Page 2 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 40 of 213

Thread: Threadu` lu` Ieftinake

1. Back To Top | #21
    Banned
    Pachet Complet Buzz: The Quiz (Music) la Diverta - 49,9 RON

2. Back To Top | #22
    Quote Originally Posted by fat View Post
    Tnt Games - Gba Micro - 199 Ron
    WOW, cred ca oamenii-si lichideaza stocul sau ceva, este prima data cand vad in Romania un produs care se afla la pretul de retail recomandat in alte tari (care cred ca e undeva la 69,9 EUR, dar nu bag mana-n foc). Oricum, de la ~6 mil (care e si peste pretul recomandat al DS-ului de altfel), e un pas inainte.

My retro-junkyard :
    Consoles :
    2xNES, 2xSNES, 2xN64, Sega Master System 2, Mega Drive 1 & 2, Genesis 3, Saturn, Sony PS2
    Handhelds :
    Wonderswan Color, NeoGeo Pocket, SuperMario Bros. Game&Watch, GameGear, GB Classic, GB Pocket, 2xGB Color, GB Micro, NDS + M3 Simply, Sony PSP Slim & Lite Piano Black
    Current-generation :
    Nintendo WII, XBox 360
    PC
    Core2 Duo E6850 on ASUS P5K-E WiFi-AP, 2 x 1GB Kingston HyperX, XFX 8800 GTX, WD 500GB 7200RPM SATA2, Antec 900 Case, Zalman 600W

3. Back To Top | #23
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am facut si eu "sacrificiul" de a ajunge in Auchan. Grr, in afara de 2-3 jocuri de PS2 la reducere, n-au nimic. N-au auzit de jocuri de Xbox, Xbox 360... de PS3 erau 2 jocuri, la 199 RON. Iar PSP aveau doar pink la 750 RON. Cah... cred a a fost ultima mea vizita in Auchan.

Sunt la fel de spartzi ca si Altex
    Dregan is my name
    Resident Evil is my game

Wii will Wii will rock you

4. Back To Top | #24
    Registered User dark_one's Avatar
    ATENTIE MAREEE atentie

MALL platza (si probabil toate magazinele DIVERTA) din BUCURESTI

jocuri de GAMECUBE si XBOX (si gameboy advance) -

19.90 BUCATA

titluri -> FOARTE MULTE (estimez cam 50 titluri ca erau azi pe raft) ...
    Alienware M17 R4 7820HK + 32 GB DDR 4 @ 3000 MHz + 1 TB Nvme Plextor M8Pe + 512 GB Samsung 850 Pro + GTX 1080

5. Back To Top | #25
    Vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
    Dregan is my name
    Resident Evil is my game

6. Back To Top | #26
    Registered User DeathWings's Avatar
    As vrea si eu..dar daca nu sunt in bucuresti...
    "Fear is The Mindkiller"

7. Back To Top | #27
    Dregan is my name
    Resident Evil is my game

8. Back To Top | #28
    The Ieftinake Award se acorda astazi celor de la Diverta, Bucuresti Plazza. Deci :
    Diverta, Bucuresti Plazza - jocuri Gamecube 19,9 RON
    Am cumparat la pretul asta : StarFox Adventures Platinum, Mario Golf Toadstool Tour, Knights of the Temple, Serious Sam - Next Encounter.
    De asemenea, tot acolo se pot gasi jocuri de XBox, titluri destul de interesante la acelasi pret.

The Anti-Ieftinake Award se acorda celor de la Media Galaxy, tot Plazza unde am gasit Mario Party 8 Wii cu 299,9 RON. De remarcat ca au adus numeroase accesorii si jocuri pentru Wii, X360 si PS3, dar preturile nu-s tocmai atractive.

My retro-junkyard :
    Consoles :
    2xNES, 2xSNES, 2xN64, Sega Master System 2, Mega Drive 1 & 2, Genesis 3, Saturn, Sony PS2
    Handhelds :
    Wonderswan Color, NeoGeo Pocket, SuperMario Bros. Game&Watch, GameGear, GB Classic, GB Pocket, 2xGB Color, GB Micro, NDS + M3 Simply, Sony PSP Slim & Lite Piano Black
    Current-generation :
    Nintendo WII, XBox 360
    PC
    Core2 Duo E6850 on ASUS P5K-E WiFi-AP, 2 x 1GB Kingston HyperX, XFX 8800 GTX, WD 500GB 7200RPM SATA2, Antec 900 Case, Zalman 600W

9. Back To Top | #29
    Registered User Leni's Avatar
    man
    si eu as vrea asa ceva in sighisoara...ieftinache din astia :P

10. Back To Top | #30
    Registered User Gatsu10's Avatar
    Daca intereseaza pe cineva am vazut ieri in Media Galaxy din Plaza ptr Wii Prince of Persia Rival Swords...119 lei si inca vreo 2 sau 3 la 129 lei...dar am uitat titlurile.

11. Back To Top | #31
    Registered User SunDy's Avatar
    Media Galaxy din Mall Vitan,Splinter Cell DA pt Wii si Farcry Vengece la 139 lei.
    "The fear of blood tends to create fear for the flesh."
    PSN:HalfRabbit93

12. Back To Top | #32
    Registered User Lemon_Tree's Avatar
    Am vazut azi la Altex o groaza de titlulri de ps2 la 50 , 60 si 70 ron . Multe din ele erau platinum,dar la diverta acelasi God of War Platinum este 1,3 mil (asta ca un exemplu) .In multe magazine am vazut ca,desi jocul e platinum,ei il dau la "super pret" de 100-200 ron.

13. Back To Top | #33
    Daca tot e 'threadul lu ieftinake' vreau si eu sa stiu unde ati vazut cel mai ieftin PSP? Auzisem ca e in Cora 5 milioane. Nu de alta, dar ma duc luni sa imi iau si nu vreau sa stau sa umblu prin tot Bucurestiul....

14. Back To Top | #34
    Quote Originally Posted by Gatsu10 View Post
    Daca intereseaza pe cineva am vazut ieri in Media Galaxy din Plaza ptr Wii Prince of Persia Rival Swords...119 lei si inca vreo 2 sau 3 la 129 lei...dar am uitat titlurile.
    oare e valabil si ptr Media Galaxy Cluj? sau numa ptr un anumit magazin?

15. Back To Top | #35
    Bioshock de PC, editie de colectie, aia cu cutie cu BigDaddy, 130 RON la Flamingo Unirea. Ieri l-am vazut, era o cutie pe raftul de jocuri. M-am uitat de doua ori ca am zis ca nu vad bine pretul. Am postat aici ca nu stiu sa fie un topic asemanator pe la PC. Oricum eu pe PC il am in editia asta.

16. Back To Top | #36
    a brand you can trust CERBUU's Avatar
    Am luat de la Diverta din Jolie Ville GoW PS2 Platinum 69RON (era ultimul). Mai avea titluri. Va dati seama ca nu prea e vad de gameri pe acolo...

17. Back To Top | #37
    man....si eu vreau diverta bucuresti....ca diverta cluj sucks....n-au jocuri de advance....iar cele de wii incep de la 200RON in sus ....uncool...and unfair...
    man nu ma ajuta si pe mine cineva cu un mario bros.3 de advance daca este la superoferta... pfer 50RON in loc de 20...numa sa ma ajute cineva pls daca are drum incolo
    Last edited by Leni; 13-11-2007 at 21:39.

18. Back To Top | #38
    Monster Hunter DonAdryan's Avatar
    Leni: Incearca la MG in Cluj, la Polus Mall. Eu mi-am luat mai multe joace de acolo si au preturi bune. Parca aveau si de advance...
    Mai poti incerca in Cluj la Auchan (Iulius Mall) sau Altex (Iulius Mall). La Altex au si accesorii de console...

19. Back To Top | #39
    Registered User dark_one's Avatar
    In primul rand ca in Romania nu sunt aduse ORICE JOCURI - cu atat mai mult jocuri vechi - (ma refer la GBA - MB3/MA4) - cu alte cuvinte Leni nu vei gasi jocul acesta decat in 2 locuri (usor accesibile):

1. pe CEX - cu ajutorul userului robertdinu
    2. pe e-bay -

Eu cred ca vei reusi mult mai usor sa rezolvi problema pe cont propriu decat sa astepti sa vina cinva sa-ti ofere jocul
    Alienware M17 R4 7820HK + 32 GB DDR 4 @ 3000 MHz + 1 TB Nvme Plextor M8Pe + 512 GB Samsung 850 Pro + GTX 1080

20. Back To Top | #40
    Monster Hunter DonAdryan's Avatar
    Imi cer scuze...poate am vazut de DS, nu de Advance.
    Pe CEX gasesti aici: http://www.cex.co.uk/search.php?rad_...t=658&refine=1
    insa nu cred ca robert va mai aduce ceva anul acesta.

1.  
Page 2 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks