Page 34 of 34 FirstFirst ... 2431323334
Results 661 to 679 of 679

Thread: XCOM 2

1. Back To Top | #661
    Registered User Terror's Avatar
    mai mult de 5 eur. nu dau pe expansion daca apare.

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

2. Back To Top | #662
    Registered User Kurinkita's Avatar
    XCOM 2: War of the Chosen
    Sa fie ceva mult mai story driven ca XCOM-urile de pana acum?

3. Back To Top | #663
    Cat timp nu imi cere full price pentru el o sa-l achizitionez.
    Bla bla bla ... noT

4. Back To Top | #664
    mecanicile noi vor fi disponibile de la inceput si pt ”vechea” campanie. squad bonds erau si in valkyria chronicles. gg

29 august

5. Back To Top | #665
    Registered User strumfi's Avatar
    40 euro ? Cam nesimtiti pentru ce ofera. I-au muls pe extraterestrii aia de au luat in plm si pielea de pe ei )
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

6. Back To Top | #666
    Registered User XanRO's Avatar
    Si cat am sperat sa fie un Terror from the deep....

7. Back To Top | #667
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Probabil lasa pentru Xcom 3, varianta asta.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

8. Back To Top | #668
    Lasa pe dracu . E clar pe ce directie au luat o , orice dlc e doar un muls de capra anemica.cred ca x com mai tine studioul ala in rest vanzarile la ce au mai scos sunt slabe . Salvarea pt bosorogi e in xenonauts 2 cred.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

9. Back To Top | #669
    Registered User Raziel01's Avatar
    Phoenix Point e salvarea.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

10. Back To Top | #670
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Nu avem nevoie de salvare, cand avem asta:
    SHARE THE RESISTANCE
    Customize and pose your soldiers, then add filters, text and backgrounds to generate your own unique resistance posters that appear in-game and can be shared with friends.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

11. Back To Top | #671
    Quote Originally Posted by Raziel01 View Post
    Phoenix Point e salvarea.
    Cred si eu la cat de bine arata.

12. Back To Top | #672
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Lasa pe dracu . E clar pe ce directie au luat o , orice dlc e doar un muls de capra anemica.cred ca x com mai tine studioul ala in rest vanzarile la ce au mai scos sunt slabe . Salvarea pt bosorogi e in xenonauts 2 cred.
    Eu am inceput XCOM 2 de trei ori si l-am abandonat. Pur si simplu, de la un punct anume il abandonez, nu numai din cauza optimizarii de cacat, ci fiindca au telenovelizat povestea si au mai bagat si roboti la greu de au stricat toata atmosfera si senzatia ca esti vulnerabil si lupti cu arme primitive impotriva unor extraterestrii necunoscuti si avansati. XCOM Enemy Unknown a fost ok(usor in comparatie cu titlurile anterioare), dar ce s-a lansat dupa e efectiv bataie de joc la adresa seriei si la adresa vechilor fani.
    Studioul de care zici e Firaxis care este tinut in viata si de vanzarile la Civilization unde si acolo, din dragul de a atrage jucatoarele de Farmville, au scos un Civ 6 imbecilizat si cu grafica aia absurda demna unor jocuri pe mobile. Ca sa supravietuiasca, studioul a ales calea asta.

13. Back To Top | #673
    vad numa babyrage pe aici. au scos un expansion execelent, la fel cum a fost si la primul joc
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

14. Back To Top | #674
    Quote Originally Posted by Capcaunu View Post
    vad numa babyrage pe aici. au scos un expansion execelent, la fel cum a fost si la primul joc
    e bunicel dar nu aduce foarte multe chestii noi, are si chestii bune dar si multe idei reciclate. The chosen sunt vechiul Exalt , covert ops au mai fost , interesanti the Chosen ca si mecanici si sa ii invingi poate fi destul de greu dar pe de alta parte si noile clase sunt absolut OP. Si nu vorbesc aici de una, vorbesc de TOATE, culminand cu templarul, asta in conditiile in care majoritatea adversarilor raman la fel. Cateva clase noi la Advent, irelevante, cel mai inutil fiind priest, toate putand fi contrate cu usurinta.Se putea mai bine bo$$. Nu este babyrage ! Chiar vechiul Xcom era boring si foarte repetitiv si foaaarte usor. Mai putin mizeria de long war mod pe care nu m-am obosit sa il joc mai mult de 2 zile , ma enerva la culme infiltration shit. Fata de Shen gift , e un salt , dar nu e in nici un caz bomba sezonului. E decent si atat. Daca am ajuns sa batem din palme pt jocuri decente si sa trimitem scrisori de felicitare, eu zic ca directia e clara.

15. Back To Top | #675
    Registered User warpath's Avatar
    Cu siguranta nu face cat este pe Steam ( poate 1/3 din pret ) , dar calitativ ok. In orice caz nu sunt modificari majore la joc, poate cand apare la o reducere de minim 75 % si chiar vrei sa joci xcom .
    Asus Z97 MAXIMUS VII HERO, Intel® Core™ i7-4790K, 4.0GHz, Gigabyte NVIDIA GEFORCE GTX 980, Kingston HyperX BEAST 8GB DDR3 CL9 , Super Flower Golden King 750W, NZXT Switch 810 Gunmetal Full Tower EATX

16. Back To Top | #676
    imi da crash f des pe campaign map

daca sunteti curiosi cu ce mods joaca beaglerush Unofficial Beagle's Mods - Pastebin.com
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

17. Back To Top | #677
    Registered User Anubis22's Avatar
    Ah cat de fain e cand dai Execute la un Chosen full hp )

18. Back To Top | #678
    Degeaba dai ca invie la loc XCOM 2

19. Back To Top | #679
    Registered User Anubis22's Avatar
    Quote Originally Posted by strumfi View Post
    Degeaba dai ca invie la loc XCOM 2

Stiu dar ma bucura asta. Eu ma rog sa fie in fiecare misiune sa iau 10 AP

Sunt pe final de joc le rup capul din cateva shots la Chosen, pe 2 din ei i-am omorat definitiv.

1.  
Page 34 of 34 FirstFirst ... 2431323334

Bookmarks

Bookmarks