Page 1 of 33 123411 ... LastLast
Results 1 to 20 of 645

Thread: Battlefield 1

1. Back To Top | #1
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan

Battlefield 1

Yup, we got a new BF in 2015!

Battlefield 5 release date rumoured to be 2014 - ComputerAndVideoGames.com

It is possible that DICE will now focus efforts on the Battlefield 5 project, planned for release in late 2015, while Visceral develops the spin-off, though such plans have not yet been announced.
    Battlefield 5 Police-Themed, Due In 2014 - NowGamer

2. Back To Top | #2
    Dupa esecul curent m-as mira sa il mai cumpere cineva. De precomenzi nici nu mai zic.

3. Back To Top | #3
    Registered User Johnnyan's Avatar
    Fuck it.
    I am what I am. Someone has to be.

4. Back To Top | #4
    Banned
    S-a CoD-izat seria de ceva vreme (mi-am dat seama din trailerele la BF4 care aveau prea multe efecte cinematice si cutscene-uri spectaculoase), ce mai? Si dimpotriva, o sa fie foarte vandut jocul . EA a descoperit modalitatea de a detrona CoD la vanzari. Doar pogorandu-se la nivelul celor de la Activision, lansand anual jocuri din ce in ce mai slabe calitativ+dlc-uri in prostie+multi bani in marketing si trailere spectaculoase. Asta ca sa fie si pe placul trollului de Weezer.

Acum, haideti sa cantam prohodul seriei Battlefield alaturi de EA, mulgatoarea suprema de jocuri:
    https://www.youtube.com/watch?v=A9aiQH9C3zk

5. Back To Top | #5
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Pe o parte, nu cumperi, ai scapat de ei, pe de alta parte e cam rau ca strica si astia serii de jocuri bune, doar pentru bani.
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

6. Back To Top | #6
    Banned
    Quote Originally Posted by CalinTM View Post
    Pe o parte, nu cumperi, ai scapat de ei, pe de alta parte e cam rau ca strica si astia serii de jocuri bune, doar pentru bani.
    Cum au distrus C&C, Mass Effect, Dead Space, Medal of Honor, Sim City, Dragon Age, Crysis, NFS, FIFA......serii ce initial aveau potential, dar ulterior au dat-o cu mucii in fasole, bazandu-se mai mult pe cantitate decat pe calitate, lansand anual in prostie pe banda rulanda ?
    Cam asa ceva.

Stati linistiti ca acusi urmeaza si Mirror's Edge, e pe lista.
    Last edited by Tactician Shooter; 04-02-2014 at 00:52.

7. Back To Top | #7

8. Back To Top | #8
    Vrei sa joci un FPS ce joci? Ai ce?

9. Back To Top | #9

10. Back To Top | #10
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Cum au distrus C&C, Mass Effect, Dead Space, Medal of Honor, Sim City, Dragon Age, Crysis, NFS, FIFA......serii ce initial aveau potential, dar ulterior au dat-o cu mucii in fasole, bazandu-se mai mult pe cantitate decat pe calitate, lansand anual in prostie pe banda rulanda ?
    Cam asa ceva.

Stati linistiti ca acusi urmeaza si Mirror's Edge, e pe lista.

Nu ar face daca ei nu cred ca au potential de a vinde in continuare.
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

11. Back To Top | #11
    Registered User BMW e30's Avatar
    La ce teapa mi-am luat cu BF4 nu cred ca il voi mai cumpara pe urmatorul,doar sa fie ceva de calitate.Barem de il faceau si ei sa mearga ok,primeam bsoduri in prostie,nu mai zic de stilul de joc..joc doar ca sa nu am senzatia ca am dat total banii degeaba)) glumesc.Oricum pe viitor am sa ma orientez spre seria ARMA.
    Desi nu sunt de acord mi se pare normal sa se orienteze spre ce se consuma adica cantitate:| se duc toate de rapa.... pacat
    Ti-a fost util acest mesaj? Rasplateste-l pe autor prin folosirea codului de voucher 9M523FXB in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%!

12. Back To Top | #12
    Registered User
    Daca o sa fie ceva gen SWAT vs Teroristi,blabla , in care o sa vad elicoptere, masini de interventie, masini blindate (taburi), mediul sa se distruga ca si in BFBC2, atunci jocul poate o sa fie bun,totul depinde de producatori si de r...tii de la EA. Eu cred ca jocul are potential, asta daca nu se indreapta spre COD. Sper ca Battlefield 4 sa le fie invatatura de minte, ca fata de Bf3 s-a vandut mult mai rau.

13. Back To Top | #13
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    La cum stau lucrurile cred ca BF4 trebuia lansat in 2015. Dar cineva trebuie sa concureze cu Activision si Ubisoft cu al lor COD, respectiv Assassins Creed. Din fericire pt serie nu s-a ajuns chiar acolo insa multe nu mai are.

14. Back To Top | #14
    O să revenim asupra discuției când o să existe niște informații concrete.
    I put enough expectations on myself that I really don't have to worry about all of that other stuff

15. Back To Top | #15

16. Back To Top | #16
    ^ Mda am vazut,ce pot sa spun?Nu cred ca o sa vedem un BF5 in 2016.

17. Back To Top | #17
    Poate pe la sfarsitul lui 2016...poate...Depinde cat de inteligenti sunt cu SWattlefront.

18. Back To Top | #18

19. Back To Top | #19

20. Back To Top | #20
    Registered User rigOr mOrtis's Avatar
    | CM Storm Trooper | Seasonic X-Series 760W | Asrock Z77 Extreme4 | i7 2600k | Thermalright Silver Arrow | Gigabyte GTX 780 OC | 2x8GB Kingston HyperX Blu | SSD Samsung 830 128 | WD 500GB SATA3 | Asus Xonar DX | SteelSeries 6Gv2 | Logitech G9x @ QcK+ | Roccat Kave | DELL U2312HM |

1.  
Page 1 of 33 123411 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks