Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 36 of 36

Thread: Clash of kings

1. Back To Top | #21
    Pai a dat copy paste la ce am scris eu.
    Quote Originally Posted by Equaliser View Post
    As incerca si eu acest joc, daca aveti nevoie de un novice si daca putem fi in aceeasi zona.
    Cum sa procedez?
    Quote Originally Posted by Miller30 View Post
    As incerca si eu acest joc, daca aveti nevoie de un novice si daca putem fi in aceeasi zona.
    Cum sa procedez?

2. Back To Top | #22
    Registered User
    Clash of Kings.Alianta 100% romanesca fara chinezi cu ferma, turnurile si cele 2 forturi gata construite. Jucatori activi + alianta cu castele ferma pentru resurse masive va asteapta sa dati inceput nou in regatul R 599 X910 Y378 Romania Army. Aliati puternici! 2 aliante din Germania si 1 din Polonia. Garantam succesul!!! Va asteptam

3. Back To Top | #23
    Nu mai bine veniti voi la noi in 314 ? nu exista regat cu armata mai puternica romaneasca decat in 314. Daca ne unim avem sansa sa cucerim regatul pe veci. Vorbeste cu leaderul pls.
    Smoke weed everyday

4. Back To Top | #24
    Vand cont joc clash of kings in regatul 137 alianta mare de 100 mil power, castel lv 22 cu 1,2 m power+ bonus un castel lv 15 in aceiasi alianta pret 100 euro

5. Back To Top | #25
    Quote Originally Posted by omulcareciteste View Post
    Noi avem 21 M power.

Haideti sa fuzionam, veniti la noi, o sa luam regatul anul asta cu siguranta.

Ne gasiti in regat 314, coordonate : 630:552

Eu sunt Alexander Sol , astept un mesaj de la cine vrea sa vina la noi, ii asigur loc si un cuvant bun in alianta. (rog sa imi trimiteti mesaj inainte de a va muta la noi, sa stiu si eu cu cine vb si ca sunteti de pe CG)

Stima
    Salut , as vrea si eu sa ma teleportez in zona voastra .. sunt nou in joc . Daca pun coordonatele tale de mai sus imi spune ca nu ma pot teleporta ca sunt prea aproape de Palace .. cum sa fac ?

6. Back To Top | #26

Putin ajutor.

Alianta mare si puternica de romani pe regat 314. Daca e vreun roman acolo sau vrea sa se mute, ii dau coordonatele.

Salut! Luat dupa coordonatele pe care le-ai postat anterior si m-am mutat in acel regat. Doar ca m-a mutat la 566 km de locul unde ma duceau coordonatele tale. Sunt incepator, si nu stiu, cum as putea sa ma mut langa tine? Un raspuns te rog.

7. Back To Top | #27
    cea mai mare si dezvoltata alianta de romani este in kingdom-ul 33 , coordonatele 813:544
    cine vrea sa vina alaturi de noi , ii vom ajuta sa creasca cu resurse.

8. Back To Top | #28
    Quote Originally Posted by dody17 View Post
    Salut , as vrea si eu sa ma teleportez in zona voastra .. sunt nou in joc . Daca pun coordonatele tale de mai sus imi spune ca nu ma pot teleporta ca sunt prea aproape de Palace .. cum sa fac ?
    Suntem in zona de razboi, intai trebuie sa intri in alianta apoi vei primi un free teleport ca sa te muti exact langa noi. (asigura-te insa ca nu esti peste lvl 6 la castel)

Spor !

@Cokwar : esti sigur ca e cea mai puternica a voastra ? ce power aveti ?
    Smoke weed everyday

9. Back To Top | #29
    Suntem in zona de razboi, intai trebuie sa intri in alianta apoi vei primi un free teleport ca sa te muti exact langa noi. (asigura-te insa ca nu esti peste lvl 6 la castel)

Spor !

@Cokwar : esti sigur ca e cea mai puternica a voastra ? ce power aveti ?
    in jur de 150 milioane
    poti sa verifici singur -> k:33 813:544
    ca si lvl la castele , avem un 29 , 2 de 28 , vreo 9 de 26 si restu....
    dupa cum am spus doar Romani

10. Back To Top | #30
    Salutari, sunt incepator in acest joc si as vrea sa ma alatur voua. O sa incerc sa fiu cat se poate de mult de ajutor.si promit sa fiu activ.
    Deocamdata sunt nivel 4 in k1128 daca nu ma insel.
    Mersi, astept raspuns si scuze de deranj.

11. Back To Top | #31
    Salutare, noi suntem pe kindom 34 daca mai este careva care vrea sa vina ..va asteptam

12. Back To Top | #32
    Cine vrea sa intre in regatul nostru sa batem niste chinezi, sa vina in alianta noastra numai de romani.

Este rugat sa-si faca cont si sa se mute in regatul 1420 la coordonatele : 353 637 unde va creste foarte repede. Suntem uniti si ne ajutam reciproc.

Va astept sa va alaturati cu noi in alianta. Regatul este nou si foarte activ, nu ca altele unde nu mai joaca multi. Va asteptam pe toti romanii sa veniti.

13. Back To Top | #33
    salut cine ma poate ajuta sa imi pot recupera contul clash of king daca lam dezasociat de pe Facebook nu il pot recupera

14. Back To Top | #34
    Am castel de vanzare level 30 in regat 137, putere 5 mil, 500 k trupe, 35000 gold e in alianta puternica de 300 milioane power, doar 100 euro

15. Back To Top | #35
    Vand cont clash of kings castel lv 30, Lord level 38' regat 137 alianta 280 mil power pret 100 euro

16. Back To Top | #36
    Pot să vă dau un începător ca mine un sfat? Am inceput sa joc.

1.  
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks