Page 4 of 56 FirstFirst 12345671454 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1119

Thread: Warhammer 40.000: Dawn of War

1. Back To Top | #61
    Registered User Red_Dragon's Avatar

Thumbs up

Tocmai am terminat campania cu Necrons, jocul e bestial ( daca m a facut sa il joc pana la capat inainte sa termin CoH ) ii dau 9,5 ca merita
    si dupa ce termini de vizionat credits (cele de dupa ce ai terinat campania), la sfrsitul lor este un filmulet ce ma face super optimist pt continuarea seriei in 2007
    Baetii aste de la Relic r the Best!!, CoH si W 40k DC is cele mai tari rts uri de anu asta (CoH sigur va fi rts ul anului); sper sa o tina tot asa si sa ne incante cu jocurile lor fenomenale si pe viitor...
    Ignorand trecutul traim in prezent cu gandul la viitor

2. Back To Top | #62
    Registered User Raziel01's Avatar
    Exact, foarte tare jocu si eu tocmai am terminat campania cu Tau si am inceput cu Space Marines. Ma declar multumit si astept o continuare cat de curand.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

3. Back To Top | #63
    Huggable admin Bossman's Avatar
    Foarte bun Dark Crusade, dar nu e de 9+, are nişte scăpări destul de nasoale iar AI-ul unităţilor şi pathfinding-ul sunt la pământ comparativ cu CoH de ex, care e bazat până la urmă pe acelaşi engine, îmbunătăţit ce-i drept.

T3h review will be available soon.
    This isn't a democracy. It's a benevolent dictatorship.

4. Back To Top | #64
    Registered User Old_Raven's Avatar
    Am si eu o intrebare...Joc cu Tau..sunt la o misiune in care trebuie plasata o bomba,undeva underground.Cum o plasez si unde este bomba?Am ras cam tot ce era pe harta si necron tot apar de undeva...
    10x
    Btw,tare jocul...

5. Back To Top | #65
    Quote Originally Posted by Bossman View Post
    Foarte bun Dark Crusade, dar nu e de 9+, are nişte scăpări destul de nasoale iar AI-ul unităţilor şi pathfinding-ul sunt la pământ comparativ cu CoH de ex, care e bazat până la urmă pe acelaşi engine, îmbunătăţit ce-i drept.

Si CoH are scapari mari la AI si la pathfinding, la fel ca la warhammer unitatile se incurca intre ele urat.

Quote Originally Posted by Old_Raven View Post
    Am si eu o intrebare...Joc cu Tau..sunt la o misiune in care trebuie plasata o bomba,undeva underground.Cum o plasez si unde este bomba?Am ras cam tot ce era pe harta si necron tot apar de undeva...
    10x
    Btw,tare jocul...
    Pt mine asta a fost ultima misiune , te duci in punctul de plasare cu eroul si ai o iconita cu o bomba atomica.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

6. Back To Top | #66
    Registered User
    Quote Originally Posted by Bossman View Post

COH si Dark Crusade baza pe acelasi engine? ... sa fim seriosi. Cat despre pathfinding coh are probleme mai mici dar le are si el.

7. Back To Top | #67
    Raziel, CoH are probleme de pathfinding doar la vehicule, infanteriei nu văd ce ai putea să-i reproşezi, mai ales comparativ cu Dark Crusade.

Karyci, corect, CoH e bazat pe Essence engine, ma bad.

8. Back To Top | #68
    Pt mine asta a fost ultima misiune , te duci in punctul de plasare cu eroul si ai o iconita cu o bomba atomica. [/QUOTE]

Am fost de n ori acolo...nu a aparut nici o iconita nicaieri...

9. Back To Top | #69
    Iconita este de la inceput numai ca nu poate fi selectata decat la punctul rosu unde tre sa plasezi bomba.

10. Back To Top | #70
    Ciudat...eu nu am vazut nici o iconita...Unde apare iconita?
    10x

11. Back To Top | #71
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    Ori sunt prea obosit acum, ori sunt inapt rau de tot, am inceput campania cu Space Marines si nu reusesc sa castiga a 2-a batalie.
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

12. Back To Top | #72
    Registered User Red_Dragon's Avatar
    Quote Originally Posted by Sandman View Post
    Ori sunt prea obosit acum, ori sunt inapt rau de tot, am inceput campania cu Space Marines si nu reusesc sa castiga a 2-a batalie.
    trebuie sa fi rapid, mai ales cand te bati cu un adversar cu 2 baze ; incearca sa distrugi cat mai repede la inceput o baza, daca ii lasi sa se dezvolte cu ambele baze esti mort...
    Pacat ca nu au toate rasele un erou ca Necron Lord cu care distrugeam o baza de unul singur
    Ignorand trecutul traim in prezent cu gandul la viitor

13. Back To Top | #73
    Asta in campanie, ca in multiplayer e...

14. Back To Top | #74

15. Back To Top | #75

cine mai are dow??

cine mai are instalat dawn of war ??Sa facem niste meciuri

16. Back To Top | #76
    Registered User dani129ro's Avatar
    eu :P

17. Back To Top | #77
    da un pm cu id daca chiar ai

18. Back To Top | #78
    hai ma...chiar nu mai exista amatori ?

19. Back To Top | #79
    Registered User music4ever's Avatar
    Am si eu o intrebare ....am incercat sa joc multiplayer si nici eu nici cel cu care vroiam sa joc nu ne puteam alege toate rasele..avea la dizpozitie doar tau si necros...stie careva dece ?

20. Back To Top | #80
    Probabil fiindcă aveţi instalat doar Dark Crusade.

1.  
Page 4 of 56 FirstFirst 12345671454 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks