Page 4 of 100 FirstFirst 12345671454 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1981

Thread: Pune o intrebare, primeste un raspuns

1. Back To Top | #61
    Marca Inregistrata Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by morpse View Post
    salut!
    am si eu o intrebare:
    La varianta arcade ca sa joci jocurile vechi de xbox trebuie sa fie patchuita? si daca da e complicat?
    Update-ul se face automat, complicat e doar ce faci tu in timp ce te uiti la consola.
    The problem with the world is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

2. Back To Top | #62
    Registered User SanjuroSatsuma's Avatar
    Quote Originally Posted by morpse View Post
    La varianta arcade ca sa joci jocurile vechi de xbox trebuie sa fie patchuita? si daca da e complicat?
    Sistemul Xbox 360 Arcade nu este backwards compatible cu jocurile de Xbox 1, pentru că îi lipsește acea crucial piece of hardware numită HDD.
    Uite aici o comparație între cele 3 sisteme actuale: http://www.xbox.com/en-US/hardware/compare101.htm
    Take cover, take cover! Quality shots fired!

3. Back To Top | #63
    Nick anterior: alexnestian Bobby's Avatar
    De Xbox original sau jocuri de Xbox 360 mai vechi ) ? Exprimare ambigua

4. Back To Top | #64
    Registered User morpse's Avatar
    xbox 1 ofc

5. Back To Top | #65
    Registered User ktk's Avatar
    salut! mi-a aparut la consola xbox360 3 beculete rosii (cred ca este 3 Rings of Death), are idee cineva ce se poate face acum? se poate repara sau trebuie sa imi iau alta?
    Mac-urile sunt șurubelnițe și ciocane, nu accesorii de modă!

6. Back To Top | #66
    Banned sek.shun.8's Avatar
    Eu zic ca cel mai bine e s-o duci la garantie.

Multumesc celor care m-au ajutat cu problemele de conectare a consolei pe net, a mers.

7. Back To Top | #67
    @ktk - daca din anumite motive nu rezolvi cu garantia, poti apela cu incredere la donely

8. Back To Top | #68
    am si eu o intrebare:
    mi-am facut un mastercard in euro si am contul pe UK si am platit 1 luna de gold 4.99 lire + 500 MS Points 4.25 =9.24 lire din cate am vazut eu acolo TVA inclus, direct de pe consola.eu aveam 20 euro pe card si cand m-am uitat am ramas cu 0. din cate calcule am facut eu trebuia sa mai ramana ceva.sunt foarte curios dak se plateste vreo taxa pt conversia asta din lire in euro.dak m-ar putea lamuri cineva ar fi super.thx

9. Back To Top | #69
    E putin ciudat. In mod normal ar fi trebuit sa ramai cu cca. 8 E. Ma indoiesc ca banca are un comision atat de mare pentru o tranzactie de 12 E. Ai descarcat ceva de peste 500 puncte astfel incat sa fi fost taxat pentru restul?

10. Back To Top | #70
    Registered User Cristy28's Avatar
    am si eu o intrebare va rog....sper sa nu iau warn sau asa..nu am mai gasit in nici un forum pe aici.As vrea sa-mi cumpar o consola(nu ps3 sau x360 stati linistiti nu am bani :P )ma gandeam initial la un ps2 dar am vazut apoi xbox1 si am vazut grafica mai buna,halo 2....haha dar nu stiu daca se mai gasesc jocuri pentru el de cumparat sau de altundeva...sau controlere am vazut ca-s cam rare
    merci anticipat!

11. Back To Top | #71
    the Terminator MrMxyzptlk's Avatar
    Sfântu-Gheorghe, Covasna, Romania, Romania
    XBox 1 nu mai are bucuria suportului de la Microsoft. Deci jocuri noi pe XBox 1 nu mai vezi .... Asta este. Insa uita-te la libraria XBox 1. Jocuri second hand si jocuri "khm" mai gasesti destule. Inca mai este o consola entry superb, pana cand termin toate jocurile interesante pentru el o sa-ti fie oricum pofta de PS3 sau XBox 360

LIKE pe Playstation Romania pe Facebook ca sa avem si noi PS Store(Link:Playstation Romania pe FB)

12. Back To Top | #72
    Registered User Cristy28's Avatar
    merci de raspuns daca gasesc il iau cu siguranta.

13. Back To Top | #73
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    E putin ciudat. In mod normal ar fi trebuit sa ramai cu cca. 8 E. Ma indoiesc ca banca are un comision atat de mare pentru o tranzactie de 12 E. Ai descarcat ceva de peste 500 puncte astfel incat sa fi fost taxat pentru restul?
    deci eu nici macar nu am folosit punctele alea, ink le am. si nu am mai cumparat nimik.
    doar 2 tranzactii: 1-am cumparat 1 luna de GOLD si mi-a acceptat plata pe loc fara probleme(k am mai citit k unii au avut probleme si nu au putut cumpara cu cardul)
    2- am cumparat punctele alea 500 si la fel a aceeptat plata pe loc fara probleme
    cand m-am uitat pe card 0 euro.

14. Back To Top | #74
    am si eu o intrebare... acest monitor il pot conecta la xbox 360 doar cu Cablu VGA HD XBOX 360 ??? sau imi trebuie alt accesoriu...cu ce pot conecta monitoru asta la xbox 360 ? (BenQ Fp202W )

15. Back To Top | #75
    Nick anterior: herren
    Exact acel cablu iti trebuie,nimic altceva.Vezi ca,gasesti la donely noi,dar mai ieftine.

16. Back To Top | #76
    intrebare. am vazut un film pe you tube in care hitler a luat ban pe live ), intrebarea mea este, daca imi fac cont live, in ce conditii iau ban?

17. Back To Top | #77
    Nick anterior: Vreau Capsuni Say's Avatar
    Iei ban pe XBOX live doar daca joci backup-uri.Daca ai consola modata si joci originale nu vei pati nimik.
    "In vino veritas."-> In vin este adevarul.

18. Back To Top | #78
    am si eu o problema
    Nu ma pot conecta la live
    am net de la rds fiberlink prin pppoe si am setat acolo user si pass dar nu vrea sa se conecteze :S

19. Back To Top | #79
    Registered User nops66's Avatar
    Lenesi sunt unii frate...tocmai s'a discutat pe pagina anterioara
    bow down to the king
    the king of kings

20. Back To Top | #80
    Deci e setat pe Macul de la PC dar tot nu vrea
    Last edited by morpse; 27-07-2008 at 23:01.

1.  
Page 4 of 100 FirstFirst 12345671454 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks