Page 6 of 70 FirstFirst ... 34567891656 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1382

Thread: Age of Empires

1. Back To Top | #101
    Registered User PigBrother's Avatar
    Age of Empires 3 ( ma rog ), o sa se cheme Age of Mithology sau cam asa ceva. Deci nu vor sa avanseze pe scara timpului cum ma asteptam. Pacat...
    If you're arguing with an idiot, make sure he's not doing the same thing

2. Back To Top | #102
    Optimus
    Guest

Ar fi pacat sa avanseze spre epoca moderna!!!

Daca vrei RTS cu avioane,sunt destule pe piata.Tot farmecul seriei AOE sta in epoca in care se desfasoara "actiunea".

3. Back To Top | #103
    corect !

Intr-adevar , Conquerors e cam stupid in ceea ce priveste testoasele sau "winged husarii" si "eagle warriors". Totul e sa nu devina un fel de circ ca Warcraft 2 , care parca era Carnaval , pe langa Warcraft 1.
    That man is not truly brave who is afraid either to seem or to be, when it suits him, a coward.

4. Back To Top | #104
    shr00m Black_Elf's Avatar
    In atentia lu Optimusica:ba merge sa scoti fog of war cu cheat dar nu este considerat un cheat important oricum eu nu-l folosesc.
    Life is a big RPG.

5. Back To Top | #105
    Optimus
    Guest

Rocky,pai trebuia sa ne spui ca bati 7 comp cu bigdaddy!

Nu ne mai obosi cu postarile tale,aici era vorba de jocuri serioase,CINSTITE,in multiplayer.Ispravile tale cu bigdaddy,photon man,nofog samd nu intereseaza pe nimeni.

P.S. Pun pariu ca,daca apari pe zone,te execut in 5 minute in RM,iron high,tiny map.

6. Back To Top | #106
    Optimus
    Guest

Viking,hai sa facem un meci!

Vad ca esti la Hamburg,presupun ca-ti permiti sa vii pe zone(www.zone.msn.com/aoeror).Ma gasesti ca _Optimus__,in general dupa 10 ora Romaniei.

7. Back To Top | #107
    Optimus
    Guest

O luam de la capat: Chiar nu mai joaca nimeni ROR in tara asta?

Da-ti-o naibii de treaba ,chiar nu pot gasi nici un oponent serios?Promit sa nu va bat prea rau...

8. Back To Top | #108
    Registered User
    toata seria age of empires e doar eye-candy ... dar e varza la capitolul gameplay ...

eu ashtept praetorians shi warrior kings !!!

am zis ... !!!

[Gigabyte GA-P67A-UD4-B3]
    [Intel i7 2600K 3.4 GHz]
    [Corsair Vengeance 1866 MHz 4x4 GB DDR3 ]
    [Gigabyte GeForce GTX 680 OC WindForce 2GB]
    [Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro 64MB]
    [Genius SW-HF5.1 5000]
    [Antec P182]
    [Thermaltake 650W]
    [Samsung 3D Gaming LCD 2233RZ, 120 Hz, 1680x1050]
    [nVidia GeForce 3D Vision kit]

9. Back To Top | #109
    Optimus
    Guest

Lasa-ne tiamat cu prostiile!

Se vede treaba ca ai fost victima perpetua la AOE ,de zici ca seria e varza la gameplay.Eu n-am jucat joc mai complex ca ROR,treaba cu bonusurile diverselor civilizatii fiind efectiv geniala.

10. Back To Top | #110

AoK-TC

Cine jtie sa joace joku' asta sa posteze pls ca vreau sa mai jok shi cu romani ca am jukat pe msn-zone shi sunt curios daca joaca cineva in romania Age of Kings - The Conqureros

11. Back To Top | #111
    Fyl's Avatar
    probabil ca te referi la Age of Empires - The Conquerors ...
    deh, daca n-ai fi tocmai in insulele Maldive, te-as face eu unul ...

12. Back To Top | #112
    daca vb serios ca ai juka itra odata pe quakenet pe #rcsl shi vezi daca e unu spank p'acolo.. d'aici din insulele maldive merge bien conectziunea cu romania.....

13. Back To Top | #113
    1984 AxA's Avatar

hehehe...

Daca tot ne certam noi doi, hai macar sa ne varsam nervii pe preoti, elefanti si turnuri.

Am jucat doar AOE simplu pana acum - si cred ca joc destul de bine. Nu stiu cum e cu setarile alea pe care le propui tu, dar pot sa incerc. De obicei joc joc normal, de la stone age, totul pe default. Si de obicei castig.

Azi a venit de la microsoft si CD-ul cu ROR, si il instalez, sa vad cum e.

Daci cand ai chef, da-mi un mail, si facem un joc, doua, daca ai conexiune buna.
    Common sense is not so common after all.

14. Back To Top | #114
    Optimus
    Guest
    Te astept la cotitura Daca te loghezi pe zone astazi dupa 18.00 ora Romaniei da un zone message la _Optimus__ sau Sangerosu ,care-o fi logat.Daca preferi nomad age /default resources,nici o problema .Vezi ca trebuie sa faci dl pentru ultimul patch ca sa-ti mearga pe zone,dar nu e mare lucru.
    Aviz amatorilor :cine mai are chef de ROR pe zone sa ma caute

P.S. Dupa trei meciuri cu AxA parca ma vad banat de pe CG

15. Back To Top | #115
    Banned Heide's Avatar
    deci optimusica joc io cu tine pe bani ror da doar in lan ..si te bat de te las in sange abia astep ..la joc normal hehehehe ..unde ne intalnim micule?

16. Back To Top | #116
    1984 AxA's Avatar
    N-am jucat niciodata pe zone, sa vad daca ma prind cum se face.
    Nu vrei joc normal, TCP/IP, frumos, unul face jocul, celalt (ceilalti) dau join? Mi se pare mai simplu.

Si as prefera AOE simplu, nu ROR...

17. Back To Top | #117
    Optimus
    Guest
    De ce pe LAN mai heide,nu-ti merge programelul pe zone? Daca aveam timp de jucat in lan, jucam si Ac din cluburi,nu de la servici/acasa, cu ping peste 500.Nu zic ca n-o sa incerc sa-mi fac odata timp,sa te vad zgariindu-te pe ochi cand dai banii .Evident,cu de-astia ca tine joc doar cu banii jos, dati la o terta persoana inainte de meci.
    AxA: avantajul major al lui ROR fata de age 1 este ca poti da o singura comanda pentru mai multe unitati de acelasi tip intr-o cladire.De asemenea are si mai multe popoare,foarte jucabile
    Ca sa joci pe zone e simplu: trebuie sa ai jocul instalat de pe un cd original/copie identica . Mergi pe www.zone.msn.com/aoeror ,incerci sa intrii pe un game room(unde e ceva lume) si automat incepe downloadul pentru zone files.Dupa ce ai instalat microsoft zone,o sa-ti zica ceva gen "you have version 1.0 of the game,need to dl version 1.0 a si te trimite sa iei patch-ul. Avantajul la jucat pe zone este ca ma poti gasi prin zone messages,altfel e destul de nasol,ca nu stau pe irc si prin mail e anevoios.De asemenea,patchul a eliminat numeroase posibilitati de cheat,in care cred ca isi punea heide sperantele Oricum,e ultra-banal,fa cum am scris mai sus si n-ai cum sa dai gres.Daca vrei jucam in rated room din prima .

P.S. Dupa ce ai instalat,poti juca cu o gramada de oameni pe zone,ai o sansa de a invata jocul ca lumea.

18. Back To Top | #118
    1984 AxA's Avatar
    Da, ideea cu invatatul suna bine - sunt convins ca sunt o groaza care ma bat mar, poate chiar si tu, dar doar jucand cu unii mai buni ca mine pot sa invat.

CD am original, si tocmai am instalat un patc, pentru 1.0c parca, sper ca e bun. Acum intru la Zone sa vad despre ce e vorba. Parca am user facut, dar n-am putut juca fiindca nu aveam CD-ul

Te caut acolo.

19. Back To Top | #119
    Optimus
    Guest
    Pentru jucat pe zone iti trebuie 1.0 a nu 1.0 c, mergi la downloads (din main page ROR) si ia-l de acolo.Pe la 17.30 ora Ro cred ca pot intra,scrie si tu aici ce zone name ai sa te gasesc.

20. Back To Top | #120
    1984 AxA's Avatar
    Am numele axa1241.
    Nu stiu daca o sa fiu acolo.
    Am jucat (am incercat sa joc) 2 jocuri cu unii, si aia numai AOE nu joaca...
    100 de unitati limita, si incepi in iron-age cu 100k resurse din fiecare.
    Si isi fac baietii unitati pana umplu harta, si le trimit aiurea, incontinuu.
    Pe bune, trebuie sa fii handicapat tare sa iti placa sa joci asa...

Asa ca nu prea am ce juca cu aia de acolo, e useless.
    Asta e.

1.  
Page 6 of 70 FirstFirst ... 34567891656 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks