Page 9 of 9 FirstFirst ... 6789
Results 161 to 174 of 174

Thread: Forza Horizon 3

1. Back To Top | #161
    Alexei
    Mereu a fost playable >60fps in FHD, chiar si pe un 1060 3GB cu totul pe high. Dar parca e o idee mai smooth dupa update. Am luat si Blizzard mountain expansion, just for kids fun, dar tot mica mi se pare harta...

2. Back To Top | #162
    Versiunea Ultimate, contine si DLC-urile?
    Astept o noua perioada de reduceri (am ratat-o pe prima) si nu stiu inca ce versiune merita cumparata.

3. Back To Top | #163
    Registered User Papillon's Avatar
    Nu le are pe toate, pe langa varianta Ultimate trebuie sa mai cumperi Car Pass-ul care contine Blizzard Mountain plus Hot Wheels si Porsche Car Pack. Sunt magari astia de la Microsoft...
    „Sinceritatea face ca si cea mai umila persoana sa devina cu mult mai valoroasa decat cel mai talentat ipocrit.” Charles Haddon Spurgeon

4. Back To Top | #164
    Registered User razvvan's Avatar
    mai nou dupa update-ul de pe 17 nu mai merge sa intri in MB nici de pe harta mare nici din HW ,ramane in loading la infinit.se plang o multime,daca nu a-ti facut uodate-ul,nu il faceti inca pana nu rezolva.

5. Back To Top | #165
    Daca este cineva interesat de un volan : Volan Thrustmaster T150

6. Back To Top | #166
    Au rezolvat in final .....

7. Back To Top | #167
    Poate suna stupid, dar se poate face un cont de Xbox Live Gold daca nu detii un Xbox?

Ma intereseaza pentru ca vad ca iarasi este reducere la FH3, dar doar pentru Deluxe si Ultimate...Pentru varianta standard si expansion pass trebuie sa ai live gold.

8. Back To Top | #168
    pret bun 25 dolari ,pe store.

9. Back To Top | #169
    Registered User
    mai sunt reducerile valabile? ca as vrea ceva season pass-uri

10. Back To Top | #170
    ce mai inseamna fh 3 standard? e un fel de demo, precum forza 6 apex? am vazut ca are un pret bunicel, dar nu stiu la ce sa ma astept.
    "Percepţia subiectivă creează realitatea alternativă"

11. Back To Top | #171
    Nu e tech demo.
    E pur si simplu varianta full din ziua lansarii (fara DLC-uri si expansion pack)

12. Back To Top | #172
    Ca idee, eu l-am luat de aici :Forza Horizon 3 Hot Wheels Xbox One CD Key, Key - cdkeys.com
    Pret 140lei si include si DLC-ul de la Hot Wheels. (as fi preferat blizzard mountain, dar e ok si asa).

DLC-ul separat este 97lei, deci eu zic ca merita mai mult sa dati 140lei pe asta decat 120lei pe store.
    Il am de o saptamana si ceva, nici o problema.
    [GIGABYTE Z97X-Gaming 3][Intel Core i7-4790K][CM HAF X][Seasonic X-1050]
    [Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming 8GB DDR5X][4*4GB HyperX Savage 1866MHz][Corsair H80i]
    [Samsung EVO 250GB SSD / Samsung PRO 256GB SSD / Seagate 2TB][LiteOn iHAS122]
    [Logitech G203 / Corsair K95 RGB Platinum MX Speed][Logitech Z506][LG IPS 34" UW 144Hz 34UC79G]

13. Back To Top | #173
    Registered User
    Salut. O intrebare: exista vreo posibilitate de a muta on/off asisturile din buton? Adica sa nu mai stau sa intru in meniu pt a le schimba. Am vazut ca diverse volane au un buton dedicat pentru setari si ma gandeam ca se poate face ceva in privinta asta

14. Back To Top | #174
    Registered User
    20 euro pe cdkeys

1.  
Page 9 of 9 FirstFirst ... 6789

Bookmarks

Bookmarks