Results 1 to 7 of 7

Thread: Inscriere moped

1. Back To Top | #1

Inscriere moped

Salutare tuturor ,vreau sa imi cumpar si eu un moped
    Ce acte trebuie sa aiba mopedul ca sa il pot inscrie la primarie?
    Cam ce pasi ar trebuii sa urmez cand il testez?
    P:S nu ma pricep deloc

2. Back To Top | #2
    Google nu te-a ajutat deloc?
    Inmatricularea mopedelor (scuterelor) (MO)
    Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

3. Back To Top | #3
    Quote Originally Posted by Cosmin_C View Post
    Google nu te-a ajutat deloc?
    Inmatricularea mopedelor (scuterelor) (MO)
    Multumesc @Cosmin_c ,exact ce aveam nevoie ,,am citit o gramada de forumuri ,si pe softpedia ,4 tuning ,etc. si multe se bateau cap in cap.

4. Back To Top | #4
    Registered User niq86's Avatar
    Daca te panichezi la un moped, cand iti cumperi o masina ce mai faci atunci ? sa nu mai zic de apartament.. ) E numa buna inscrierea unui moped te obisnuiesti cu institutiile statului
    Voucher reducere pcgarage: 6QF5W6RP

5. Back To Top | #5
    @niq86 Casa mi-am cumparat in 2017 ,a fost simpla procedura ,m-au ajutat fostii proprietari cu ce a fost necesar,am dat de permis auto in 2015 si nu e de mine masina ,dar avand cativa ani de mers pe bicicleta si avand in vedere ca cunosc legile de circulatie ,am zis sa imi cumpar un moped mi se pare mai fain +ca e motor e alta mancare de peste

6. Back To Top | #6
    First bike curier este bun ? vreau sa il cumpar nou ,ma gandesc ca un lucru nou este nou si este mai bun decat te miri ce cazan care a fost pe mana la 10 insi + ca nu ma pricep la mecanica

7. Back To Top | #7
    Salut
    4timpi/50cm cubi este puturos rau,te vor intrece pietonii daca dai de un deal.Cauta ceva in 2 timpi(preferabil cu cutie de viteze).

1.  

Bookmarks

Bookmarks