Page 478 of 478 FirstFirst ... 378428468475476477478
Results 9,541 to 9,558 of 9558

Thread: Cosmetice pentru barbati

1. Back To Top | #9541
    Registered User cmay's Avatar
    Nu-i pentru barbati, dar nu gasesc unde sa postez si ma cam grabesc, un parfum de femeie asemanator cu Black Opium Yves Saint Laurent imi puteti recomanda? Eventual unde-l si gasesc rapid, gen pana maine inclusiv. Mersi.

edit: am luat Olympea ala, cica-i place, mersi.
    Last edited by cmay; 27-07-2017 at 17:34.

2. Back To Top | #9542
    Registered User OvidiuH's Avatar
    Quote Originally Posted by wingsofliberty View Post
    Exista pe Crew Fahrenheit 32? Iar daca da, la ce pret?
    Este discontinued de ceva timp. O sa-l gasesti destul de greu.

3. Back To Top | #9543
    Serul pentru cearcane Pure

4. Back To Top | #9544
    Registered User chrissell's Avatar

Cosmetice pentru barbati

Cineva care are un Versace Eros? Am achizitionat de curand versiunea de 200 ml si nu are codul stantat pe fundul cutiei ci este scris de culoare neagra, de asemenea nici nu il gasesc pe checkcosmetics.

Achizitie elefant, m-a atras pretul mic, per total parfumul miroase ok, persistenta buna, proiectie puternica in prima ora, apoi se domoleste, dupa cateva ore e skin scent dar il simt si dupa 8 9 ore.

E ceva in neregula cu parfumul asta? Imi vine sa il returnez am vazut ca elefant accepta si desigilate.

Aseara in douglas si sephora am vazut ca au batch-ul stantat, in carton.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...86862f9260.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "O sa iti fac o oferta pe care nu o vei putea refuza" - Don Vito Corleone

Discount de 1% la orice produs de pe PCGARAGE , folosind voucher-ul I56K56HM

5. Back To Top | #9545
    Registered User
    Eu nu inteleg obsesia asta cu codul de pe cutie, verificare pe checkcosmetics , etc. .
    Daca parfumul miroase ok (adica l-ai mai avut si sti cum ar trebui sa fie) si nu pare sa fie nimic in neregula in sensul asta, ce iti mai pasa cu ce culoare e scris codul si alte detalii pur estetice ?

6. Back To Top | #9546
    Quote Originally Posted by alinush27 View Post
    Eu nu inteleg obsesia asta cu codul de pe cutie, verificare pe checkcosmetics , etc. .
    Daca parfumul miroase ok (adica l-ai mai avut si sti cum ar trebui sa fie) si nu pare sa fie nimic in neregula in sensul asta, ce iti mai pasa cu ce culoare e scris codul si alte detalii pur estetice ?

Fiindca nu e normal ca toate parfumurile sa fie la fel? De ce unele dintre ele tin mai putin fata de altele, in 3 parfumerii eros are codul stantat si asta este imprimat. Sincer nu ma deranjeaza acest fapt, era doar o intrebare. Si nu, nu l-am mai avut, altfel numai avea rost intrebarea mea daca stiam cum e.

7. Back To Top | #9547
    Se poate ca versiunea ta să fie reformulată, batchcode-ul ce an îți dă? Poate versiunile mai noi din 2015+ îs imprimate sau viceversa. Poate așa ne-am putea da seama dacă e mai ușor să găsim vintage-uri uitîndu-ne doar pe ambalaj.

8. Back To Top | #9548
    Registered User
    La modul cum se schimba detaliile prezente pe cutii, nu e chiar normal ca toate parfumurile sa fie la fel. Posibil sa fie batchuri diferite, posibil ca doar sticla de 200ml sa aiba codul imprimat.
    Eu m-am gandit ca din moment ce ai ouat sticla de 200ml , stiai cum miroase parfumul. Altfel, esti curajos sa faci blind buy la cantitatea asta .

Idk, pentru mine tot ce conteaza e cum miroase. Am in colectie parfumuri ce prezinta defecte estetice insa sunt ok dpmdv al mirosului.

9. Back To Top | #9549

Cosmetice pentru barbati

Pe check cosmetics nici codul nu mi-l gaseste. L-am mirosit in Sephora si il mai are un prieten, am dat cateva pufuri de la el si pare mai beast mode, al meu e un fel de little beast ).

Ma mai gandesc cateva zile daca il fac retur sau nu.

Ati mai facut retur la elefant la un parfum folosit? La telefon mi-au zis ca accepta daca sunt date cateva pufuri si nu este folosit, se bat cap in cap cu cateva pufuri si nefolosit dar Cosmetice pentru barbati

Last edited by chrissell; 07-08-2017 at 10:35.

10. Back To Top | #9550
    Registered User
    Nu vinde Elefant fake-uri. Nu te stresa :/

11. Back To Top | #9551
    Registered User Ciprian01's Avatar

Cosmetice pentru barbati

Se bat cap in cap fiindca romanu' ii da -10 ml in 3 zile de folosire. Normal ca asa nu il accepta. Cui i-ar conveni? Hap, faci un decant, dai retur

Ia d'aici voucher de 1% la PcGarage: 58JLE26H, berea o astept mai tarziu.

12. Back To Top | #9552
    just passing... Rover's Avatar
    Cand aud chestii de genul asta imi dau seama cat de obsolete sunt. Cum dracu sa te gandesti la asa ceva, dar'mite sa mai si faci?

13. Back To Top | #9553
    Registered User Ciprian01's Avatar
    Asa fac romanii. Asta mi-a spus-o un vanzator de la elefant. Ca sunt multi care il dau retur cu ~ -10 ml dupa o saptamana si spun motivul "ca nu tine". D'aia elefantul nu accepta orice retur.

Ia d'aici voucher de 1% la PcGarage: 58JLE26H, berea o astept mai tarziu.

14. Back To Top | #9554
    Au si ei dreptate, chiar nu tine ), dar nici 10 ml, un 2 3 ml ar trebui acceptat.

15. Back To Top | #9555
    2-3ml tot este mult. Am primit o mostra de sauvage de 1ml, am pulverizat de curiozitate, de 10 ori si inca mai are in el. La 10 puf-uri il porti de 3 ori, sau macar 2 daca te dai cu mai mult. Cred ca este suficient pentru o testare.

16. Back To Top | #9556
    Careva în vacanță la Nisipurile de Aur? Am găsit un Gucci Pour Homme I în Bulgaria cu 350 RON, să-l livrez la cazare

17. Back To Top | #9557
    Registered User OvidiuH's Avatar
    Quote Originally Posted by Diken View Post
    Careva în vacanță la Nisipurile de Aur? Am găsit un Gucci Pour Homme I în Bulgaria cu 350 RON, să-l livrez la cazare
    Fii sigur ca e original. Erau la un moment dat si pe olx baietii aia.

PS: Sotia a facut patru retururi la elefant la parfumuri folosite. Nu au fost probleme niciodata.

18. Back To Top | #9558
    Era unul singur și avea parfumuri cu țârâita: un Rush și un DHI, peste 6 luni Envy, LIDGE etc

Pot fi originale, de ce nu!? Că-s de proveniență Bulgaria!?

Acum m-am uitat și tipul respectiv e pe felie, de data asta cu un singur parfum băgat la înaintare.
    ASR.JudecatoR: I-mi e mila de tine... Bine a-ti venit ! :X

Vand diverse parfumuri -
    http://forum.computergames.ro/210-pa...parfumuri.html

1.  
Page 478 of 478 FirstFirst ... 378428468475476477478

Bookmarks

Bookmarks