Results 1 to 3 of 3

Thread: XBOX Live si PSN sunt disponibile in Romania?

1. Back To Top | #1

Question XBOX Live si PSN sunt disponibile in Romania?

Vreau sa-mi cumpar o consola XBOX 360 sau PS3, insa cel mai important lucru pt mine este online. Stiu ca la PS3 ai online gratuit, insa la XBOX se plateste.
    Care serviciu este disponibil in Romania?
    Intreb pentru ca nu sunt la curent cu evenimentele si stiu ca ultima data nici unul nu era disponibil.

2. Back To Top | #2
    Quote Originally Posted by CDDVDBD View Post
    Vreau sa-mi cumpar o consola XBOX 360 sau PS3, insa cel mai important lucru pt mine este online. Stiu ca la PS3 ai online gratuit, insa la XBOX se plateste.
    Care serviciu este disponibil in Romania?
    Intreb pentru ca nu sunt la curent cu evenimentele si stiu ca ultima data nici unul nu era disponibil.
    Doar PSN e valabil pt. Romania.

3. Back To Top | #3
    daca te referi la store,nu e nici una
    deci tot iti trebuie un cont de uk,spain,italy,germany....sau ce limba straina cunosti bine care au propriul store
    la xbox360 daca iti activezi un joc online care cere pass code(cum e fifa),mi se pare ca poti juca doar pe gamertag-ul activat,nu sunt sigur desi am xbox360 si am ceva jocuri originale(dar nu cer pass code si sunt jucabile online pe orice gamertag)
    la ps3 daca activezi jocul pe profil de uk,merge jucat online si pe profil de ro chiar daca sunt cu pass code,asta e confirmat de mai multi

1.  

Bookmarks

Bookmarks