Page 3 of 33 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 645

Thread: Battlefield 1

1. Back To Top | #41
    Registered User slicker's Avatar
    Daca va fi ww cred ca il cumpar. Pe un alt BF3 reskin nu mai dau 1 leu.

2. Back To Top | #42
    Registered User Haplea01's Avatar
    @sparxx: Asa e. Nu am mai avut de mult un FPS bun bazat pe WW2... mai ales MP. Ar iesi ceva frumos cu frostbite si harti mari... un Spitfire, un Panzer, o atentie, o maslina...

3. Back To Top | #43
    Registered User ciocanul's Avatar
    Un Titan, un Battlewalker, un jet pack, un VTOL aircraft o maslina.
    Cred ca nu va fi futurist si doar pt ca au scos deja un BF futurist si anume "Galceava pe cer"... crap...urat cu crengi si plictisitor.
    Teoretic ... ar cam urma la rand ceva vechi.
    Last edited by ciocanul; 06-05-2016 at 11:48.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

4. Back To Top | #44
    Nick anterior: Shepard76 LoneWanderer's Avatar
    o intoarcere in trecut cu tematica generala a jocului nu ar parea plauzibila.....mai ales cu a enumerat un coleg mai sus cam toate titlurile majore merg pe ceva futurist

asteptam anuntzul lor sa vedem ...dar personal as merge pe ceva futurist ....sunt destule joculetze cu WW 1 sau 2
    Ai reducere la PC Garage daca folosesti voucherul SQKRAJWC !!! Multumesc

5. Back To Top | #45

Battlefield 5

Sanse mari sa se numeasca Battlefield 1. Deci posibil WW1
    Si in teaser scrie doar Battlefield... Nu Battlefield 5

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...da4ee7bfb2.jpg
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

6. Back To Top | #46
    Nick anterior: Shepard76 LoneWanderer's Avatar
    o intoarcere in trecut cu tematica generala a jocului nu ar parea plauzibila.....mai ales cu a enumerat un coleg mai sus cam toate titlurile majore merg pe ceva futurist

asteptam anuntzul lor sa vedem ...dar personal as merge pe ceva futurist ....sunt destule joculetze cu WW 1 sau 2
    Ai reducere la PC Garage daca folosesti voucherul SQKRAJWC !!! Multumesc

7. Back To Top | #47

Battlefield 5

Tematica WW1/WW2 o sa se numeasca Battlefield sau Battlefield 1, Single Player cu 6 episoade.
    Classes: Assault, Medic, Scout/Recon, Support.

8. Back To Top | #48
    Registered User sebid2k3's Avatar
    Call of Duty, Medal of Honor, cele vechi, mhm parca e mai frumos o intoarcere in trecut decat porcariile de azi
    Metode de contact: PM / Telefon / Mail.
    Doar cele din postarile mele, NU folosesc alte metode.

9. Back To Top | #49
    Ce chef mi s-a facut de BF... de ce trebuie sa fiu la lucru ?
    Da, WW1 nu l-au acoperit niciodata deci e foarte posibil sa fie ce zice in filmuletz.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

10. Back To Top | #50

Battlefield 5

E clar ca o sa se numeasca Battlefield 1 sau Battlefield simplu.
    Link-ul hxxp://www.ea.com/battlefield-1 duce catre countdown

Plus urmatoarea imagine de pe facebook-ul lor... A fost stears. WTF?http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...c1b4f6d464.jpg

11. Back To Top | #51
    Ce D-zeu e asta ?
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...c1b4f6d464.jpg

O sa fie ceva Cyberpunk ? Hai cu Mad Max-ul.

12. Back To Top | #52
    Eu cred ca nu are legatura cu jocul... O fi ceva fan made sau troll

13. Back To Top | #53
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Posibil sa fie univers alternativ, un WW1 mult mai tehnologizat.
    Cat de tare ar fi o Romania in razboi cu Turcia, noi cu cavaleria si tunuri cu ghiulea vs ghiaurii cu roboti ca in Mechwarrior

Dar cel mai probabil vor continua razboiul din Battlefield 4. Sau un fel de zombies de-al lor ? hmmm ...
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

14. Back To Top | #54
    Registered User Raziel01's Avatar
    Cred ca e 2143, umbra care il acopera pe tipul din trailer probabil ca e a unui titan. Ar avea si sens sa faca asta, avand in vedere ca noul CoD e in spatiu. Plus ca a fost hintuit si in ultimul DLC pe bani, mechs, hover tanks, gauss guns. Battlefield 2142 a fost poate cel mai bun din serie, era si timpul ca EA sa strice si memoria acestuia.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

15. Back To Top | #55
    In filmuletz zice ca are o geaca pe el de pe vremea lui Pazvante, asa si pare. Daca ar fi un titan umbra ar fi imbracat mai futurist nu in geaca lui strabunicu' . Si sunetul pare de elice(adica de balon zepelin folosit in WW1 pt bombardamente), explica in filmuletz.

16. Back To Top | #56
    Registered User Raziel01's Avatar
    Nu mi se pare ca geaca e de pe vremea lui Pazvante.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

17. Back To Top | #57
    Eu vad un guler ce poate fi de la o vesta de salvare, cam atata sunt eu in pas cu moda.
    https://upload.wikimedia.org/wikiped...aft_before.jpg ceva de genul asta.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

18. Back To Top | #58
    - Captain Jack Donovan

19. Back To Top | #59

Battlefield 5

Eu bag banii tot pe WW1/WW2 sau ceva legat de razboaiele astea doua.
    Futuristic sub 5% sanse.

Vedem peste 5 ore.

20. Back To Top | #60
    Registered User sebid2k3's Avatar
    https://en.wikipedia.org/wiki/Hindenburg_disaster s-a intamplat tot astazi ... coincidenta
    Metode de contact: PM / Telefon / Mail.
    Doar cele din postarile mele, NU folosesc alte metode.

1.  
Page 3 of 33 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks