Thread Introduction
Page 415 of 417 FirstFirst ... 315365405412413414415416417 LastLast
Results 8,281 to 8,300 of 8333

Thread: Starcraft II - Discutii generale

1. Back To Top | #8281
    Lista de turnee nu este finală. More details coming soon.
    I put enough expectations on myself that I really don't have to worry about all of that other stuff

2. Back To Top | #8282
    Aquashark's Avatar
    great news! abia astept
    lipsa de idei a unui game designer se ascunde sub paravanul "realismului"

Super Street Fighter4 & King Of Fighters 13 (Steam) tag: pokeshark

3. Back To Top | #8283
    Registered User sebid2k3's Avatar
    Nu se poate altceva in afara de ce da voie jocul. Blizzard nu permite asa ceva. Imagineaza-ti ca Starcraft 2 este un joc competitiv, o rezolutie de genul 21:9 iti da un avantaj foarte mare in joc, campul vizual fiind mai extins fata de 16:9.
    Metode de contact: PM / Telefon / Mail.
    Doar cele din postarile mele, NU folosesc alte metode.

4. Back To Top | #8284
    Registered User moguai's Avatar
    aveti vre`o recomandare pt single player missions, gen cum erau in sc1, alea 3-4 fff grele?

5. Back To Top | #8285
    Registered User Merlin's Avatar
    Mda, am gasit in cele din urma pe alte forumuri "explicatia" Multumesc oricum, sper sa mai ajute si pe altii informatia, declar topicul inchis!

6. Back To Top | #8286
    Da, teoretic n-ar trebui sa poti pentru ca ai avea un avantaj fata de altii. Totusi mai sunt "chichite" lasate expres chiar de catre developeri pe care uita sa le scoata. Ca sa nu mai scriu iti dau copy paste din alta parte:

Under My Documents/Starcraft II in Windows or ~/Library/Application Support/Blizzard/StarCraft II in Mac OSX (not the Starcraft II installation folder), there is a text file called Variables.txt which contains all the basic settings for the game, including graphics and sound options.

In this file, the variables height and width determine respectively the height and width in pixels of your game window on launch. Changing these from (in my case) 1080 and 1920 to 800 and 1024 fixed the problem.

In mod normal, incercarea asta de "exploit" ar trebui sa-ti dea un video mode not supported by the application. But you never know....

7. Back To Top | #8287
    Nu merge sigur ca am mai incercat eu si varianta asta, deocamdata nu exista vreo varianta de genul pentru a modifica rezolutia (intr-una superioara)...eu initial nu m-am gandit la vreun avantaj anume fata de alti jucatori, dar pe urma mi-am dat seama ca nu prea este corect si ca de fapt dev. cam au dreptate asa ca am abandonat ideea...

8. Back To Top | #8288
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    S-a cam lasat lumea de joc? Abia imi gaseste pe cineva ranked...

9. Back To Top | #8289

10. Back To Top | #8290
    Buna seara, am achizitionat de curand Starcraft 2 Wings Of Liberty, am jucat o perioada si am obs. ca nu pot sa trec de Rank 5, care este cauza?

11. Back To Top | #8291

12. Back To Top | #8292
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Nu am mai jucat de mult Starcraft 2. Am vrut azi sa il rejoc si si-a facut nu stiu ce updeturi. Am observat la un interval de cca 10 min ca imi flicareste tot ecranul 1-2 secunde. Numai in Starcraft se intampla, in alte jocuri nu. Mai are cineva simptomul asta?
    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață!

13. Back To Top | #8293
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Interesant cum misiunile din primul joc sunt mult mai dificile decat cele din SC2..

14. Back To Top | #8294
    drunk audiofool DarKu's Avatar
    Daca are cineva de vanzare Wings of Liberty Collector's edition (nu ma intereseaza cd key-ul, doar continutul pachetului collector's) va rog un sa imi dati un PM.
    "Without a Dream to light your way, the world is a very Dark place."
    -Marrion Zimmer Bradley

15. Back To Top | #8295
    Are cineva idee ce ar trebui sa fac in cazul in care contul meu a fost "spart" sau poate este doar un bug idiot ... am nickul EDDY si absolut toate achievementsurile sunt pe 0 % Cum as putea sa ajung la starea initiala? Am o mare teama ca nu se va mai putea...caci si in directorul cu salvarile nu mai este nimic

16. Back To Top | #8296
    Registered User Raziel01's Avatar
    Nu cumva ai intrat pe US servers? In orice caz poti contacta support-ul Blizzard, or sa-ti ceara poze cu cdkey/buletin si se rezolva.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

17. Back To Top | #8297
    Hai ca am mai reintrat acum, am gasit treaba asta cu US login aici -> http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/5149177247 si am zis ca poate cine stie ce (desi nu mai umblasem deloc la setari) si vad ca a mers si mi-a luat profilul corect, oricum in battle.net sunt logat ca Merlin, doar in joc eram cu un "eddy" Deci este vorba de un bug in sistemul lor, sper sa nu mai am suprize neplacute.

Am mai auzit chestii de genul horror din partea celor EA cu zeci de jocuri luate si conturi pierdute aiurea pe motiv de "frauda" si ma cam panicasem putin, ce-i drept...10x Raziel si sa zici cand mai jucam un coop...

18. Back To Top | #8298
    Registered User Raziel01's Avatar
    https://www.youtube.com/watch?v=4sQl1uj2kE4

Si-a luat Tychus retcon si acum e negru? Aceeasi situatie era si in Heroes of the Storm.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

19. Back To Top | #8299

20. Back To Top | #8300

1.  
Page 415 of 417 FirstFirst ... 315365405412413414415416417 LastLast

Bookmarks

Bookmarks