Results 1 to 2 of 2

Thread: Cine vrea sa jucam in retea (LAN) cu XBOX360 pe GRATIS (nu pe xbox live)

1. Back To Top | #1

Cine vrea sa jucam in retea (LAN) cu XBOX360 pe GRATIS (nu pe xbox live)

buna tuturor poate exista doritori sa joace jocuri multiplayer si nu au bani de abonament pt xbox live (sau de ex eu am live gold dar joc mai mult pe xbslink pt. ca sunt doar romanasi deai nostri aici) exista o alternativa gratuita si legala pe care eu o folosesc de pe vremea lui xbox 1 (si joc aproape zilnic) adica jucatul in retea (LAN) (sistem link) mai pe scurt este vorba de a lega cateva xboxuri intre ele si unul e HOST restul se conecteaza la el
    doar ca noi fiind imprastiati prin romania si departe uni de alti e cam greu sa tragi fire unul de la altul asa ca exista un program sau mai multe noi folosim xbslink (pe vremuri foloseam xlinkai) si acest program face reteaua intre noi prin net un fel de hamachi cum folosesc useri de pc sa joace in retea . noi jucam seara de seara ne gasiti acolo in arena XBOX360 ROMANIA sau in xbox romania si putem vb. acolo pe chat si va ajutam cu informatile si setarile pe cei care doresc sa joce cu noi sau mai simplu pe yahoo mess id dangerouscat1 . totul e gratis se poate juca cu orice fel de xbox360 modat sau nemodat nu necesita xbox live nici macar nu necesita ca xboxul sa primeasca internet doar sa fie legat in retea intre pc sau router. va asteptam cu drag suntem doar romani acolo si jucam cam tot ce se poate in multiplayer a da si merge sa vb. si pe casca de xbox bafta.

2. Back To Top | #2
    Salut
    As vrea eu da nu stiu cum se face,am un xbox360 de la cineva dar tot ce am jucat a fost pe PC. Interesat ar fi Qake arena multiplayer.

1.  

Bookmarks

Bookmarks