Page 6 of 54 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1068

Thread: Coltul colectionarilor

1. Back To Top | #101
    Registered User `Odin`'s Avatar
    Lume, ia-ta colectia mea...
    Dupa cum imi spune-a odata Darck_One... Vorba multa, saracia omului...
    Tinete bine Darck_One...
    Atentie: imi lipseste Kong de pe GBA, nust pe unde s-a ascuns...
    Dar sa lasam vb si sa trecem la fapte.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-gba-n-gage.jpg   Coltul colectionarilor-gc.jpg   Coltul colectionarilor-xbox.jpg   Coltul colectionarilor-wii.jpg  
    Odin

2. Back To Top | #102
    Registered User dark_one's Avatar
    man vad ca ai cateva dubluri cand ajungi prin RO poate te gandesti si la amaratii de aici

oricum mistoc -

PS: pRAF e cel mai dotat de pe aici insa in weekend am fost la un Nintendo-maniac si am ramas cu gura cascata - o sa il prind si sa ii fac poze si o sa intelegeti despre ce e vorba.
    Alienware M17 R4 7820HK + 32 GB DDR 4 @ 3000 MHz + 1 TB Nvme Plextor M8Pe + 512 GB Samsung 850 Pro + GTX 1080

3. Back To Top | #103
    esti belea dark_one
    Am 4 dubluri pe GC... nu te uita ca am acelasi joc pe ambele console... sunt jocuri diferite in mare parte... EX: Soul Calibour, Link este numai pe GC iar pe Xbox este Spown, Metal Gear tre sa joci mai intai pe GC si sa joci continuarea pe Xbox... etc...
    In cateva luni tre sa imi schimb si aparatul foto ca sa captez tot... am un Kodak de 5 MP si dupa cum tiam mai spus... mi se inmultesc jocurile ca ciupercile dupa ploaie si tot tre sa ma ridic de la pamant sa le incadrez pe toate
    Cand ajung in tzara, am de gand sa fac schimb cu dublurile, dar jocurile care le iau la schimb tre sa arate impecabil. Jocurile mele nu au zgarieturi si sunt ca noi...

Eu nu sunt maniak, jocurile vido este o pasiune a mea
    Jocurile fac parte din viata mea, nu sunt viata mea.

Bafta si prin vara sau poate mai repede am sa bag foto reactulizate...
    Last edited by `Odin`; 20-02-2007 at 00:39.
    Odin

4. Back To Top | #104
    Pai n-ai vazut ce fac io -> fac poze de fiecare data cand bag un update de ceva uri ma rog astept sa se adune cateva chestii ca sa dea bine in poza

oricum super - congrats
    Alienware M17 R4 7820HK + 32 GB DDR 4 @ 3000 MHz + 1 TB Nvme Plextor M8Pe + 512 GB Samsung 850 Pro + GTX 1080

5. Back To Top | #105
    Mersi
    Am uitat sa put o fotografie... pe multe site-uri iPodu-rile sunt trecute in aceeiasi categorie cu PSP...
    Asa ca am si unul din asta de 30 GB...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-ipod-apple-30-gb.jpg  
    Odin

6. Back To Top | #106
    Salut, nou pe-aici ... Sa enumar cateva piese din imitatia mea proasta de colectie :
    • 1 x Nintendo 64 model Aqua + o interesanta colectie de jocuri exceptionale ce include :
      • Legend of Zelda - Ocarina of Time
      • Legend of Zelda - Majora`s Mask
      • Goldeneye 64
      • Perfect Dark
      • Killer Instinct Gold
      • Command & Conquer (singura versiune a jocului 3D, pe PC si restul consolelor de atunci motorul era bazat pe sprite-uri)
      • Duke Nukem 64
      • Hexen 64
      • Lylat Wars (aka Starfox 64)
      • ISS 64
      • ...cateva altele
    • 2 x GB Color (unul galben si unul verde)
    • 1 x GB Pocket (cutie originala, a fost nou, nici nu stiti prin ce am trecut sa il aduc de pe e-Bay, bundle cu un joc cu fotbal)
    • 1 x GB Micro
    • 1 x proverbialul Playstation 2
    • 1 x Nintendo DS (nimic special, nu ma voi obosi sa enumar jocuri)

7. Back To Top | #107
    daca te vei decide vreodata sa renunti la vreun joc de N64 pls sa ma cauti inainte

8. Back To Top | #108
    Mda, si tu sa ma contactezi cand vrei sa te debarasezi de vreun SNES european ca n-am pe ce juca caseta mea cu Street Fighter 2 ... si e pacat sa-l joc pe altceva decat pe ce it was meant to be played (asta excluzand consolele capcom care cre ca-s mai rare ca blondele inteligente). Pt N64 am uitat cateva essentials :
    • Turok 1
    • Turok 2
    • Wave Race 64
    • Donkey Kong 64 (bundle cu expansion desi nu cred ca s-a vandut altfel)
    • MK4 (umm, f*ck that, toate lumea-l are p-asta ... Trilogy de pe alta parte daca l-ar vinde cineva....)

9. Back To Top | #109
    Vreau MK Trilogy...va completez colectiile cu ce vreti voi numai faceti rost de jocul asta
    Dregan is my name
    Resident Evil is my game

Wii will Wii will rock you

10. Back To Top | #110
    DreganMK tu nu sari cu niste poze hai .. fa un efort PLSSSS

NK0d3R - asteptam si de la tine poze man

PS: va rog eu sa nu fiti sfiosi, chiar daca aveti 2 jocuri si 1 consola - CONTEAZA - suntem o comunitate mica si vrem sa CRESTEM, orice dovada in acest sens e importanta.

11. Back To Top | #111
    Here we go. Colectia de N64 si de DS. Jumatate din colectia de DVD-uri originale de PS2 e imprumutata asa ca n-are rost, iar casetele de GB/GBC mi-e lene sa le insir. O parte din jocurile de DS sunt versiune nord-americana, de obicei le comand de pe videogameplus.ca, oameni prompti, preturi normale, am jucat Metroid Prime Hunters la 5 zile dupa lansarea in SUA. Carcasele pentru NA sunt mai subtiri si au titlul jocului scris pe latura cu un font caracteristic, nu cu unul generic cum sunt cele pentru EUR. La N64 perspectiva aia e cam neplacuta, dar se intelege ce-i acolo. Command&Conquer e nou nouta
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-img_2133.jpg   Coltul colectionarilor-img_2135.jpg  

12. Back To Top | #112
    Snake Eater Junnkie's Avatar
    nu dai Final Fantasy 3 ala? ...
    .: Les Enfants Terribles! :.
    PSN ID: Wizternoff

13. Back To Top | #113
    Nu dau nimic din colectia de DS, valabil si pt N64. Si jocul ala nu merita prea mult efortul, mult mai bun e Final Fantasy VI pe GBA si mai ales nu merita aia 40$ + transport pe care i-am dat pe el. Cred ca e unul dintre cele mai scumpe jocuri de DS, e mai scump decat unele de PSP

14. Back To Top | #114
    dark_one, pe prima pagina din Threadul asta, ai 2 fotorafii care sunt identice cu a unui tip paunionut.

Detalii pe prima pagina din Treadul asta... uitate la foto care le ai tu cu PSP si cu jocurile si uitate putin mai jos pe aceiasi pagina la paunionut.

Una din fotografii este facuta din alt unghi, dar patura de sub jocuri are acelasi model si aceiasi culoare...

Care este legatura????
    Odin

15. Back To Top | #115
    n-ai dat si tu linkuri mah .. off ma pui sa sap singur

nu inteleg totusi care e legatura ?

eu sunt diferit de paunionut (desi ma cheama tot ionut .. a naibi fatalitate) si paunionut e prietenu meu si l-am tocat la cap sa pozeze jocurile si le-am postat eu (deh mai curajos) apoi a venit si le-a postat si el

16. Back To Top | #116
    Chiar esti matza neagra!!!!
    Odin

17. Back To Top | #117
    Registered User Pepsi's Avatar

Bravo

Nu credeam sa fie in .ro oameni interesati de handhelduri si retro in general.
    Cool
    The future aint what it used to be

18. Back To Top | #118
    Registered User fat's Avatar
    Fratii vitregi
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Coltul colectionarilor-dsc00439.jpg  
    nu iti bate capu'...

19. Back To Top | #119
    Registered User Vlado's Avatar
    *jumps off a bridge* "Screw you guys , i'm going home."
    Ce as da sa am si eu colectiile voastre , momentan in afara de un ds prapatit si un card la el nu am sqwat , nada , nothing NIMIC.
    Sa speram ca imi i-au si eu un xbox 360 luna asta si ii scot ochi lui dark_one ce misto e )

20. Back To Top | #120
    - sa dea domnu sa-ti iei sa ai cu ce sa-mi scoti ochii

- si da ESTE de departe cea mai buna alegere pe care o poti face (cu xbox 360 ul)

1.  
Page 6 of 54 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks