Page 3 of 16 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 313

Thread: Camera voastra unde va butonati (your game room)

1. Back To Top | #41

:p

:P nu e chiar asha dezordine dar nici curatenie
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Camera voastra unde va butonati (your game room)-imag007.jpg   Camera voastra unde va butonati (your game room)-imag008.jpg  

2. Back To Top | #42
    Registered User rageone's Avatar
    te joci cs, asculti ackent si ai postere cu fotbal in rest... dude, esti ciudat )
    (\__/)
    (+'.'+) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
    (")_(") signature to help him gain world domination.

3. Back To Top | #43
    Pot sa zic ca e randul meu?
    Am doua da' bune, un ps3 si x360, (dupa cum se observa pe X mi-am lasat amprenta intr-o seara dupa mai multe beri ) dupa cum spuneam intr-un alt topic "le iubesc pe amandoua!"
    La mine locul magic este in varful patului si pt X si pt PS3 si pt PC, totul intr-un LCD Samsung de 82.
    Next!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Camera voastra unde va butonati (your game room)-25.02.2005-001.jpg   Camera voastra unde va butonati (your game room)-25.02.2005-002.jpg  

4. Back To Top | #44
    Registered User dark_one's Avatar
    Dragut - te-ai orientat spre ambele tabere in acest fel nu vei pierde nimic (daca alegi si un WII - poti spune ca ai suita completa - )

PS: - totusi de ce scrii cu BOLD ?
    Alienware M17 R4 7820HK + 32 GB DDR 4 @ 3000 MHz + 1 TB Nvme Plextor M8Pe + 512 GB Samsung 850 Pro + GTX 1080

5. Back To Top | #45
    Registered User paulpc's Avatar
    e si el fericit acum ca le are pe ambele. il lasam o zi, doua dupa care zicem ca ne deranjeaza la ochi si il avertizeaza MonkY
    steauacroitoru: ceva consola de tv nu ai ? cu tvu ala e pacat sa nu ai.
    Rtl: nice gaming room.

6. Back To Top | #46
    rtl, ce amprenta ai lasat dupa mai multe beri? ca nu vad voma pe el )))
    (\__/)

7. Back To Top | #47
    @steauacroitoru de ce ai intors prima imagine la 90? Si totusi... ori e calitatea slaba, ori televizorul ala e pus ca render Desi cred ca e slaba calitatea

8. Back To Top | #48
    Am scris cu Blod pentru ca asa imi place mie (nu credeam ca o sa deranjeze), nu le am de o zi, cu PS3 sarbatoresc 4 luni iar X360 2 luni este de o seama cu LCD-ul
    Nu cred ca o sa imi iau WII pentru ca din ce am vazut eu are grafica de copii mici si nu ma pasioneaza desi ideea este foarte misto, cat despre amprenta pe X360 ma refeream ca acel dragon lipit pe consola.
    Va multumesc pentru aprecieri si voi aveti camere misto, fiecare in felul lui.

9. Back To Top | #49
    Nick anterior: bubli-789AD Einherjar793AD's Avatar
    Camera mea !
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Camera voastra unde va butonati (your game room)-dsc01339.jpg   Camera voastra unde va butonati (your game room)-dsc01214.jpg  

10. Back To Top | #50
    Registered User dark_one's Avatar
    babu' unde e v5 5500 .. repede scoate'l pe interval
    Alienware M17 R4 7820HK + 32 GB DDR 4 @ 3000 MHz + 1 TB Nvme Plextor M8Pe + 512 GB Samsung 850 Pro + GTX 1080

11. Back To Top | #51
    E intr-un calculator la sora-mea . Cand se strica o sa-l agat de perete undeva

12. Back To Top | #52
    Babalu ce model de Samsung e ala?
    Daca nu e cu suparare

13. Back To Top | #53
    LE40M86BD. Este un full hd de 102 cm. Nu ca este al meu, dar televizorul este senzational. Se vede foarte bine chiar daca nu folosesc hdmi-ul (consola stie component doar). Recomand
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    Quote Originally Posted by LuckySez View Post
    Babalu ce model de Samsung e ala?
    Daca nu e cu suparare
    E babulu mai
    Last edited by Einherjar793AD; 29-12-2007 at 18:20. Reason: Automerged Doublepost

14. Back To Top | #54
    Nick anterior: El_Cid El_Cid's Avatar
    Bha ce de aparatura aveti... oameni cu bani in tara asta.
    Super camere ce aveti bravo, vreau si eu un Samsung din ala cat peretele si un ps3 sa ma joc din pat

15. Back To Top | #55

Question

Quote Originally Posted by paulpc View Post
    e si el fericit acum ca le are pe ambele. il lasam o zi, doua dupa care zicem ca ne deranjeaza la ochi si il avertizeaza MonkY
    steauacroitoru: ceva consola de tv nu ai ? cu tvu ala e pacat sa nu ai.
    Rtl: nice gaming room.
    nup din pakte nu am dar o sa mi i au
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    Quote Originally Posted by Anathema5k View Post
    @steauacroitoru de ce ai intors prima imagine la 90? Si totusi... ori e calitatea slaba, ori televizorul ala e pus ca render Desi cred ca e slaba calitatea
    calitatea e slaba si doar pozele is facute cu un nokia 6280 nu stiu ce se intampla mereu dupa ce scap jos prima data telul nu mai merge camera k inainte asa se intampla de fiekre datA
    Last edited by steauacroitoru; 30-12-2007 at 09:11. Reason: Automerged Doublepost

16. Back To Top | #56
    Drujbarul din Fetesti angelcrying's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    calitatea e slaba si doar pozele is facute cu un nokia 6280 nu stiu ce se intampla mereu dupa ce scap jos prima data telul nu mai merge camera k inainte asa se intampla de fiekre datA
    mai oameni buni, sunteti cativa pe aici si vad ca va inmultiti, care pur si simplu scrieti numai baliverne fara noima... citez anomalia de azi... "mereu dupa ce scap jos prima data telefonul nu mai merge camera k inainte"... daca il scapi a doua oara merge? si nu vad legatura cu intrebarea omului.. sau... daca scapi telefonul pe jos dar numai prima oara ca a doua oara tu stii ce se intampla, nu mai merge nici pc si nu mai poti da o rotatie de 90 grade pozei ca sa o pui cum trebuie?
    Oh my days...

Xbox 360

PS3

17. Back To Top | #57
    Registered User GreyhounD's Avatar
    Eu am observat ca daca scap telefonul pe jos o data, ii creste numarul de megapixeli. Daca il lovesc si de 2-3 ori putin de masa, camera telefonului meu are si zoom optic 300x. Problema este ca dupa ce fac aceste manevre si incerc sa fac poza prima oara, pozele imi ies rotite la 124 de grade, nu stiu kre este problema.
    Oricum konsola mea, dupa ce am trantit-o pe jos de 10 ori cu piciorul din gresheala .... s-a zgariat diskul meu ... cu forza ... care nu mai merge ... Dar konsola n-are nimik .... merge perfect ... numa sa nu i se strice cdrom-ul .... care este. Nu ca PC-ul meu ultraprost .... care i-a picioare si pumni ... si n-are nimik ... si nu i se strica nimik .... Oare cdromul meu din konsola ... mai merge ?

Acum ca sa fim la subiect, propun sa se posteze insotit de poza aferenta camerei.
    Hey Sam, if it's always getting later and later, then how come it's early sometimes ?

18. Back To Top | #58
    bun, un ultim offtopic de la mine: greyhound, esti sigur ca nu trebuia scris kdrom? =)))

ps: nu va mai luati de om... uita`ti`va la posterele lui ))
    (\__/)

19. Back To Top | #59
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    Uite si barlogu' meu... sau dupa cum mi-a zis un coleg "my command center"
    Anyway, sper sa apara si un LCD TV candva prin 2008

P.S: calitatea pozelor e cam naspa, sunt facute cu telefonu'
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Camera voastra unde va butonati (your game room)-dsc00081.jpg   Camera voastra unde va butonati (your game room)-dsc00083.jpg  
    Last edited by Sandman; 30-12-2007 at 17:48.
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

20. Back To Top | #60
    My game/work/hell/heaven room. Mai sunt 2 items de schimbat in negru, si gata... I'm a happy one !

P.S. Actually ar fi 3 items de schimbat... dar A.C.-ul draq il mai schimba, e bagat prin perete, iar pe partea cealalta a fost deja "zidit"
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Camera voastra unde va butonati (your game room)-picture-434b.jpg  

1.  
Page 3 of 16 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks