Results 1 to 7 of 7

Thread: Sfaturi achizitie laptop

1. Back To Top | #1

Sfaturi achizitie laptop

Salutari, am de gand sa imi iau un laptop , eu am pus ochii pe Lenovo Ideapad 720s. Bugetu e 4000 lei ( fix cat e acum laptopu). Il voi folosi pentru : browsing web , ceva filme si in special ascultat muzica losless ( la casti + dac-amp). Voi ce spuneti !! Il iau pe asta sau iau altceva?

Trimis de pe al meu SM-A500FU folosind Tapatalk

2. Back To Top | #2
    Cred ca e ok. Recomand si Ultrabook ASUS 14'' ZenBook UX430UA, FHD, Procesor Intel(R) Core™ i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), 8GB DDR4, 256GB SSD, GMA UHD 620, Win 10 Pro, Grey - PC Garage
    Are procesor de generatie mai noua, care e cam cu 50% mai performant. Nu ca pentru filme are avea un impact, dar la 300 diferenta..
    Daca recomandarea te ajuta, poti adauga codul O13YXF5Q in comanda ta la pcgarage. Multumesc.

3. Back To Top | #3
    Registered User Luc1aNo's Avatar
    Eu mi-as lua laptop MSI gen https://www.emag.ro/laptop-gaming-ms.../pd/D4DK90BBM/ sau https://www.emag.ro/laptop-msi-pl62-.../pd/DLDK90BBM/ pentru ca au optic si scap de interferentele pe USB.

4. Back To Top | #4
    Nu am somn , asa ca mai stau treaz. De diferenta aia de 300 lei mai imi iau ceva pe partea de audio.

5. Back To Top | #5
    Pentru AlienSquare..

6. Back To Top | #6
    Quote Originally Posted by Floris850 View Post
    Nu am somn , asa ca mai stau treaz. De diferenta aia de 300 lei mai imi iau ceva pe partea de audio.

Da, banuiesc ca e mai bine.
    Ce varianta ai gasit pt Lenovo Ideapad 720s? Am vazut ca sunt mai multe optiuni.
    Daca recomandarea te ajuta, poti adauga codul O13YXF5Q in comanda ta la pcgarage. Multumesc.

7. Back To Top | #7
    Despre asta e vorba , vad ca intre timp a mai coborat pretu Laptop LENOVO IdeaPad 720S-13IKB cu procesor Intel(R) Core™ i5 Gen 7 , nu fac reclama cumpar de unde mie , mie mai usor

1.  

Bookmarks

Bookmarks