Page 2 of 14 FirstFirst 1234512 ... LastLast
Results 21 to 40 of 266

Thread: Cele mai ieftine bilete de avion

1. Back To Top | #21
    jedi master xgeox's Avatar
    57 euro Bucuresti-Valencia dus intors,plec pe 30.01.2010 cu BlueAir
    Unicul lucru sigur din viata noastra este ca o sa murim

2. Back To Top | #22
    V-am prins, vrajitoarelor! mz's Avatar
    Bucuresti - Viena - Bucuresti cu 65 euro/persoana (taxe incluse) in 2007, orar excelent, de zi. Compania este din pacate defuncta Sky Europe, mare pacat de ei.

3. Back To Top | #23
    Cursele alea au fost preluate de Blue Air dupa falimentul Sky Europe.
    Nashpa...

"In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry
    and has been widely regarded as a bad move." (Douglas Adams)

4. Back To Top | #24
    Vlad Tepes Monstru's Avatar
    da , dar nu mai sunt asa de ieftine
    imi pare rau de ei
    cat am fost in cehia am tot zburat cu ei
    am prins si la 3xeuro dus-intors cu ei si la 4x
    -Folii Slickwraps - Iphone / Samsung Galaxy / HTC ONE / LG etc - din stoc sau pe comanda
    -Moderator "indisciplinat" ? Loc pentru dreptate
    -ATENTIE!
    Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban.
    -Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură.

5. Back To Top | #25
    Din Viena mergeai in Praga? Cu autobuzul sau cu trenul? Trenul mi se pare mai comod, dar e totusi scump (dus-intors vreo 80 eur fata de numai 50 autobuz). Oare merita diferenta?

6. Back To Top | #26
    mergeam spre brno
    student agency = autocar
    mult mai ieftin
    STUDENT AGENCY
    -Folii Slickwraps - Iphone / Samsung Galaxy / HTC ONE / LG etc - din stoc sau pe comanda
    -ATENTIE!
    Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban.
    -Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură.

7. Back To Top | #27
    +1 pentru Student Agency. Foarte confortabil si mult mai ieftin decat cu trenul.
    Nashpa...

"In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry

8. Back To Top | #28
    Quote Originally Posted by xgeox View Post
    57 euro Bucuresti-Valencia dus intors,plec pe 30.01.2010 cu BlueAir
    Cu wizz air e ~30 euro dus intors, cel putin din Timisoara. Dar presupun ca fara taxa bagaj.

9. Back To Top | #29
    jedi master xgeox's Avatar
    Quote Originally Posted by raz View Post
    Cu wizz air e ~30 euro dus intors, cel putin din Timisoara. Dar presupun ca fara taxa bagaj.
    Daca ar fi asa din Buc.cred ca as zbura in fiecare saptamana la Valencia.
    Unicul lucru sigur din viata noastra este ca o sa murim

10. Back To Top | #30
    Registered User EOSparts's Avatar
    Dubai - Bahrain - Dubai cu Emirates in perioada cursei de F1 am zburat cu 150Aed cu business (am prins un last minute offer) - 150 Aed aprox 120Ron

11. Back To Top | #31
    Quote Originally Posted by EOSparts View Post
    Dubai - Bahrain - Dubai cu Emirates in perioada cursei de F1 am zburat cu 150Aed cu business (am prins un last minute offer) - 150 Aed aprox 120Ron
    Ce preturi...pe gratis...

Cum pot sa prind un astfel de last minute offer?
    Am căutat răspunsuri şi-am găsit alte întrebări, cele mai mari secrete ascunse într-o zi de ieri, nu vreau păreri vreau certitudini, capul pe umeri, nimeni nu-nvaţă din greşeli învaţă să le numeri.

Vand Google Chromecast 2.0 Hdmi Streaming Media Player cu garantie, factura

12. Back To Top | #32
    Cu mult noroc.
    Nashpa...

13. Back To Top | #33
    cel mai ieftin am zburat cu ryanair cu 10 eur (nu mai tin minte exact ruta dar era ceva Belgia-Italia). Apoi vin ceva zboruri cu Wizz (Ro-Germania) pe la 20-30 de eur (din bucuresti si timisoara). 30-50 am zburat si cu Blueair, Germanwings, easyjet. Intr-o vreme AF vindea zboruri la licitatie si stiu ca am prins cateva zboruri CDG-europa pe la 60-100 eur.Pe la 100 de euro am zburat si cu Lufthansa sau Brussels airlines. In gama 100-200 eur poti sa prinzi un bilet de avion cu orice companie de zbor.
    Intercontinental am prin un bilet AF cu doar 200 eur.

Toate preturile de mai sus sunt dus-intors
    Last edited by murfisor; 25-01-2010 at 14:23.

14. Back To Top | #34
    Nick anterior: H2H Moke's Avatar
    German Wings are preturi rezonabile pt relatia cu Germania, neajunsul este ca lucreaza pe Baneasa (pt mine, altora poate le convine mai mult). Stuttgart > Bucuresti 70E cu 2 bagaje in cala fiecare 20 kg.

15. Back To Top | #35
    Daca stai in Bucuersti BBU este mult mai convenabil fata de OTP. In timpul zilei OTP poate sa insemne si o ora in plus sau un avion pierdut in cel mai rau caz.

16. Back To Top | #36
    cel mai ieftin am zburat cu sky europe 29euro bucuresti -viena
    am mai avut si 39eu cu german wings
    sau 99euro cu austrian airlines
    -ATENTIE!

17. Back To Top | #37
    Quote Originally Posted by Doctor Bonez View Post
    Cu mult noroc.
    Da...dar eu ma refeream la faptul ca trebuie sa imi fac cont pe un anumit site? Cum platesc? Cateva detalii? (daca nu deranjez) ...dupa aceea vine norocul.
    Am căutat răspunsuri şi-am găsit alte întrebări, cele mai mari secrete ascunse într-o zi de ieri, nu vreau păreri vreau certitudini, capul pe umeri, nimeni nu-nvaţă din greşeli învaţă să le numeri.

Vand Google Chromecast 2.0 Hdmi Streaming Media Player cu garantie, factura

18. Back To Top | #38
    situl companiei, te abonezi la newsletters, sa fii rapid in clickuri
    platesti online cu cardul
    si incepi sa te interesezi de curse cu 3-5luni inainte
    -ATENTIE!

19. Back To Top | #39
    daca pleci din state exista si site-uri de licitatii pentru biletele de avion.
    din pacate in europa vad ca ofera licitatii daor pentru camere de hotel.

20. Back To Top | #40
    păi murfisor, cauţi pe cineva din state când ai nevoie de un bilet la licitaţie, dacă mergi acolo tre să cunoşti pe cineva care te poate ajuta.
    on topic: 40 euro Bucureşti-Torino, tur-retur, (24 aprilie-1mai) dar cred că n-am selectat să plătesc bagajul, că cei de la blue-air au modificat site-ul, şi mi-a zis un amic că de la ultima schimbare tre să specifici dacă ai bagaj pentru cală. oricum, plătesc în aeroport şi gata.
    data viitoare ştiu.
    Dacă îţi merge totul bine, înseamnă că este ceva în neregulă.

on topic-ul este cel mai rar și căutat animal.

1.  
Page 2 of 14 FirstFirst 1234512 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks