Page 22 of 22 FirstFirst ... 1219202122
Results 421 to 427 of 427

Thread: Altex "cei mai jegosi din Romania"

1. Back To Top | #421
    Comanda de BF in 17 nov. un amarat de telefon fara fir [dect]
    In 24 nov - chiajna
    In 27 nov. - bucuresti

Cred ca mai repede venea din hong kong.
    Ma intreb cate saptamani mai dureaza sa ajunga la Oradea.

2. Back To Top | #422
    Registered User
    Eu cred ca livreaza in functie de valoarea comenzii. Am cumparat de 5000lei de BF si a doua zi au venit toate. Totusi nu mi-au livrat certificat de garantie, am facut tichet si stau cu el deschis de 1 saptamana. Niciun raspuns.
    La emag am facut o comanda de 250 lei tot de BF si au livrat-o dupa 6-7 zile... De asta tind sa cred ca livreaza in functie de valoarea comenzii...

3. Back To Top | #423
    Quote Originally Posted by Mokdabu View Post
    Eu cred ca livreaza in functie de valoarea comenzii. Am cumparat de 5000lei de BF si a doua zi au venit toate. Totusi nu mi-au livrat certificat de garantie, am facut tichet si stau cu el deschis de 1 saptamana. Niciun raspuns.
    La emag am facut o comanda de 250 lei tot de BF si au livrat-o dupa 6-7 zile... De asta tind sa cred ca livreaza in functie de valoarea comenzii...
    Salut, ai avut de platit curierul cand a venit sa-ti preia produsul la retur? Multumesc pentru raspuns.

4. Back To Top | #424
    Daca returnezi un produs defect, nu platesti nimic. Daca returnezi pentru ca nu-ti place, e posibil sa ai de platit transportul. Stiu un caz in care curierul (Nemo) a cerut 10 lei pentru retur.

5. Back To Top | #425
    Voi mai vedeti optiunea "Rezerva in magazin" pe paginile de produs?

6. Back To Top | #426
    Quote Originally Posted by mike_ppc View Post
    Voi mai vedeti optiunea "Rezerva in magazin" pe paginile de produs?
    Nu este disponibila pe website, tin minte parca anul trecut vazusem in pragul sarbatorilor un anunt ca este dezactivata pentru a evita aglomeratia in magazine.
    Nimic nu este mai rău decât prostia agresivă

7. Back To Top | #427
    Registered User
    nu. nu am platit nimic. ce e drept, am facut retur pentru ca primisem altceva. intre timp mi-au trimis si niste certificate de garantie in blank, daca va vine sa credeti...

1.  
Page 22 of 22 FirstFirst ... 1219202122

Bookmarks

Bookmarks