Page 11 of 11 FirstFirst ... 891011
Results 201 to 213 of 213

Thread: Threadu` lu` Ieftinake

1. Back To Top | #201
    3DS la 499 RON la Flanco. Consola Nintendo 3DS Cosmos Black - Console - Gaming - IT&C. Ar trebui totusi sa fiti atenti la 'promotiile' lor, am cumparat un PS3 la promotia postata 2 mesaje mai sus si cel pe care mi l-au livrat era clar un 'resigilat', ambalajul in stare deplorabila, banda aceea pe care o pun ei pe post de sigiliu rupsese cutia, un scotch desfacut pe post de sigiliu. L-am returnat celor de la Flanco AFI si, dupa nejustificat de multe insistente (ei tot incercau sa ma convinga ca 'hai sa ti-l deschid sa vezi ca-i ok', 'nu mai sunt in nici un magazin' etc.) mi l-au schimbat cu unul corespunzator.

My retro-junkyard :
    Consoles :
    2xNES, 2xSNES, 2xN64, Sega Master System 2, Mega Drive 1 & 2, Genesis 3, Saturn, Sony PS2
    Handhelds :
    Wonderswan Color, NeoGeo Pocket, SuperMario Bros. Game&Watch, GameGear, GB Classic, GB Pocket, 2xGB Color, GB Micro, NDS + M3 Simply, Sony PSP Slim & Lite Piano Black
    Current-generation :
    Nintendo WII, XBox 360
    PC
    Core2 Duo E6850 on ASUS P5K-E WiFi-AP, 2 x 1GB Kingston HyperX, XFX 8800 GTX, WD 500GB 7200RPM SATA2, Antec 900 Case, Zalman 600W

2. Back To Top | #202
    Ultrabook Toshiba Portege i3 Ivy bridge - 2700RON - nu ma lasa cu link (nu stiu de ce), dar e la c e l (oau, cineva e suparat rau pe ei; nu e treaba mea, dar poate cineva e interesat)
    Pentru amatori de asa ceva, pretul este foarte bun. Eu am luat acum 1 saptamana cu 2600 lei. Au crescut ei cu 100 lei, dar chiar si asa tot e o reducere de aproape 1000 de lei.

3. Back To Top | #203
    Registered User Gatsu10's Avatar
    Quote Originally Posted by NK0d3R View Post
    3DS la 499 RON la Flanco. Consola Nintendo 3DS Cosmos Black - Console - Gaming - IT&C. Ar trebui totusi sa fiti atenti la 'promotiile' lor, am cumparat un PS3 la promotia postata 2 mesaje mai sus si cel pe care mi l-au livrat era clar un 'resigilat', ambalajul in stare deplorabila, banda aceea pe care o pun ei pe post de sigiliu rupsese cutia, un scotch desfacut pe post de sigiliu. L-am returnat celor de la Flanco AFI si, dupa nejustificat de multe insistente (ei tot incercau sa ma convinga ca 'hai sa ti-l deschid sa vezi ca-i ok', 'nu mai sunt in nici un magazin' etc.) mi l-au schimbat cu unul corespunzator.
    subscriu la experienta ta cu 2 console Xbox 360 cumparate de la ei la oferta,am primit prin curier 2 Xboxuri cu kinect resigilitate,cu zgarieturi pe ele si cu discurile Kinect Adventures introduse in console.dupa discutii telefonice cu ei leam trimis inapoi,tot prin curier, si am primit alte 2 din care doar 1 era nou,iar celalalt tot un resigilat,cu toate ca sau jurat la telefon ca o sa primesc 2 sigilate. am lasato asa,ca mam lamurit de Flanco si ofertele lor ,dupa experienta asta.

4. Back To Top | #204
    Registered User Sir Beckham's Avatar
    Aliens Colonial Marines - Collector's Edition PS3 13 lire, la care mai adaugati inca 8 transport.
    Last edited by Sir Beckham; 08-07-2013 at 19:34.
    Un roman (aproape) fericit!!!

5. Back To Top | #205
    GTA 5 - Collector's Edition PS3 100 de lire (112 lire cu tot cu transport standard in Romania).

Nu chiar ieftinache, dar un pret bunicel, mai ales ca la noi la Altex este 800 de lei.

6. Back To Top | #206
    Batman Arkham City Collectors la 149, atat pentru PS3 cat si pentru XBox360 :

Batman Arkham City Collectors Edition Xbox 360, actiune, 18+ | ALTEX
    Batman Arkham City Collectors Edition PS3, actiune, 18+ | ALTEX

Chiar daca scrie 'Stoc Epuizat', pot fi inca rezervate in magazine (cel putin eu asa am facut la cel de PS3 )

My retro-junkyard :
    Consoles :
    2xNES, 2xSNES, 2xN64, Sega Master System 2, Mega Drive 1 & 2, Genesis 3, Saturn, Sony PS2
    Handhelds :
    Wonderswan Color, NeoGeo Pocket, SuperMario Bros. Game&Watch, GameGear, GB Classic, GB Pocket, 2xGB Color, GB Micro, NDS + M3 Simply, Sony PSP Slim & Lite Piano Black
    Current-generation :
    Nintendo WII, XBox 360
    PC
    Core2 Duo E6850 on ASUS P5K-E WiFi-AP, 2 x 1GB Kingston HyperX, XFX 8800 GTX, WD 500GB 7200RPM SATA2, Antec 900 Case, Zalman 600W

7. Back To Top | #207

8. Back To Top | #208
    Registered User astenia's Avatar
    Consola Sony PlayStation 4, 500 GB + Joc Killzone Shadow Fall - Pret 1999 lei
    Locatia la magazinul Orange de la Piata Victoriei, cum iesiti de la metrou spre Romana, imediat pe dreapta la magazinul de accesorii.
    Mai aveau 4 bucati in stoc.

Nu intra chiar in categoria de cel mai mic pret, dar tinand cont ca am vazut ca multe magazine nu au in stoc, am zis ca poate intereseaza pe cineva care doreste sa cumpere si nu au gasit in stoc in alta parte.
    Mobil: 0751 50 51 88

9. Back To Top | #209
    La Altex Feeria, Bucuresti am putut sa cumpar asa :
    - Final Fantasy Dissidia PSP - 19.99
    - Final Fantasy IV PSP - 9.99 (vineri, pe 28.3, nu am mai vazut ieri pe 3.3)
    - Medievil Resurection PSP - 9.99
    - Everybody's Golf Vita - 19.99
    - Ni No Kuni PS3 - 59.99
    Tot pe 28.3 mai aveau 2 bucati Tactics Ogre Collectors PSP tot la 9.9. Pe 3.3 nu mai erau, poate aveti noroc in alt Altex. Inca mai aveau Gravity Rush Vita la 39.9 . Mai aveau si alte jocuri de PSP la 9.9 : Killzone Liberation, Secret Agent Clank, Key of Heaven. Sunt intr-un cos (bargain bin) langa zona de PS Vita.

My retro-junkyard :
    Consoles :
    Handhelds :
    Current-generation :
    Nintendo WII, XBox 360
    PC

10. Back To Top | #210

My retro-junkyard :
    Consoles :
    Handhelds :
    Current-generation :
    Nintendo WII, XBox 360
    PC

11. Back To Top | #211
    ni no kuni vad ca e si la ei pe site 59 ron, thx for tip
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

12. Back To Top | #212
    Registered User cosmin1088's Avatar
    Mega reduceri la toata gama God Of War:
    http://www.altex.ro/catalogsearch/re...od+of+war&cat=

Eu mi-am luat Ascension deja
    sic parvis magna

13. Back To Top | #213

1.  
Page 11 of 11 FirstFirst ... 891011

Bookmarks

Bookmarks