Page 100 of 100 FirstFirst ... 5090979899100
Results 1,981 to 1,989 of 1989

Thread: Pune o intrebare, primeste un raspuns

1. Back To Top | #1981

RGH pe Xbox360 S 250G bundle Forza Horizon?

As dori sa stiu daca se poate moda RGH 2 un Xbox 360 Slim 250 GB ce vine la pachet cu Forza Horizon (bundle), pe care ma gandesc sa-l cumpar.

Stiu ca nu se poate moda nici o consola Xbox 360 a carei data de fabricatie depaseste luna 7 din 2014, unul din motive fiind ca Microsoft a inceput sa fabrice placa de baza Winchester ce nu se poate moda (inca).

Forza Horizon a fost lansat pe 23 Octombrie 2013 si am vazut bundle-uri care aveau incluse pe langa Forza si DLC-ul downloadabil Dragonborn al Skyrim lansat pe 4 Decembrie 2012, ultimul DLC Skyrim pe Xbox 360.

Asadar pot presupune ca acest bundle cu Forza Horizon a fost gandit pentru sarbatorile de sfarsit de an 2013 in data cand a fost pus in vanzare.

Exista posibilitatea ca acest bundle sa fi fost produs si dupa iulie 2014, ca in acest caz nu voi risca sa-l cumpar.

Orice sfat m-ar ajuta mult, multumesc.

2. Back To Top | #1982
    Registered User LR's Avatar
    Avand in vedere ca nu prea am experienta cu consolele si un amic ma tot bate la cap ca vrea sa-i ia copilului (7 ani) o consola la care sa ataseze un set volan+pedale+schimbator as dori sa va intreb pe voi ce anume ar fi indicat sa-i cumpere in acest moment. Va multumesc anticipat !
    ...

3. Back To Top | #1983
    Registered User luci0303's Avatar
    Pentru varsta lui este indicata o consola wii !

4. Back To Top | #1984
    Registered User LR's Avatar
    Vrea PS4 sau XBox neaparat, insa banuiesc ca doreste sa se joace si el dar are scuza ca este pentru copil in fata sotiei.
    ...

5. Back To Top | #1985
    Registered User
    Salutare!
    Ma gandesc la o consola, pt comoditate mai mult....nu am avut niciodata. Am jucat pe PC de cand ma stiu.
    Pot folosi mouse si tastatura la o consola? Pentru jocuri ma intereseaza (joc cel mai mult shootere). Daca da, orice mouse si orice tastatura, sau doar cele dedicate?

6. Back To Top | #1986
    Registered User ciocanul's Avatar
    Doar cele dedicate.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

7. Back To Top | #1987
    Registered User
    Quote Originally Posted by ciocanul View Post
    Doar cele dedicate.
    Important e ca se poate...in jocuri ma refer, nu doar in meniul consolei.

8. Back To Top | #1988
    Orice mouse si tastatura cu un device folosit intre ele si consola. Xim4 de exemplu.

Nu recomand totusi, te vei obisnui cu controllerul, chiar si in shootere. Jocurile pe console nu sunt facute sa le joci cu m&kb, vei avea limitari.
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

9. Back To Top | #1989
    Registered User
    salutare! Am primit un xbox 360 de la un prieten, asa pentru catva timp. Am reusit sa conectez chiar si o tatatura wireless....e mai usor de scris in meniu.
    Cum imi dau seama daca s-a umblat la ea (modata, etc) sau a fost neatinsa? Asta ca sa stiu daca accepta doar jocuri originale.

Se gaseste jocul Hitman 2016 pe Xbox360 sau doar pe Xbox One?

1.  
Page 100 of 100 FirstFirst ... 5090979899100

Bookmarks

Bookmarks