Page 1 of 23 123411 ... LastLast
Results 1 to 20 of 460

Thread: Battlefield Hardline

1. Back To Top | #1
    Registered User ionutfox78's Avatar

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline
    Electronic Arts şi Visceral Games au anunţat, prin vocea lui Steve Papoutsis (vicepreşedinte şi manager general al studioului), că într-adevăr se lucrează la un nou titlu al seriei Battlefield. Nu este însă vorba de vreo continuare pentru Battlefield 4, ci de o subserie independentă, asemănătoare mai vechilor titluri Bad Company.
    Astfel, noul joc va purta numele Battlefield Hardline, va fi realizat de studioul Visceral Games (seria Dead Space) şi va avea la bază o tema veche de când lumea (sau mai bine zis foarte întâlnită în filmele de acţiune): eternul conflict dintre criminali şi poliţie.

Momentan, EA şi studioul producător s-au limitat la confirmarea existenţei acestui nou titlu şi la dezvăluirea unui prim artwork, pe care-l puteţi admira mai jos. Battlefield Hardline va fi prezentat în detaliu pe 9 iunie 2014, în conferinţa de presă pe care Electronic Arts o va susţine cu ocazia E3 2014.
    source: go4it

Battlefield: Hardline - Koenv
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Battlefield Hardline-bf-hardline-key-art.jpg  

2. Back To Top | #2
    Registered User alexx1488's Avatar
    Si in urmatorul link gasim info despre clase, award-uri, arme, accesorii, vehicule: Battlefield: Hardline | Koen V.

3. Back To Top | #3
    Battlefield Hardline Real Gameplay
    E un video mai vechi,jocul avea numele de cod Omaha,dar in principiu nu cred ca s-au schimbat multe.Oricum ar fi jocul asta nu merita sa aiba si denumirea de Battlefield.Se aude ca ar fi F2P...ne putem astepta la microtranzactii.
    Last edited by 0x10c; 28-05-2014 at 14:37.

4. Back To Top | #4
    Registered User
    In filmulet, nu-mi place cum arata, sper sa fie foarte vechi filmul si daca o sa fie F2P, atunci pe mine nu ma intereseaza.

5. Back To Top | #5
    Registered User SSifon's Avatar
    https://www.youtube.com/watch?v=JELERWnsdeg

looks ... sad. pt un "battlefield". Daca il numeau oricum altcumva nu ma calca pe nervi si nu era nici o problema, dar asa... vomit ) cand ma gandesc de unde a plecat BF si unde a ajuns.
    Quite.

6. Back To Top | #6
    Pana pe data de 9 iunie degeaba pui linkuri de YT ca EA are grija sa el scoata.Am pus deja un video la calitate f buna,cine e interesat poate sa faca un simplu download.

7. Back To Top | #7
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Sa faca bine sa-i spuna doar Hardline si sa lase la o parte numele Battlefield. Sau poate ei spera sa-l vanda datorita numelui?

8. Back To Top | #8
    Nu stiu ce spun altii dar si mie imi pare a fi un Free to Play.
    Deasemenea...mi se pare mie sau nu e facut pe engine-ul Frostbite?

9. Back To Top | #9
    Registered User Raziel01's Avatar
    Din video-ul ala pare ceva cu story episodic.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

10. Back To Top | #10
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Quote Originally Posted by Sychostone View Post
    Sau poate ei spera sa-l vanda datorita numelui?
    Tu ce crezi?

Doar uita-te la Titanfall.

11. Back To Top | #11

12. Back To Top | #12
    Registered User SSifon's Avatar
    Quote Originally Posted by Watch Dogs View Post
    Va avea singleplayer??
    da.

http://i.imgur.com/9qsFUVV.jpg
    Quite.

13. Back To Top | #13
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Doamne, cata prostie!
    Nici n-au vazut despre ce e vorba, n-au vazut nici un trailer, un gameplay, o poza, si deja, multi au facut precomanda doar pentru ca se numeste Battlefield.
    Battlefield Hardline disponibil acum pentru pre-comenzi | ComputerGames.ro
    Uite ca din cauza multor clienti dispusi sa arunce cu banii si producatorilor care profita de naivitatea acestora se duce dracu si franciza asta.
    Last edited by Tactician Shooter; 30-05-2014 at 14:57.

14. Back To Top | #14
    Registered User Terror's Avatar
    S-a dus incepand cu bf3

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

15. Back To Top | #15
    Quote Originally Posted by Terror View Post
    S-a dus incepand cu bf3
    ba bf3 a fost acceptabil pe langa bf4 si presupun ca si hardline

eu zic ca poate cel putin va fi un single player bunicel deoarece se baga si visceral (dead space)

16. Back To Top | #16
    Registered User
    IN legaturile cu precomenzile si mie mi se pare o tampenie sa dai precomada cand nu sti nimic de joc, inafara de filmuletul ala care este vechi de 6 luni, oricum fiecare face ce vrea cu banii lui. Eu cred ca jocul o sa fie ok, cel putin asa presimt eu. Aaa si daca nu avea single player era mai bine pentru ca asa se canalizau toate eforturile spre multiplayer

17. Back To Top | #17

18. Back To Top | #18
    Registered User parazitu86's Avatar
    CPU| AMD FX8350 4.4GHz OC|| GPU| Sapphire RX480 Nito+ OC 8 Gb|| MB| MSI 970A-G43|| RAM| Kingston HyperX 16GB 1600MHz|| HDD |Western Digital 1TB||CoolerCPU Cooler Master Hyper 212 EVO|
    http://raptr.com/parazitu86/games/sort/hours_played & http://psnprofiles.com/Parazitu86

19. Back To Top | #19
    Registered User RoAlex's Avatar
    Din ce am vazut din acel gameplay,e copy-paste,nu aduce nimic,nou.

20. Back To Top | #20
    Registered User parazitu86's Avatar
    Ba da, ceva revolutionar pentru serie ......... HARTI MINUSCULE
    CPU| AMD FX8350 4.4GHz OC|| GPU| Sapphire RX480 Nito+ OC 8 Gb|| MB| MSI 970A-G43|| RAM| Kingston HyperX 16GB 1600MHz|| HDD |Western Digital 1TB||CoolerCPU Cooler Master Hyper 212 EVO|
    http://raptr.com/parazitu86/games/sort/hours_played & http://psnprofiles.com/Parazitu86

1.  
Page 1 of 23 123411 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks