brat Dureri deasupra penisului
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Dureri deasupra penisului

Banned

Dureri deasupra penisului

Salut, de vreo 2 zile simt niste dureri deasupra penisului, in partea dreapta. De asemenea, ma doare si scrotul (tot pe partea dreapta). Cand stau intins, imi trece durerea, cand ridic ceva "mai greu" sau cand ma aplec, ma doare foarte tare, nu am reusit sa ajung la spital inca, probabil nici in timpul acestei saptamani nu voi avea timp, dar daca va persista durerea voi merge cat mai repede. Totusi ce poate fi? Eu ma gandesc la apendicita insa astept si alte pareri.
    Daca ati avut si voi astfel de dureri, as vrea sa imi spuneti de la ce pot proveni si mai ales cum as putea scapa de ele.
    Va voi raspunde la orice fel de intrebari, multumesc.

Banned
    Apendicita de obicei nu doare local. Durerea radiaza in zona stomacului. Vezi sa nu fie vreo hernie.

Banned
    Hernie... de care? Efort nu prea fac, cam 8-10 ore pe zi stau pe scaun, iar in rest, doar merg pana la scoala si inapoi acasa (maxim 1 km dus-intors).
    Nu imi pot da seama de ce ma doare si scrotul in partea dreapta... cert e ca ma doare chiar si la cea mai mica atingere (sa zicem). Pot spune ca nu m-am lovit nici in zona scrotului nici sub burta in partea dreapta (deasupra penisului). Pot spune ca am mai avut astfel de dureri acum 1 an 2, dar dupa 2-3 ore treceau si erau destul de rar, maxim 1 data pe luna, uneori chiar deloc. Insa acum ma doare de vreo 2 zile... cu mici pauze, de exemplu, dupa ce stau in pat si ma ridic, nu simt deloc durerea dar dupa vreo 5 minute de stat in picioare iar ma doare...

Moderator
    ma doare foarte tare, nu am reusit sa ajung la spital inca, probabil nici in timpul acestei saptamani nu voi avea timp
    ma inteb cat de tare te doare de fapt. nu e logic ce faci... intrebat pe forum in loc sa te duci la doctor.

>d(oO)b< bHz One's Avatar
    Cum sa nu fie logic? Pe forum ai ceva mai multe sanse

Saptamana trecuta am avut o cunostinta operata pentru un chist la pancreas la Ploiesti, in conditiile in care omul n-avea niciun chist pe pancreas. Dupa operatie omul a dat in septicepie pentru ca medicul a "taiat" ceva in plus si bila se varsa direct in corp.
    Il opereaza si a doua oara in interval de 7 zile, omul scapa si de data asta insa verdictul e CANCER. Cancer + maxim o luna de trait.
    Cu mari insistente doctorul de la Ploiesti se lasa convins sa accepte un "transfer" catre Bucuresti unde omul se reface dupa septicemia provocata si constata ca n-are cancer In rest, s`o ia mai usor cu mancarea grasa, sare, d`astea... rutina.

Deci eu cred ca`i mai bine pe forum
    Last edited by bHz One; 11-04-2011 at 20:47.

shadow of dust
    Corect bHz.

@KLLS Mane n-ai nimic. Mai usor cu sarea si cu masturbarea si esti OK. Are bHz cunostinte.
    The girl who replies to the question "What do you want for Christmas?" with "If you loved me, you'd know what I want!" gets an Xbox. End of story.

Banned
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Corect bHz.

@KLLS Mane n-ai nimic. Mai usor cu sarea si cu masturbarea si esti OK. Are bHz cunostinte.
    S-ar putea sa ai mare dreptate, eu sunt si mai gras asa... Mananc mai mult fast-food, sandwich-uri (cu sare si alte condimente poate putin in exces, am sa mai reduc de acum incolo), pe fuga totul. Ai dreptate si cu cealalta parte , am 15 ani .

Legat de ce a spus colegul bHz... nici nu vreu sa ma gandesc la ce se afla in spitalele din Romania.

wisepiggy's Avatar
    Quote Originally Posted by ild12 View Post
    ma inteb cat de tare te doare de fapt. nu e logic ce faci... intrebat pe forum in loc sa te duci la doctor.
    Lol!!! Doctorii sunt niste ratati!! Daca citesti 5 min pe net esti de 10 ori mai destept decat oricare medic din Romania.

Ffs du-te la doctor. Cel mai probabil ai o hernie inghinala. Insa e greu sa-si dea cineva cu presupusul pe forum. Testiculul drept e mai lasat decat cel stang?

Banned
    Quote Originally Posted by wisepiggy View Post
    Lol!!! Doctorii sunt niste ratati!! Daca citesti 5 min pe net esti de 10 ori mai destept decat oricare medic din Romania.

Ffs du-te la doctor. Cel mai probabil ai o hernie inghinala. Insa e greu sa-si dea cineva cu presupusul pe forum. Testiculul drept e mai lasat decat cel stang?
    La prima vedere sunt la fel, dar daca ridic putin penisul parca pare putin mai lasat cel drept fata de cel stang.
    Poate o fi de la masturbare . Acum 2 zile (inainte de a imi aparea aceste dureri) am facut-o de 4 ori in aceeasi zi intr-un interval de 8, maxim 10 ore... lucru neobisnuit pentru mine (maxim 1 data pe zi).

>d(oO)b< bHz One's Avatar
    Atunci e clar. Case closed... urmatorul pacient

Quote Originally Posted by Khan View Post
    Corect bHz.

Bai, eu iti inteleg ironina finuta, intelege-o si tu pe a mea Adiacent, iti doresc sa n-ajungi niciodata in spitalele din Romania cu ceva problema mai grava decat hepatita.
    Last edited by bHz One; 11-04-2011 at 21:02.

Banned
    Quote Originally Posted by wisepiggy View Post
    Testiculul drept e mai lasat decat cel stang?
    Testiculele la orice barbat, in mod normal sunt unul mai jos, altul mai sus. Ajuta la mentinerea temperaturii lor cu cca un grad celsius mai mica decat temperatura corpului, pentru a nu afecta spermatozoizii.

Banned
    Quote Originally Posted by bHz One View Post
    Atunci e clar. Case closed... urmatorul pacient
    Adica... ce am pana la urma ?

Banned
    sida

just passing... Rover's Avatar
    nevoie de un consult la doctor

Roter Blitz's Avatar
    Onanie severa incurabila.

Legat de testicule, eu stiam ca sunt la inaltimi diferite in scop defensiv... daca vine un nemilos (sau nemiloasa, dupa caz) sa te loveasca, ele sa se poata deplasa mai usor.

Registered User ciocanul's Avatar
    Foloseste manusi data viitoare si va fi in regula, nu vei pati nimic.

Mergi la doctor, nu te juca cu hernia(daca o fi hernie).
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

Banned
    Quote Originally Posted by dod0 View Post
    sida
    Astfel de raspunsuri in acest topic nu isi au rostul.
    Btw... sunt virgin .

Quote Originally Posted by ciocanul View Post
    Foloseste manusi data viitoare si va fi in regula, nu vei pati nimic.

Mergi la doctor, nu te juca cu hernia(daca o fi hernie).
    OK, daca nici maine nu ma "lasa" durerea voi merge la doctor.

Need I explain? Bogotta's Avatar
    Omul glumea ... My God ....
    „ internetul este subconştientul societăţii. Ni-l putem imagina ca pe reţeaua de canalizare a unui oraş, unde se deversează toate dejecţiile. ”

Mircea Cărtărescu

Dip
    Dip is offline
    Registered User
    ei atunci e bine.pune doctorul mana si trece.totusi pana maine baga niste poze pe simpatie.ro e pe acolo populatie calificata in domeniu care ar sari in ajutor

Hecăru' Philips's Avatar
    Quote Originally Posted by KLLS View Post
    Salut, de vreo 2 zile simt niste dureri deasupra penisului, in partea dreapta. De asemenea, ma doare si scrotul (tot pe partea dreapta). Cand stau intins, imi trece durerea, cand ridic ceva "mai greu" sau cand ma aplec, ma doare foarte tare, nu am reusit sa ajung la spital inca, probabil nici in timpul acestei saptamani nu voi avea timp, dar daca va persista durerea voi merge cat mai repede. Totusi ce poate fi? Eu ma gandesc la apendicita insa astept si alte pareri.
    Daca ati avut si voi astfel de dureri, as vrea sa imi spuneti de la ce pot proveni si mai ales cum as putea scapa de ele.
    Va voi raspunde la orice fel de intrebari, multumesc.
    Ai cucul mare? Daca da, el e de vina, pentru ca atarna si iti trage de scrot. O operatie de reducere a penisului e cea mai indicata.
    Daca toate gainile, vitele, porcii samd erau gay, nu mai aveam fast food-uri, omlete dimineata, lapte, branza carne oua....

Un roman adevarat

1.  
Page 1 of 2 12 LastLast