View Poll Results: Ati avut probleme cu ei?

Voters
121. You may not vote on this poll
  • Da, cu garantia.

14 11.57%
  • Da, cu vanzarea, transportul sau timpul de rezolvare ale altor prob - neseriozitate (non-garantie).

17 14.05%
  • Da, mai multe probleme, de mai multe feluri.

13 10.74%
  • Nu.

77 63.64%
Page 302 of 302 FirstFirst ... 202252292299300301302
Results 6,021 to 6,022 of 6022

Thread: PCGARAGE.ro

1. Back To Top | #6021
    Am inteles, multumesc de sfat, o sa astept initial sa imi vina telefonul maine, sa vad si eu cu ochii mei cat de indoiti sunt pinii aia si daca este sau nu utilizabil slotul de card.

2. Back To Top | #6022
    UPDATE : A ajuns la mine dezastrul tehnicii moderne...prima chestie facuta a fost sa pun un microsd in el...rezultatul e ca merge perfect. Scot cardul si ma holbez si eu la pinii aia sa vad ce o fi in neregula. Observ cu stupoare ca doi pini sunt foarte usor risicati in exterior (din motive care care-mi scapa S5-ul meu nu poate sa focalizeze atat de aproape, dar fac rost de o camera si pun poza aici), dar e evident si pentru o maimuta ca aia e cel mult o mica eroare* de fabrica, era imposibil ca un client sa poata faceasa ceva, poate doar daca baga o scobitoare pe acolo sau un bold. In plus, nu afecteaza in nici un fel functionalitatea.

In concluzie, domnul Petrisor de la suport clienti (cimpanzeul care a constatat "paguba") este un dobitoc sinistru, dar nu e problema, a scapat PC garage de un client vechi si l-a ales si cu o reclamatie la ANPC. Bun baiat, din astia as angaja si eu.

* de curiozitate m-am uitat la alte telefoane care am putut sa le mai prind azi pe mana, si paradoxal doar s5-ul meu are pinii din slotul de card perfect aliniati la dunga, doua alte samsunguri, un huawei si o tableta vonino au cate doi trei pini usor stranbi, nu ca ar afecta functionalitatea in vreun fel.

1.  
Page 302 of 302 FirstFirst ... 202252292299300301302

Bookmarks

Bookmarks