Page 481 of 489 FirstFirst ... 381431471478479480481482483484 ... LastLast
Results 9,601 to 9,620 of 9771

Thread: Cosmetice pentru barbati

1. Back To Top | #9601
    Depozitul de cosmetice are Pure Havane la 214 RON si transport gratis, Pure Malt/Pure Wood 199 RON.

2. Back To Top | #9602
    Cosmetice interesante se pot cumpara si de pe Produse cosmetice naturale ● Orphica

3. Back To Top | #9603
    Parfumeur P@TRYK's Avatar
    Am comandat un parfum de pe bestvalue.eu, e prima mea comanda pe acest site, aveti idee daca sunt autentice?

Si care e treaba cu validarea biletului de avion? Daca nu il validez nu imi trimit pachetul? Someone explain please...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    If smelling good was a crime, I'd be serving a lifetime sentence....™
    "I don't do drugs. I am drugs." - Salvador Dali
    "Luciano is not music...is poetry" - Pete Tong

4. Back To Top | #9604
    Am avut o comandă acum 2-3 luni. Un armani code, legit. Mai urmează să-mi vină un Mugler. N-au de ce să fie fake-uri. De fiecare dată am validat cu biletul de avion. Nu știu cum e dacă nu validezi.

5. Back To Top | #9605
    Parfumeur P@TRYK's Avatar
    Quote Originally Posted by Diken View Post
    Am avut o comandă acum 2-3 luni. Un armani code, legit. Mai urmează să-mi vină un Mugler. N-au de ce să fie fake-uri. De fiecare dată am validat cu biletul de avion. Nu știu cum e dacă nu validezi.
    Ai luat si tu mugler-ul de menta la 90 lei? :-)

If smelling good was a crime, I'd be serving a lifetime sentence....™
    "I don't do drugs. I am drugs." - Salvador Dali
    "Luciano is not music...is poetry" - Pete Tong

6. Back To Top | #9606
    Quote Originally Posted by [email protected] View Post
    Ai luat si tu mugler-ul de menta la 90 lei? :-)

Dap

7. Back To Top | #9607
    Cum verific daca parfumul e original ?
    Introduc doar codul ala din 7 cifre pe Check cosmetics or perfume production date and shelf life by the batch code. ?

8. Back To Top | #9608
    Apropo de Check Cosmetics, voi cata incredere aveti in site-ul asta? Mi-am comandat un Dsquared2 Potion EDP (parca exista si EDT, sau ma insel?), am verificat acum batch code-ul si reiese ca e din 7 of October, 2011. :|

9. Back To Top | #9609
    Registered User OvidiuH's Avatar
    Selectezi casa producatoare si introduci batch codeul (numarul de caractere difera de la producator la producator).
    Nu te poti baza doar pe batch code pentru a verifica daca un parfum este fake sau original. O multime de replici au asa ceva pe sticla si cutie.

ausländer, daca e vreun stoc vechi, posibil sa fie si de atunci. Potion exista si EDT si EDP.

10. Back To Top | #9610
    Pentru cei cărora le place Rasasi La Yuqawam și Tuscan Leather, le recomand și Kolmaz Arabi Cana. Ținând cont că nu am mirosit decât La Yuqawam îmi pare că bate destul de mult cu La Yuqawam exceptând că lipsește mirosul de zmeură, deci în mare parte rămâne decât mirosul de benzină și piele, și un pic lemnos după ceva vreme, iar ca longevitate și proiecție este bombă.
    Săptămâna asta e 65 de RON pe aoro, dar atenție pentru că nu e un parfum pentru toată lumea.

11. Back To Top | #9611
    Quote Originally Posted by OvidiuH View Post
    Selectezi casa producatoare si introduci batch codeul (numarul de caractere difera de la producator la producator).
    Nu te poti baza doar pe batch code pentru a verifica daca un parfum este fake sau original. O multime de replici au asa ceva pe sticla si cutie.

ausländer, daca e vreun stoc vechi, posibil sa fie si de atunci. Potion exista si EDT si EDP.
    Si pe ce ma mai pot baza ca sa vad daca e original ?
    E luat de pe depozituldecosmetice .

12. Back To Top | #9612
    Registered User OvidiuH's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianned View Post
    Si pe ce ma mai pot baza ca sa vad daca e original ?
    E luat de pe depozituldecosmetice .
    Au produse ok. Nu ar trebui sa-ti faci probleme.

13. Back To Top | #9613
    Registered User Intel's Avatar
    Parfumeria.ro sunt ok? A luat cineva de la ei?

14. Back To Top | #9614
    Quote Originally Posted by Arclit3 View Post
    Pentru cei cărora le place Rasasi La Yuqawam și Tuscan Leather, le recomand și Kolmaz Arabi Cana. Ținând cont că nu am mirosit decât La Yuqawam îmi pare că bate destul de mult cu La Yuqawam exceptând că lipsește mirosul de zmeură, deci în mare parte rămâne decât mirosul de benzină și piele, și un pic lemnos după ceva vreme, iar ca longevitate și proiecție este bombă.
    Săptămâna asta e 65 de RON pe aoro, dar atenție pentru că nu e un parfum pentru toată lumea.
    Am eu Kolmaz ArabiCana; dat spre vînzare, nu prea îmi place, e oarecum diferit de celelalte clone. sper să nu iau cartonaș galben pentru reclamă, dar pm pentru o sticlă doar testată.

Dar la capitolul performanțe e bombă. Ca miros, e un tuscan leather dar cu o notă grosolană de tutun, de îl simți în spatele gîtului în primele 5 minute.

15. Back To Top | #9615
    Quote Originally Posted by OvidiuH View Post
    Au produse ok. Nu ar trebui sa-ti faci probleme.
    Mi-am luat T. Mugler Pure Havane . Nu proiecteaza asa cum ma asteptam .

16. Back To Top | #9616
    Poate nu simti. Eu m-am dat jos din masina cu 4 puf-uri aplicate si m-a simtit cineva de la distanta maricica.

Sent from my iPhone using Tapatalk

17. Back To Top | #9617
    Dau decat 1-2 pufuri . ) Am zis sa nu miroase prea tare .

18. Back To Top | #9618
    Registered User The Sheriff's Avatar
    Mi s-a terminat YSL - La nuit de l'homme si acum sunt in cautare de ceva relativ asemanator. As prefera un parfum cu longevitate mare, de zi, si proiectie medie. Ceva ce sa poata fi purtat la birou sau eventual de seara, preferabil mai de toamna iarna.
    Am gasit Bvlgari Man in Black Eau de parfum spray - 30 ml la vreo 30 $CAD (~100 lei), sincer n-am idee daca pretul e ok sau nu, si nici nu mai am timp sa caut o vesnicie sau sa ma duc sa miros o tona de parfumuri prin magazine.

Buget pana in 60-80$ CAD. Aveti vreo recomandare ?
    DCS:16.02.11
    ACC&OUV: 13.09.11
    INT:07.09.13
    INV:17.03.14

19. Back To Top | #9619
    Registered User semit's Avatar
    Encre Noire

20. Back To Top | #9620
    Registered User Croocodillul's Avatar
    N-are nicio legatura cu ysl dpmdv...

La nuit (parfum) e dulceag si il pot suporta toata ziua, encre noir imi da senzația de lemn ars, ma îneacă.

Vorbesc de 2, maxim 3 pufuri din fiecare.

1.  
Page 481 of 489 FirstFirst ... 381431471478479480481482483484 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks