Page 2 of 54 FirstFirst 123451252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1068

Thread: Coltul colectionarilor

1. Back To Top | #21
    Snake Eater Junnkie's Avatar
    ma uitam pe prima poza...ma bucur ca si-a gasit si Medievil-ul locul lui acolo in colectia ta Felicitari...foarte tare ce ai tu acolo!
    .: Les Enfants Terribles! :.
    PSN ID: Wizternoff

2. Back To Top | #22
    Registered User paunionut's Avatar
    Mersi. Thanks pentru Medievil!!
    "It is better to die for an idea which will live than to live for an idea which will die" - Stephen Biko

3. Back To Top | #23
    Registered User dark_one's Avatar
    io cred ca ionut doarme pe ele

4. Back To Top | #24
    nu chiar dar patul e singurul loc destul de mare ca sa am loc sa le pun pe toate unul langa altul.
    "It is better to die for an idea which will live than to live for an idea which will die" - Stephen Biko

5. Back To Top | #25
    Registered User
    la campie si ocazional prin sub-Carpati..
    daca intereseaza pe cineva am un pachet ORIGINAL TALKMAN PSP. include microfon, UMD cu soft-ul TALKMAN, carticica. ESTE ABSOLUT NOU si NEFOLOSIT. pret..sa spunem 1 mil. 0742 70 74 61. scuze de offtopic.
    "viitorul suna..."..ocupat

6. Back To Top | #26
    Registered User Cris's Avatar
    Mi-am facut si eu o poza cu cutiile, asa ca amintire. Sper sa adaug in continuare
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-console.jpg  
    "Universalistic egalitarianism, from which sprang the ideals of freedom and a collective life in solidarity, the autonomous conduct of life and emancipation, the individual morality of conscience, human rights and democracy, is the direct legacy of the Judaic ethic of justice and the Christian ethic of love. [..]Up to this very day there is no alternative to it. " -
    Jürgen Habermas

7. Back To Top | #27
    PSP - updated
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-dsc00159.jpg  
    Alienware M17 R4 7820HK + 32 GB DDR 4 @ 3000 MHz + 1 TB Nvme Plextor M8Pe + 512 GB Samsung 850 Pro + GTX 1080

8. Back To Top | #28
    Banned Xulescu's Avatar
    Am un Sega Game-Gear , nou noutz , cu tuner la el , toate sunt in cutia originala , neatinse... si un joc cu sah.
    Am pastrat si un PlayStation 1 , model SCPH 9002 , nou noutz , are chiar si banda adeziva verde ce sigileaza capacul consolei.
    Initial am zis ca am facut o investitie , acum e doar istorie .
    Sunt infasurate in carpe si saci , printr-o camara la parinti , ca altfel le-as fi facut o poza .

Era sa uit ...
    Am un PlayStation 1 , o editie speciala , carcasa mare (ca 9002) dar alba , care are incorporat (intern) un dispozitiv de citire a vcd-urilor.
    Nu-i mai stiu seria , am cautat-o pe net si nu s-a auzit de asa ceva.
    Cred ca piesa este unicat in Ro , daca stie careva ca este in posesia unui asemenea aparat , il rog sa posteze.

9. Back To Top | #29
    update (video - format mp4 facut pentru PSP - merge cu quick time pe PC)

Colectia mea de portabile
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-dsc00172.jpg  
    Attached Files Attached Files

10. Back To Top | #30
    Pentru cei care nu s-au avantat sa ia fisierul *.rar crezand ca e vreun virus sau mai stiu eu ce -> link spre youtube

colectia mea de console portabile

11. Back To Top | #31
    Registered User
    hmm?
    Last edited by cannabis-fire; 17-12-2006 at 07:52.

12. Back To Top | #32
    Registered User
    Hey man ...esti frate cu paunionut?Ca am observat ca aveti aceleasi poze (la psp ma refer ) ,jocurile sunt pe aceeasi masa (masa are aceeasi culoare si model )... Daca nu e aceiasi masa si nu sunt aceasi jocuri inseamna ca e doar o mare coincidenta sau poate nu am spirit bun de observatie... Doar de curiozitate am intrebat.

PS: marfa colectia pentru cel dintre voi care o are
    Last edited by cannabis-fire; 17-12-2006 at 08:05.

13. Back To Top | #33
    paunionut - are puse jocurile pe un PAT nu pe o masa

14. Back To Top | #34
    Registered User yamakasu's Avatar
    Quote Originally Posted by dark_one View Post
    Pentru cei care nu s-au avantat sa ia fisierul *.rar crezand ca e vreun virus sau mai stiu eu ce -> link spre youtube

colectia mea de console portabile
    NU TE SUPARA,dar ce faci cu atatea gameboy-uri?
    banuiesc ca le vinzi,doar nu le tii la colectie pe toate 6!?
    Aztec Jaguar

15. Back To Top | #35
    din pacate nu toate merg ... iar cel galben face parte din seria Play it Loud (deci e de colectie)

2 dintre albe nu merg

Deci practic doar 3 sunt functionale -> dintre care 2 le pot folosi pentru a juca jocuri in retea (link play) prin cablu - iar 1 este in stare foarte buna si este cu adevarat de colectie (a fost folosit foarte putin se vede pe respectiva console)

Pe scurt

- 2 pentru piese
    - 2 pentru joaca multi
    - 1 neatins (aproape)
    - ce galben -> colectie seria Play it Loud (desi are probleme la ecran/ sau panglica) ... ar trebui sa ii schimb ecranul cu unul dintre cele 2 defecte .. dar cand o sa am timp )

16. Back To Top | #36
    PSP urile au primit haine noi
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-1.jpg   Coltul colectionarilor-2.jpg   Coltul colectionarilor-3.jpg  

17. Back To Top | #37
    Nick anterior: game_boy_z800 misespunecristian's Avatar
    looool,smechera rau colectia ta,impresionanta....
    cre' ca tu si paunionut sunteti maniacii forumului cu consolele,vreau si eu sa fiu maniac

*maniac in sens pozitiv

bafta la colectionat console

18. Back To Top | #38
    Registered User Raf's Avatar
    Am si eu cateva joace Aistea este todos my HandHeld Games,toate functioneaza si arata impecabil mici exceptii facand Game&Watch'urile
    To Be Continued.........
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-allmyhandheld.jpg  

19. Back To Top | #39

Update colectie

Colectia mea a suferit unele modificari si acum de Craciun am avut timp sa ii fac un update. Jocurile s-au imputinat, deoarece am hotarat sa pastrez doar jocurile foarte bune. Astfel, desi cantitatea a scazut, calitatea a crescut considerabil. Mi-am cumparat inca 3 jocuri foarte bune: Killzone Liberation, Locoroco si Def Jam ( 2 dintre ele au fost primite cadou de Craciun ).
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-dscf2791.jpg  

20. Back To Top | #40

1.  
Page 2 of 54 FirstFirst 123451252 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks