brat Caut / Cum se numeste - melodia? - Page 348
Page 348 of 454 FirstFirst ... 248298338345346347348349350351358398448 ... LastLast
Results 6,941 to 6,960 of 9065

Thread: Caut / Cum se numeste - melodia?

Registered User
    buna.caut si eu numele unei melodii de pe national fm.in general am auzit-o seara.o canta un barbat,se aude o chitara si referenul este ceva de genu ''corazon...bambo lei hai lo lei''.va multumesc

CoZ
    CoZ is offline
    Registered User CoZ's Avatar
    salut din nou..stie cineva cum se numeste melodia din "ghost whisperer" sezonul3 ep 14 ?..melodia de la final..

Registered User cipa84's Avatar
    are careva remix-ul melodiei billie jean- michael jackson care il baga vara asta in dicoteca tineretului costinesti, am descarcat de pe odc mai multe da n-am dat de el, trimitetil in mail sau mess la plaisanuciprian@yahoo.com sau aici pe forum, va multumesc

cR1
    cR1 is offline
    Registered User cR1's Avatar
    O melodie/mix house, cu ceva influente latino si versuri/refren "you have ina, i have coca, together we have cocaina" ?

Registered User MAGIC MAN's Avatar
    Salut.Ma ajuta si pe mine cineva cu identificarea unei melodii please ? Stiu PUTIN DIN VERSURI CARE CONTIN URMATOARELE: I CAN SEE THE LIGHT .....INTO THE SION ETC.Melodia este house si interpretul seamana putin la voce cu R.I.O. care canta melodia shine on.

Registered User RevoLverZ's Avatar
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=-UsQax9gAIo&feature=PlayList&p=9301B98022A5DE52&playnext=1&playnext_from=PL&index=32"]YouTube - Jean Pascal | Adrian Diaconu 1/5[/ame]

Imi spune si mie cineva, cum se numeste exact varianta melodiei care incepe la 0:40?
    Intrarea lui Jean Pascal.

Nick anterior: BlackSoul BlackS0ull's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGIC MAN View Post
    Salut.Ma ajuta si pe mine cineva cu identificarea unei melodii please ? Stiu PUTIN DIN VERSURI CARE CONTIN URMATOARELE: I CAN SEE THE LIGHT .....INTO THE SION ETC.Melodia este house si interpretul seamana putin la voce cu R.I.O. care canta melodia shine on.
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=EOSoITm3Ejc"]YouTube - R.I.O. - After The Love[/ame]

poate asta, daca nu....oricum e foarte tare piesa
    Asus P8Z77-M || Intel Core i5-3470 IvyBridge 3.2 || Corsair Vengeance 16GB Kit 2x8GB DDR3 1600MHz || Intel SSD 530 (240GB) || HDD Seagate Barracuda 1TB 7200RPM SATA3 || ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5 ||

Registered User MAGIC MAN's Avatar

MERSI BLACKSOUL PENTRU SUGESTIE

MERSI DE CAUTARE ,INSA NU E MELODIA ASTA.R.I.O. SEAMANA LA VOCE CU CEL PE CARE IL CAUT EU DAR NU ESTE RIO.MELODIA O DA LA RADIO C FM MAI DES.DACA STIE CINEVA ,ASTEPT RASPUNSURI.MERSI ANTICIPAT

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 14:59 ----------

IN MELODIA PE CAR O CAUT ,IESE IN EVIDENTA REFRENUL : I CAN SEE THE LIGHT ,INTO THE SION ...(ZAION CUM SE AUDE IN MELODIE).POATE FII UN DETALIU IMPORTANT IN CAUTAREA MELODIEI.ASTEPT IDEII.

Registered User liviuu's Avatar
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=5IKCXBXAajQ"]YouTube - Ian Carey feat. Steve Edwards - S.O.S[/ame] asta?

8PM
    8PM is offline
    Registered User 8PM's Avatar
    Quote Originally Posted by 8PM View Post
    Nici unu deaici care asculta din greseala, ca mine, radio unu ?
    Sa imi spuneti de piesa aceea ... fata care zice "C'mon baby, follow the music from africa / this is sun of the sunshine, this is a color of sunlight / baby- drive me crazy ...

Nimeni nimic ?
    de mult am postat si vad ca nici unul din voi nu stie piesa ?
    Help
    Muzic iz my destiny !

Registered User Calynn's Avatar
    Stie careva cum se numeste melodia din acest trailer pentru FIFA 10? Un prieten mi-a spus ca e de la Soprano, dar nu stia cum se numeste.

Film nou Fifa 10 console - Stiri - FifaRomania

Registered User
    A fost un film cu Wesley Snipes zilele astea...The Detonator....si la sfarsit...era o melodie belea...stiu ca se numeste EVERYDAy...dar habar nu am cine o canta...si am rupt netu in ultimele zile incercand sa o gasesc...cine ma poate ajuta...raman dator...

Registered User
    Pentru cine a fost la Chicane la Greenfest, cum se numeste prima melodie de la bis?
    Multumesc.

Registered User helium's Avatar
    Caut o melodie care e pe fundalul multor clipuri de la boom.

VIDEO** Columbia - Ecuador, 2-0, fără stelişti în teren

Tnx.
    Sent from my Bosch 509 using Barosantalk 2

Registered User
    @cR1 Tom Sawyer - SOuth American (Juan Magan Remix)

Caut si eu o melodie am auzit-o intr-un club , in refren este un blues / jazz si zice ceva de gen "get up , give me some more" si dupa incepe un tech-house , melodie originala e veche ceva prin anu 70-80 cred , dar remixul este nou

Registered User
    Am auzit si eu sambata seara in discoteca o melodie super tare.Stiu ca refrenul era ceva de genul:"I can make you feel,i can make you love love" ceva de genul.Melodia era una house.

Registered User
    Starchild - Love love

Registered User
    Quote Originally Posted by metall- View Post
    Starchild - Love love
    Asta e!!Mersi mult!!

QzE
    QzE is offline
    Registered User QzE's Avatar
    Stie cineva unde pot gasi piese de-ale lui Sami Saari?
    Ma intereseaza primele 2 piese din playlistul de aici.. Am tot cautat peste tot, insa nu am dat de ele.

Sami Saari (The Wicked Kid) on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads

Rog pe cineva daca poate sa imi faca rost de ele, de pe vreun tracker de muzica trance. Mersi

cR1
    cR1 is offline
    Registered User cR1's Avatar
    Quote Originally Posted by metall- View Post
    @cR1 Tom Sawyer - SOuth American (Juan Magan Remix)
    Merci!

1.