Results 1 to 6 of 6

Thread: Boxe birou

1. Back To Top | #1
    Registered User

Boxe birou

Salut. Vreau sa cumpar niste boxe pana in 400-450ron. Momentan am variante edifier r1800tiii la 385ron si microlab solo15 la 300ron sh. Ce variante mai bune am in banii astia ? Placa sunet creative omni.

2. Back To Top | #2
    In banii astia nu ai. Am acele edifier si sunt f.bune. Mergi cu încredere pe ele si nu vei regeta.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

3. Back To Top | #3
    Keep walking mache's Avatar
    De ce nu Edifier R1280T ? Par mai solide si mai bine construite decat plasticaria de pe R1800T si au o tona de review-uri pozitive.
    just cruisin'...
    ATENTIE! Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban. Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură

4. Back To Top | #4
    Ambele sunt la fel de plasticoase sau ne-plasticoase. M-as mira sa existe diferente mari de sunet intre ele.
    Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

5. Back To Top | #5
    Nu stiu cum suna 1280 dar pana in 400 chiar nu ai ce boxe lua.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

6. Back To Top | #6
    Eu am R1280T. Le-am prins la oferta la 280 ron. Avandu-le de ceva timp, pot spune ca sunt foarte ok ca boxe de birou. Sunetul este ok, putere au destula pentru o camera. Nu te astepta la minuni pe partea de bass. Pentru mine, este suficient. Singurul lucru care ma enerveaza este switch-ul de on/off care este in spatele unei boxe.

1.  

Bookmarks

Bookmarks