efectiv pana la coada avionului.

LE: Dr Bonez, ala e. C-17 e fiara.

In poze > Blackhawk
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-1.jpg   Poze facute din/cu avioane.-2.jpg  
    Last edited by Moke; 27-01-2010 at 11:21.

8. Back To Top | #68
    Nick anterior: Fatal1ty 2K's Avatar
    E posibil sa fie un C5 galaxy.

9. Back To Top | #69

Cool

Bamboo island, Mosquito island si un recif, Koh Phi Phi, Tailanda
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-p1050510.jpg  

10. Back To Top | #70
    pur si simplu graS big_bum's Avatar
    Primul la Clinceni, al doilea la Otopeni
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-cessna_2_by_big_bum.jpg   Poze facute din/cu avioane.-romanian_air_force_by_big_bum.jpg  

Femeile sunt ca Linuxul. Odata ce te-ai prins cum sa lucrezi cu el, vrei sa incerci mai multe distributii.
    Nexus 5 kernel
    Bumberry Pi - a blog running on a Raspberry Pi about Raspberry Pi running a blog.

11. Back To Top | #71
    Si eu cateva:
    1,2 Otopeni-Munchen (undeva in zare se vad muntii Alpi poza 2)
    3,4,5 Munchen-Otopeni(in poza 4 am prins un alt avion fara sa-mi dau seama,iar in 5 lacul Balaton Ungaria)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-img_0025.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0065.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0075.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0091.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0093.jpg  

12. Back To Top | #72
    si inca una:Stadionul Allianz-Arena (FC Bayern München)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-img_0076.jpg  

13. Back To Top | #73
    Registered User sldr's Avatar
    ce caterinca, zici ca e o anvelopa gigantica
    . si de la capat

14. Back To Top | #74
    Grandfather of all Knowledge C05T1N's Avatar
    (in drum spre) Barcelona, 2010
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-img_2981-edit.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_1548-edit.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_1556-edit.jpg  
    Ni dyar'izuba, Rizagaruga, Hejuru yadju, Nduzaricyeza ricyeza...

Yahoo: costinnitescu

15. Back To Top | #75
    pur si simplu graS big_bum's Avatar
    ....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-img_7263.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_7274.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_7255.jpg  

Femeile sunt ca Linuxul. Odata ce te-ai prins cum sa lucrezi cu el, vrei sa incerci mai multe distributii.
    Nexus 5 kernel
    Bumberry Pi - a blog running on a Raspberry Pi about Raspberry Pi running a blog.

16. Back To Top | #76
    Trezirea!

Letiste Ruzyne, Praga si Otopeni, Bucuresti.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-img_4192-2.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_4196-2.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_4997.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_4974.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_4980.jpg  

17. Back To Top | #77
    trippin' duKeZZ's Avatar
    de ce atit lomo pe pozele alea?

18. Back To Top | #78
    Ca sa ma simt si eu artist, why else?

19. Back To Top | #79
    /DRIVE R@Z0R's Avatar
    Costin, spune-mi te rog cu ce program aplici acel efect [incadrare tip cerc + negru pe margini], aveam functia asta pentru poze pe Galaxy S, dar l-am dat. Merci anticipat.
    This kid also enjoys vitamin H .

20. Back To Top | #80
    Need I explain? Bogotta's Avatar
    Proaspete, facute ieri la pranz, unele la DUsseldorf si altele la Leipzig. Beam un suc si pozam avioane ... chiar fain ...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Poze facute din/cu avioane.-img_0066.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0068.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0069.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0072.jpg   Poze facute din/cu avioane.-img_0070.jpg  
    Da, omul umbla ca o umbra, se framanta degeaba, strange comori si nu stie cine le va lua.

Psalmul 39:6

1.  
Page 4 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks