Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 61 to 80 of 88

Thread: Gwent - The Witcher Card Game

1. Back To Top | #61
    Nick anterior: thor76 Szeth's Avatar
    poate trupe anume, eu vorbesc de abilitatea factiunii de a pastra ultimul monstru sumonat in tura urmatoare. Do obicei era o Ekinara ce se facea de 15 si...good luck...
    Truthless of Shinovar

2. Back To Top | #62
    Ramane in continuare greu de balansat. Dar e singurul TCG pe care il mai tolerez asa ca maine dupa amiaza o sa fie fun. Am doar 18 kegs de deschis

3. Back To Top | #63
    Pff ce prost sunt, mi-a picat Cerys + Zoltan intrun keg si l-am ales pe zoltan
    desi queensgard e super misto pentru ca am operator Premium
    Barem picara 2 crone...

4. Back To Top | #64
    Stiti cumva daca o sa fie wipe dupa open beta asta?

5. Back To Top | #65
    ^ cel mai probabil nu.

Mi-a dat o legendara din 30 kegs
    Joc Monsters - Wild Hunt. Ce sa craftez prima oara? (cu 400-800) Probabil salvez pt ragnarog
    Last edited by Capcaunu; 24-05-2017 at 21:04.

6. Back To Top | #66
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    booo mi-au dat 16 kegs si meteorite ore, nush ce e aia , inca nu le-am desfacut
    am vazut acolo prima fraza north realms undergone major changes sau ceva de genul , eu numai cu aia am jucat in beta

7. Back To Top | #67
    Registered User Flame's Avatar
    eu am avut 46 kegs
    sa ma laud na :P

8. Back To Top | #68
    @Sir Dracu, le-a pus armura

Gwent | Beginner Northern Realms Deck Guide | Basic Armor - YouTube
    NR Armour Archetype Is Great! | Gwent - YouTube

clientul e in continuare f prost (crashes. daca ti-a crapat jocul cand esti in fereastra de victory la challenges nu se pune victoria)

vad ca sunt doua trackere, gwenttracker si gwentup.
    Last edited by Capcaunu; 25-05-2017 at 09:56.

9. Back To Top | #69
    Ce nasol e Guadianu ala care iti distruge runda a 2a

10. Back To Top | #70
    free keg - in clientul GOG sign up la newsletterul Gwent

btw, la level 10 va pune direct rankul din closed beta (sau sezonul trecut). m-a bagat direct 4 si mi-a dat 2 kegs

later edit: @wicer a, ok. am fost confuz pt ca s-a nimerit sa fie acelasi rank si atunci si acum
    Last edited by Capcaunu; 26-05-2017 at 08:51.

11. Back To Top | #71
    Nu iti pune ranku din closed beta, calculeaza in functie de cum ai jucat in casual.

12. Back To Top | #72
    Sunt cu NG si ma bat 70% cu deck-uri de monstrii cu weather summon-uri.
    F greu, cu carcalacii aia ce spawneaza winter care mai pot fi si copiati cu navigatorii.
    Alta faza naspa e ca weather effects pot fi summonate pe orice row.

In general jocul e mai dynamic, au scos mecanismul ala nenorocit de resurrect macar.

In Final, in caft epic. Gwent - The Witcher Card Game-gwent.jpg
    Truthless of Shinovar

13. Back To Top | #73

14. Back To Top | #74
    Registered User Heaven's Avatar
    Man, cat am vrut sa-mi placa acest joc, insa am renuntat dupa ce totul devenise un grind si nu am putut trece peste faptul ca in competitiv esti dezavantajat de deck.
    Cu Monstrii am jucat si eu si castigam destul de des apoi am incercat cu Skellige si neavand carti bune mi-am luato urat tare, nu cred ca am castigat vreun meci cu ei.

Asta e dezavantajul free2 play insa as fi platit si $50 daca as fi putut juca de la egal la egal in modul competitiv.

15. Back To Top | #75
    si eu m-am chinuit, dar dupa ultimul patch am facut 3000 scraps pt ca s-a oferit full refund la cartile nerfuite

de asemenea mi-am zis ca nu voi juca ever o factiune (NG) si dau dismantle la orice carte de acolo dar la alte doua factiuni imi permit deckuri performante
    Last edited by Capcaunu; 15-06-2017 at 21:42.

16. Back To Top | #76
    Registered User Flame's Avatar
    pai ce te opreste sa dai 50e?
    nu e adevarat ca te limiteaza deck-ul,
    eu ma joc cu ce am si merge de minune..dar e a devarat ca nu sunt nici primul in top.
    insa ma distrez si relaxez
    ceea ce nu se intampla in hs

17. Back To Top | #77
    Registered User Heaven's Avatar
    HS nu prea am jucat dar Gwent mi s-a parut mult mai tactic si mai fun.
    Am facut si prostia sa ma uit pe twitch la niste streamuri si am vrut sa incerc diferite tactici vazute acolo insa mereu ma loveam de lipsa de carti iar 50 euro nu sunt de ajuns.

O sa-i mai dau o sansa, poate am destule carti la care sa dau dismanlte..

Btw, Monstrii tot OP sunt, m-am oprit de jucat cu ei pentru ca ajunsese sa-mi para rau de oponenti.

18. Back To Top | #78
    Indeed e mult mai tactic si nu atat de grind dependant. Plus ca e mult mai fun iar baietii care dezvolta jocul sunt in contact constant pe reddit cu jucatorii.
    Truthless of Shinovar

19. Back To Top | #79
    Dupa ultimu patch e nasol de greu cu monsters leveling desi am winrate peste 50%. plus ca au buffat savage bears in prostie, iar NR e super OP cu shani care resurecteaza 3witcheri si thaler+cavalery combo.
    Imi pare rau ca Nilfgard a fost nerfat de tot si nu prea mai joaca nimeni caci aveam foarte multe wins contra lor.

20. Back To Top | #80
    Emyr revine cu millgaard , avalach imi baga 3 crone apoi il mai si decoyaza de ramai fara carti in ultima runda
    Gwent BEST OF GWENTOGETHER | BEST TOURNAMENT MOMENTS - YouTube
    De ciuda am trecut la wildhunt raiders, fac un trio care ramane pe ecran si il intrec pe tibor singuri.

1.  
Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Bookmarks