Page 4 of 17 FirstFirst 123456714 ... LastLast
Results 61 to 80 of 321

Thread: Action figures - Coltul colectionarilor

1. Back To Top | #61
    Adaug si cateva instantanee (inca nu mi-am pregatit zona de studio, asa ca scuzati deranjul). Enjoy !
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Action figures - Coltul colectionarilor-img_0517.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-img_0557.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-img_0577.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-img_0581.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-img_0586.jpg  

2. Back To Top | #62
    Registered User TheOtherAI's Avatar
    Wow..minunate figurinele lui Monky.Neaparat trebuie sa-mi iau si eu una cu Kurt Cobain.Monky, imi poti recomanda un anume user de pe ebay? mersi.

3. Back To Top | #63
    TheOtherAI: ai PM

P.S. Some more pics...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Action figures - Coltul colectionarilor-picture-116.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-picture-262.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-picture-263.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-picture-267.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-picture-294.jpg  

4. Back To Top | #64
    Registered User DeathWings's Avatar
    Felicitari Monky, ai o colectie de invidiat

Daca se poate, da-mi si mi un pm uc userul si shopul de pe ebay de unde le iei
    "Fear is The Mindkiller"

5. Back To Top | #65
    地獄の戦士 mrENigma's Avatar
    daca e un asa secret te rog sa imi dai si mie un pm te rog.

multumesc
    dau comenzi pt BUNDLE XBOX360 XBOX Slim 4GB/250GB+Kinect Bundle , XBOX Slim 4GB/250GB, KINECT - ask pt pret

6. Back To Top | #66
    Nu e oameni buni nici-un secret. Lui TheOtherAI i-am spus clar de la cine am luat pe Kurt Cobain. De pe ebay am cumparat de la sute de useri (doar nu vreti lista la toti)... si pana acum mi-a venit absolut tot. Nu pot sa zic ca a fost unul mai serios decat altul. Diferentele au fost doar de viteza de shipping (si pret, bineanteles). Dar, diferenta de pret se vede la un simplu search sortat dupa lowest P&P.

Acum, daca aveti timp si chef, puteti sa participati la licitatii, si aveti sanse sa le luati si mai ieftin (sau sanse sa le pierdeti). Daca nu, cautati doar ce este cu Buy It Now, si cu asta basta.

Sau, apelati la userul robertdinu care va poate aduce de pe amazon.co.uk, play.com si orice alt site din uk. Din cate am inteles mai nou trimite si direct prin posta, nu doar pachetele odata pe luna.

Bafta !

7. Back To Top | #67
    Registered User maweryck's Avatar
    ce pacat ca e sold out .. http://www.bigbadtoystore.com/bbts/p...il&picture=out nu e chiar action figure ..dar il aveam mereu cu mine ..peste tot

8. Back To Top | #68
    Nick anterior: alexnestian Bobby's Avatar
    More pictures Monky more pictures

9. Back To Top | #69
    shadow of dust
    Eu o sa ma bag pe ebay.com pentur niste action figures.

Prima mea achizitie in domeniu:
    http://www.necaonline.com/product/li.../2?license=137

Daca vanzatorul are un super rating, nu vad de ce n-ai putea sa-ti cumperi ceva cu paypal.
    Last edited by MonkY; 29-05-2008 at 21:54.
    The girl who replies to the question "What do you want for Christmas?" with "If you loved me, you'd know what I want!" gets an Xbox. End of story.

10. Back To Top | #70
    Registered User maweryck's Avatar
    Good job si ai luat toti broscoii ...sau numai catziva ?

11. Back To Top | #71
    shadow of dust
    Poti sa cumperi setul complet si e destul de usor de gasit pe ebay.

Kinda offtopic: Mersi MonkY pt ca ai dat link pe site-ul producatorului. Din ce am observat se incearca evitarea reclamei catre orice fel de site de cumparaturi.
    N-ar putea acest aspect sa fie acoperit de regulament intr-o oarecare masura?
    The girl who replies to the question "What do you want for Christmas?" with "If you loved me, you'd know what I want!" gets an Xbox. End of story.

12. Back To Top | #72
    Khan, am editat linkul pentru simplul motiv ca era la un Auction la care nici macar nu biduise nimeni. Iar tu ai spus ca pe acela l-ai "cumparat". Macar daca pui link, pune linkul real de la userul de unde ai cumparat.

P.S. Sfat: nu mai cumpara de pe ebay.com cand de pe ebay.co.uk le primesti si mai repede, si fara vama/taxe...

13. Back To Top | #73
    shadow of dust
    Nu am gasit setul complet pe ebay.co.uk pentru ca si eu in general de acolo imi fac cumparaturile

Linkul ala era pus complet la nimereala, adica am dat din nou aceleasi criterii de cautare si am dat link la prima licitatie care a aparut.

14. Back To Top | #74
    Am updatat colectia (check thread's first post). Pun si cateva minunatii, sa vedeti la ce se poate ajunge de la "action figures". Enjoy !

P.S. Sa nu intrebati de preturi la ele, intrucat sunt cu multe zero-uri
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Action figures - Coltul colectionarilor-rb00065_2.gif   Action figures - Coltul colectionarilor-rb00072_2.gif   Action figures - Coltul colectionarilor-rb00299_2.gif   Action figures - Coltul colectionarilor-rb00306_2.gif   Action figures - Coltul colectionarilor-rb00349_2.gif  

15. Back To Top | #75
    Registered User paulpc's Avatar
    Cu ocazia Ubidays Ubisoft cred ca e trimis la toti invitatii speciali (in cazu asta Kotaku) figurine cu iepurii astia crazy.
    ce fain arata cel simplu si cel ce imita A.Creed.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Action figures - Coltul colectionarilor-dsc01984.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-dsc01989.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-dsc01990.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-dsc01991.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-dsc01992.jpg  

16. Back To Top | #76
    Registered User SCHERH's Avatar
    Monky ai o colectie beton...ai muncit sa le poti achizitiona...tot respectul din partea mea
    Campania "Revino la viata cu generatia Pepsi" a devenit in chineza "Pepsi iti readuce mortii la viata".

17. Back To Top | #77
    Quote Originally Posted by SCHERH View Post
    Monky ai o colectie beton...ai muncit sa le poti achizitiona...tot respectul din partea mea
    Thx... cam intr-o saptamana sper sa-mi pot amenaja "zona de trofee" ca sa le pot fotografia in voie. Atunci o sa revin cu poze serioase

18. Back To Top | #78
    Drujbarul din Fetesti angelcrying's Avatar
    Quote Originally Posted by paulpc View Post
    Cu ocazia Ubidays Ubisoft cred ca e trimis la toti invitatii speciali (in cazu asta Kotaku) figurine cu iepurii astia crazy.
    ce fain arata cel simplu si cel ce imita A.Creed.
    parca mai frumos arata cel facut de mine (la sam fisher bunny ma refer)... din colectia de anul asta, imi place doar AC bunny
    Oh my days...

Xbox 360

PS3

19. Back To Top | #79
    Registered User SCHERH's Avatar
    Monky...aproximativ cate piese ai in colectia ta?
    Campania "Revino la viata cu generatia Pepsi" a devenit in chineza "Pepsi iti readuce mortii la viata".

20. Back To Top | #80
    Quote Originally Posted by SCHERH View Post
    Monky...aproximativ cate piese ai in colectia ta?
    Daca nu pun mini colectia de Warcraft (unde cred ca sunt vre-o 50)... cred ca sunt aproximativ 125. De aceea si incerc sa updatez primul post din thread cu acea poza... ca sa pot sa le tin sirul
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Action figures - Coltul colectionarilor-img_0320.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-img_0697.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-img_0701.jpg   Action figures - Coltul colectionarilor-picture-138.jpg  

1.  
Page 4 of 17 FirstFirst 123456714 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks