Results 1 to 7 of 7

Thread: HellSmart

1. Back To Top | #1

HellSmart

Salutari, ce parere aveti despre site-ul HellSmart? Am cumparat un telefon GoClever quantum 500 de la ei si dupa cateva luni nu mai functiona, cand l-am trimis in service mi-au spus ca a fost activat senzorul de umiditate si trebuie sa-l scoata din garantie, reparandul doar contracost...Desi sunt foarte sigur ca nu a avut nici un contact cu apa pentru ca am avut tot timpul husa la el si am avut grija. Ce pot sa fac?, vreau doar sa-mi primesc telefonul functional si nu vreau sa mai platesc pentru o reparatie care costa aproape cat jumatate pretul telefonul.

2. Back To Top | #2
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    depanero cumva?
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

3. Back To Top | #3
    Sunt de proasta calitate GoClever, eu am avut la un singur telefon trei probleme, de atunci nici nu vreau sa aud de astfel de produse. Eu de la HellSmart mi-am comandat produsul, dar numai probleme am avut cu el, iar pe partea de garantie nu mi-au rezolvat nimic, m-au tinut cu produsul in service si l-au trimis inapoi cu aceleasi probleme. Te sfatuiesc sa faci plangere la protectia consumatorului, poate asa o sa rezolvi ceva.

4. Back To Top | #4

HellSmart

Buna ziua narcisraul,

Incepem prin a-ti multumi pentru timpul acordat acestui review.

Pentru ca intotdeauna dorim sa fim mai buni, te invitam sa ne dai mai multe detalii legate de achizitia efectuata - factura si data achizitiei - deoarece tu NU figurezi in baza noastra de date drept client HellSmart.

O zi buna si plina de reusite!
    Alexa - Echipa HellSmart

5. Back To Top | #5
    Buna ziua beleana,

Incepem prin a-ti multumi pentru timpul acordat acestui review.

Pentru ca intotdeauna dorim sa fim mai buni, te invitam sa ne dai mai multe detalii legate de achizitia efectuata - factura si data achizitiei - deoarece tu NU figurezi in baza noastra de date drept client HellSmart.

O zi buna si plina de reusite!
    Alexa - Echipa HellSmart

6. Back To Top | #6
    Quote Originally Posted by narcisraul View Post
    Salutari, ce parere aveti despre site-ul HellSmart? Am cumparat un telefon GoClever quantum 500 de la ei si dupa cateva luni nu mai functiona, cand l-am trimis in service mi-au spus ca a fost activat senzorul de umiditate si trebuie sa-l scoata din garantie, reparandul doar contracost...Desi sunt foarte sigur ca nu a avut nici un contact cu apa pentru ca am avut tot timpul husa la el si am avut grija. Ce pot sa fac?, vreau doar sa-mi primesc telefonul functional si nu vreau sa mai platesc pentru o reparatie care costa aproape cat jumatate pretul telefonul.
    Cand iti cumperi produse de unica folosinta nu trebuie sa ai asteptari prea mari. Lasa-l la ei si orienteaza-te spre un produs de calitate, eventual intreaba pe forumuri inainte sa faci o achizitie. De hell astia nu prea gasesti nimic bun.

7. Back To Top | #7
    Asta e publicitate pozitiva sau negativa? Ca eu nu-mi dau seama. Conturi create pentru a posta doar in thread-ul asta. Sau e caz de personalitate multipla? Poate vede vreun moderator si-l sterge cu totul.

1.  

Bookmarks

Bookmarks