Page 99 of 100 FirstFirst ... 498996979899100 LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 1981

Thread: Pune o intrebare, primeste un raspuns

1. Back To Top | #1961
    salutare tuturor, am o mica probleme cu un user nou dupa forumul console, care mi-a acordat un calificativ negativ din razbunare, spuneti-mi va rog cui ma pot adresa ca sa rezolv acest impediment, stima!!!

2. Back To Top | #1962
    "Nothing is true, everything is permitted"

3. Back To Top | #1963
    ma scuzati ca ma bag asa aiurea dar din cate stiu I-ai acordat rating negativ ceea ce nu este correct si se pedepseste cu ban 14 zile din moment ce nu s-a facut nici o tranzactie la fel si el ca ti-a dat tie merita la fel ca nu are voie.... ia cititi aici
    Negativ:
    - se acorda doar daca tranzactia s-a efectuat. Daca tranzactia nu s-a efectuat din diverse motive si sunteti nemultumit, puteti acorda TR neutru si puteti explica acolo motivele pentru care sunteti nemultumit.
    - se acorda doar de catre cumparator. Vanzatorul NU are voie sa acorde TR negativ!
    - acordarea unui astfel de TR cand nu este cazul se pedepseste cu ban 14 zile si stergerea acestuia.
    - ATENTIE! acordarea acestui tip de TR trebuie insotita de o descriere completa a incidentului!

Parerea mea este ca o sa va racoriti amandoi 2 saptamani , malik daca era baiat destept te lasa pe tine sa o incasezi , nu trebuia sa iti raspunda pe sistemul ochi pentru ochi.Da ce sa ii faci din cand in cand la tupeisti mai tre sa le dai cate un ghiont sa cada de pe bicicleta)
    Last edited by Prison_Break; 11-05-2015 at 18:54.

4. Back To Top | #1964
    prison, cam faci atac la persoana, incearca sa fi macar tu baiat dastept sa nu te racoresti si tu.
    vezi ca se pedepseste cu BAN si lipsa unei metode de contact alternative, ceea ce malik nu a avut

5. Back To Top | #1965
    sa imi arati si mie unde scrie asa ceva

6. Back To Top | #1966
    Registered User TiBiKiMiR's Avatar
    Salutare. Lamuriti-ma va rog frumos si pe mn cu exactitate cum anume se achizitioneaza PS+ pt un cont de RO? Am tot vazut ca sunt carduri PSN de Uk sau Usa insa pt RO...pauza Care este modalitatea de cumparare pt cont de Ro? Multumesc frumos.

7. Back To Top | #1967
    nu pot sa adaug un card visa electron pe contul meu de PSN (cont in Romania), primesc mesaj ca nu exista cardul. mai are cineva problema asta?
    I'm Winston Wolfe. I solve problems.

8. Back To Top | #1968
    Registered User icefever's Avatar
    Salutare!
    cine ma poate ajuta si pe mn?
    incerc sa bag credit card pe contul PSN nu ma lasă am încercat si cu Visa si MasterCard .
    am făcut cumpăraturi online destule nu am restricții pe card.
    Ce pot sa fac?
    am rezolvat.
    Last edited by icefever; 27-06-2016 at 12:14.
    "Science has made us gods even before we are worthy of being men"

9. Back To Top | #1969
    Salutare,

Foloseste cineva de aici VenomX(Venom-X) pentru consola lor?

10. Back To Top | #1970
    Registered User cezzzarica's Avatar
    Salutare, ma bate gandul sa-mi iau o consola dar nu stiu ce sa aleg. Pana acum nu am mai avut niciodata consola de generatie noua (am avut cand eram copil joc pe tv terminator sau cum ii zicea ) ) iar in rest doar jocuri pe PC.

Ce consola este best buy in zilele noastre? Nu stiu care este diferenta intre xbox si playstation, banuiesc ca este ceva gen iphone si samsung...

11. Back To Top | #1971
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Trebuie in primul rand sa te gandesti ce vrei sa joci. PS are anumite exclusivitati, Xbox are altele. Eu am ales PS4, il am de mai putin de o luna. L-am luat pentru Uncharted, The Last of Us, Heavy Rain, Driveclub si restul care mai sunt. Daca vrei Forza Horizon, Gears of War, Halo sau ce mai are Xbox-ul, stii ce sa iei. Eu zic ca orice ai lua, lasand la o parte exclusivitatile, e rentabil. Chiar daca jocurile sunt cam scumpe, gasesti SH mai ieftine, le joci apoi le poti vinde mai departe. Apoi, nu iti mai bati capul cu diferite configuratii de PC, frame-uri, porturi infecte.
    Din ce stiu eu, Xbox are configuratie mai buna, dar PS are jocuri cu grafica mai buna. Daca esti adeptul 60 frames sau mai mult, ramai la PC.

12. Back To Top | #1972
    Registered User alex1014's Avatar
    Salut.Ieri mi am pus fifa 17 pe dvd si am incercat sa ma joc,nu a mers,am scos dvd-ul,l am sters si am reusit sa joc fara nici o problema.azi cand am incercat sa deschid jocul imi zicea unsupported disc This disc is not supported.For more help,visit ....Am copait alt joc(pes 2017)aceeasi problema.Stie cineva cum pot rezolva problema?Sau cum sa copiez jocul pe dvd in asa fel incat sa fie totul ok?

13. Back To Top | #1973
    Registered User Kebab's Avatar
    Salut,

In acest moment folosesc un controler de 360 wireless conectat la un sony bravia cu android prin receiverul wireless cu care a venit. Daca mai iau unul voi putea juca neo geo in 2.
    Cine iti mentine forma? Doar kebabul si shaorma!

14. Back To Top | #1974
    Registered User insanepwnz's Avatar
    Salut, vreau sa achizitionez un Nintendo Classic si vad ca la emag costa 499 (Consola NINTENDO CLASSIC MINI : NES - eMAG.ro) lei si la PCG costa 313 ron (Consola Nintendo CLASSIC MINI NES CONSOLE - GDG - PC Garage)

Oare sunt acelasi lucru sau e vreo diferenta intre ele ? stie cineva ?

15. Back To Top | #1975
    are cineva driverul de la serioux srxw-univ10? multumesc

16. Back To Top | #1976

cum repun xbox live pe consola

salut baieti am si eu o rugaminte. pustiul meu a unblat la setarile xcox 360 si nu mai merge xbox live am incercat sa fac cont nou si ami sa o eruare imi spune sa intru pe www,xbox.com pentru informatii si apare numarul 8015402B . NU REUSESCsa intru in xcox live delos va rog ajutatima

17. Back To Top | #1977
    Registered User Supix's Avatar
    Salutari!
    A facut careva dintre voi refund la un joc pre-order de PS4? Incerc sa le trimit mail si-mi da ceva eroare, ca si cum nu le-ar merge serviciul. E alta cale?

18. Back To Top | #1978
    Am zis sa apelez la voi, Persona 5 a cumparat cineva de la altex, emag, mediagalaxy? Nu am gasit in stoc. La ********* e in stoc dar aia sunt doar de luni pana vineri. Uofffff

19. Back To Top | #1979
    Ajutati un biettt copilllllll. Vreau sa joc azi ca sunt wage slave.

20. Back To Top | #1980
    Quote Originally Posted by Supix View Post
    Salutari!
    A facut careva dintre voi refund la un joc pre-order de PS4? Incerc sa le trimit mail si-mi da ceva eroare, ca si cum nu le-ar merge serviciul. E alta cale?
    nu am facut dar din ce am citit nu prea se intampla. odata cumparat, ramai cu el, mai bine zis. asa e sony, nu e ca la steam.
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

1.  
Page 99 of 100 FirstFirst ... 498996979899100 LastLast

Bookmarks

Bookmarks