Page 6 of 11 FirstFirst ... 3456789 ... LastLast
Results 101 to 120 of 213

Thread: Threadu` lu` Ieftinake

1. Back To Top | #101
    Registered User fili's Avatar
    Quote Originally Posted by livon swonk View Post
    Ati prins oferta de Pachet Heroes Complete Edition cutia aia alba mare si grea? 129 de ron, pomana curata la MG.

Am zis ca contine TOATE jocurile Heroes Of Might and Magic si add onuri oficiale ever?

plus alte goodies

meretzi poate mai este
    Cartea e superba, tricoul, cartile de joc si posterul sunt ok... Din pacate Homm1 nu merge pe XP
    Have FUN,
    FeeL E!

2. Back To Top | #102
    True Evil
    MG, 2 mil trei jocuri de 360

Fifa 08, Lost planet, COD 2 si altele.

3. Back To Top | #103
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    MG, 2 mil trei jocuri de 360

Fifa 08, Lost planet, COD 2 si altele.
    Eu am fost ieri si Fifa 08-pauza, aveau doar Fifa 07 pe langa cele enumerate de tine....

4. Back To Top | #104
    Assassin's Creed PS3 pe play-asia 38$ cu tot cu transport. Pret in RO la gameshit ~ 110$.
    If you think you know everything and think you've done everything, I know you're an idiot.

5. Back To Top | #105
    Addict .inc
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Assassin's Creed PS3 pe play-asia 38$ cu tot cu transport. Pret in RO la gameshit ~ 110$.
    offtopic: gameshit
    Banii nu aduc fericirea dar o intretin..

MODEZ PS3 IN BUCURESTI

6. Back To Top | #106
    La Media Galaxy Unirea au adus accesorii de PS3 si PS2 la preturi bune zic eu. Mi-am luat un suport de ps3 cu 55 lei. Mai aveau pt ps3 telecomanda neoficiala la 50 lei. Pt Ps2 aveau telecomanda neoficila la 40 lei, gameped-uri la 50 lei parca, gamepad-uri wireless logitech la 110 lei. Pt PSP borsete la 25 lei, cabluri tv-out component originale la 70 lei parca si un set complet compus din casti, cablu de date, carpa de ecran si protector de ecran la 40 lei.

[ame="http://www.amazon.co.uk/Logic-3-Logic3-Vertical-Stand/dp/B000RMNS64/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=videogames&qid=1215172557&sr=1-2"]Amazon.co.uk: Logic3 Vertical Stand (PS3): PC & Video Games[/ame]

[ame="http://www.amazon.co.uk/Logic3-PLAYSTATION-Blu-Ray-Remote-Control/dp/B000OYCTIS/ref=sr_1_44?ie=UTF8&s=videogames&qid=1215172734&sr=1-44"]Amazon.co.uk: Logic3 PLAYSTATION 3 Blu-Ray Dvd Remote Control (PS3): PC & Video Games[/ame]

De asemenea am mai cumparat azi volanul Logitech Driving Force EX cu 150 lei de la firma www.coolpc.ro . Interesant e ca acelasi volan, dar varianta pe negru costa 300 lei la Media Galaxy, desi nu este compatibil decat cu ps3 (nu si cu ps2 deaorece nu vine cu mufele necesare). L-am testat pe ps3 si se misca excelent. Recomand.

http://www.logitech.com/index.cfm/ga...s/272&cl=us,en
    http://coolpc.ro/index.php?p=detalii...25&produs=1606
    Last edited by Spike; 30-11-2009 at 20:18.

7. Back To Top | #107
    Registered User
    Pe amazon.com chitara oficiala Guitar Hero 3 pt ps3 cu 35 dolari:
    [ame="http://www.amazon.com/gp/product/B000TTITLO?ie=UTF8&tag=psfa-20&link_code=as3&camp=211189&creative=373489&creativeASIN=B000TTITLO"]Amazon.com: PlayStation 3 Les Paul Wireless Guitar: Video Games[/ame]

8. Back To Top | #108
    blu ray novi's Avatar
    Pacat ca nu trimit in RO!

9. Back To Top | #109
    Registered User
    Pai gasiti voi pe cineva care sa o cumpere

10. Back To Top | #110

11. Back To Top | #111
    e bun situl asta? http://www.thehut.com/hut/orders.info?q=orders2
    a mai cumparat cineva de aici?
    ca imi cere detaliile cartii de credit.
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    scuze pt dublu post rog un moderator sa le uneasca daaca e vre o problema.
    cica cei de la play asia daureduceri la 50 la suta.se merita sa iau PSP ul de acolo?m-ar ajunge vreo 200 de para fara transport.
    Last edited by bulanika; 16-07-2008 at 19:35. Reason: Automerged Doublepost

12. Back To Top | #112
    Registered User Fanta's Avatar
    Quote Originally Posted by bulanika View Post
    Datele personale se fura la greu si de pe amazon, ebay, etc. asa ca eu zic sa fii prudent.

Numele meu nu are nici o legatura cu bautura racoritoare.

http://www.vanzarirulote.ro/

PSN ID: fanta_ru

13. Back To Top | #113
    Registered User L0G1X's Avatar
    Eu am luat vreo 15 jocuri de PS3 de pe TheHut, în decursul a circa 10 luni, cu acelaşi Mastercard de fiecare dată. Nici o problemă deosebită de raportat, atâta doar că în 2 ocazii au trimis jocul de la depozitul lor din Elveţia şi l-am primit după 9 zile în loc de 5. Bani de pe card nu mi-au dispărut încă
    PSN ID: L0G1X

14. Back To Top | #114
    Registered User AkF's Avatar
    Quote Originally Posted by bulanika View Post
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    scuze pt dublu post rog un moderator sa le uneasca daaca e vre o problema.
    cica cei de la play asia daureduceri la 50 la suta.se merita sa iau PSP ul de acolo?m-ar ajunge vreo 200 de para fara transport.
    In ciuda faptului ca multi oameni nu au avut probleme cu site-ul respectiv,eu am patit-o!Jocul nu mi-a ajuns si banii mi i-au returnat abia dupa o luna ,puteam sa astept si mai mult .Asa ca eu nu-l recomand.In schimb recomand play-asia pentru ca jocul mi-a ajuns mai devreme decat spuneau ei!Fii atent de unde comanzi!(the hut e din
    Uk si play-asia din Hong Kong,deci sansele sa sa piarda erau de 10 ori mai mari din Hong Kong decat din Uk,eu cred si in ziua de astazi ca nu mi l-a trimis the hut).Good luck!

15. Back To Top | #115
    Ba tocmai că poţi să-l recomanzi pentru că ţi-a dat banii înapoi. Fiecare site are o politică a lui pe care trebuie s-o citeşti înainte să comanzi. Fiecare magazin din ăsta impune o perioadă anume până la restituirea banilor, timp în care mai există şansa să ajungă un pachet rătăcit şi în care se fac investigaţii. NU e vina site-ului, oricare ar fi el, că se pierde ceva pe drum. Însă orice site serios are o politică clară de măsuri pentru asemenea cazuri.

16. Back To Top | #116
    Registered User djleo666's Avatar
    am cumparat de www.thehut.com de mai multe ori,, uneori vine intr-o saptamana, alteori in 10 zile lucratoare...depinde de cum le au pe stoc, de fiecare data au luat banii de pe card la plecarea jocului de la ei, nu atunci cand am comandat.
    Foarte seriosi, le dau nota 10 ! Numai sa nu fie probleme cu posta romana, ei o mai dau in bara din cand in cand.

17. Back To Top | #117
    Quote Originally Posted by SisterRay View Post
    Ba tocmai că poţi să-l recomanzi pentru că ţi-a dat banii înapoi. Fiecare site are o politică a lui pe care trebuie s-o citeşti înainte să comanzi. Fiecare magazin din ăsta impune o perioadă anume până la restituirea banilor, timp în care mai există şansa să ajungă un pachet rătăcit şi în care se fac investigaţii. NU e vina site-ului, oricare ar fi el, că se pierde ceva pe drum. Însă orice site serios are o politică clară de măsuri pentru asemenea cazuri.
    Mi-au dat banii dupa o serie lunga de emailuri in care nu m-au bagat in seama, pana cand a trebuit sa le trimit unul de genul"this is outrageous".Pana la emailul asta tot "au dat-o" cu politiva firmei,abia acolo mi-au raspuns serios,si nici atunci nu mi-au dat banii,daca vrei iti trimit continuarea pe pm sa vezi ce dobitocenii au putut sa zica.Asa ca lasa-ma cu seriozitatea firmei.

18. Back To Top | #118
    da frate e normal sa nu iti dea banii pana la finalizarea anchetei. ei trebuie sa stie ce s-a intamplat cu coletul. Asa ar putea unii sa ridice coletul si sa dea mail ca nu le-a ajuns si sa ceara banii inapoi. Oricum cazurile astea sunt rare si tin si de noroc fiecaruia.

19. Back To Top | #119
    Hai ca va zic.Au vrut sa-mi trimita un formular prin posta,scris de ei pe care eu sa-l semnez,in formular ar fi scris ca eu sunt de acord ca ei sa-mi caute jocul prin Europa,si sa-l trimit inapoi(formularul).Am zis ok,ce altceva puteam sa zic.Dupa cateva zile(cand si-au dat seama ca-i o tampenie mai mare ca ei),m-am trezit cu email care spunea:refund.Tin sa precizez ca eu nu le-am spus nici macar odata daca vreau refund sau replace,am zis doar ca nu mi-a ajuns.Oricum ma bucur ca m-am scapat de ei si mi-am recuperat banii.Puteti sa ziceti ce vreti ,pentru mine tot o firma de cacat ramane si nu mai comand de la ei nici daca ar fi ultimu` magazin online de jocuri din lume.Peace!

20. Back To Top | #120
    În calitate de om căruia i s-au pierdut câteva colete de când tot comandă jocuri de pe net, pot să-ţi spun că am aşteptat şi două luni până la rezolvarea problemei, pentru că aşa cerea magazinul respectiv, dvdcrave din Australia. După cele două luni mi-am primit banii minus asigurarea pe care o plătisem pentru asemenea cazuri.

1.  
Page 6 of 11 FirstFirst ... 3456789 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks