Page 5 of 100 FirstFirst ... 23456781555 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1981

Thread: Pune o intrebare, primeste un raspuns

1. Back To Top | #81
    Banned sek.shun.8's Avatar
    De unde cumparati online puncte de Live in afara de gamepointsnow? Aia sunt out of stock momentatn si mi-ar cam trebui punctele pentru redenumirea profilului.

Multumesc.

@morpse: uita-te pe pagina anterioara, trebuie sa mearga daca setezi mac-ul, username-ul si parola (ultimele 2 sunt de la rds).

2. Back To Top | #82
    shadow of dust
    unde vezi tu ca sunt out of stock? Eu sunt la faza de checkout si nu mi-a aparut nici un mesaj cum ca n-ar avea pe stoc.

poate si-a revenit de cand te-ai uitat tu. alt site nu prea mai e folosit de nimeni
    The girl who replies to the question "What do you want for Christmas?" with "If you loved me, you'd know what I want!" gets an Xbox. End of story.

3. Back To Top | #83
    Banned sek.shun.8's Avatar
    Am primit un mail de la ei pe la pranz ca-si fac replenish la stoc in cateva zile...

4. Back To Top | #84
    Registered User morpse's Avatar
    Nu stiu ce gresesc dar nu ma pot conecta.
    Bag userul, parola si macul si nu merge...imi da failed la ip adress ...

5. Back To Top | #85
    as avea si eu o intrebare...pot pune cablu vga pe monitorul acesta
    ????

6. Back To Top | #86
    Nick anterior: herren
    Poti pune pe orice monitor.

7. Back To Top | #87
    am rezolvat cu conectarea la live! problema era o prostie: trebuia sa las liber la service name nu sa scriu acolo rds lol

8. Back To Top | #88
    Doua intrebari de NooB si din partea mea:
    1. Ce vechime au Xboxurile cu Cpul care este predispus la RROD 90%? Daca este din februarie spre exemplu ce sanse sunt sa existe pe Xbox tipul vechi de Cpu cu problema?
    2.Cum conectez cablu VGA la monitor si cum pot sa ascult la boxele mele, ce imi trebuie?
    Va multumesc

9. Back To Top | #89
    Daca e din februarie a anul asta are falcon deci e placa noua.
    Iti trebuie un adaptor,si cablul VGA.

10. Back To Top | #90
    Ms pt raspunsuri...

11. Back To Top | #91
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=0nuYSaOI484"]uite[/ame] un tutorial despre ce cauti tu ....si la "More info" ti se arata de unde le iei....il contactezi pe robertdinu si ti le aduce el ( sa o vezi in high quality pe youtube cauta "Connect PC speakers and PC monitor to Xbox 360 for £10! HD!"

12. Back To Top | #92
    Are si donely,nu merita atata bataie de cap,un cablu.

13. Back To Top | #93
    este vreo diferenta la cele noi cu falcon? eu mi l-am luat acu cateva zile si e facut in 2007

14. Back To Top | #94
    опасности Mikhail's Avatar
    Quote Originally Posted by morpse View Post
    este vreo diferenta la cele noi cu falcon? eu mi l-am luat acu cateva zile si e facut in 2007
    Se pare ca au imbunatatit sistemul de racire, cu toate ca nu e mare diferenta stai linistit. Sunt unii care le au de cand au aparut si n-au avut probleme cu ele. Poti sa primesti RROD in urmatoarele minute sau in urmatorii ani (sau chiar deloc). Nici asta nou nu e scutit absolut complet de riscuri. Stai linistit si bucura-te de ea !

15. Back To Top | #95
    RROD se poate repara

16. Back To Top | #96
    si la fel cum se repara,apare din nou si nu merge reparat la nesfarsit.

17. Back To Top | #97
    oricum..dupa ce am citit cateva pagini din topicul "au inceput sa moara si la noi consolele" parca mi-e frica sa ii dau drumu

18. Back To Top | #98
    Nick anterior: Vreau Capsuni Say's Avatar
    Man,da-i drumul consolei.Da-l in masa de RROD.Nu apare ,si daca-ti apare ti-l schimba la garantia.Alea din lotul trecut aveau probleme.Astea noi nu mai au."Omoara"XBOX-ul acum.Forteaza-l.Si daca iti da in primele luni(foarte putin probabil) il duci la garantie si,daca nu-ti apare inseamna ca nu are probleme si te poade duce si cativa ani buni.Spor la joaca
    "In vino veritas."-> In vin este adevarul.

19. Back To Top | #99
    mersi de incurajare

20. Back To Top | #100
    Quote Originally Posted by morpse View Post
    oricum..dupa ce am citit cateva pagini din topicul "au inceput sa moara si la noi consolele" parca mi-e frica sa ii dau drumu
    LMAO, da drumul la consola si joaca-te, cat mai multe ore posibil, fa-i rodajul nu sta cu e , acuma cat inca e in garantie "freac-o" cat mai mult!
    If A is success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut. - Albert Einstein

1.  
Page 5 of 100 FirstFirst ... 23456781555 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks