Page 23 of 23 FirstFirst ... 1320212223
Results 441 to 460 of 460

Thread: Battlefield Hardline

1. Back To Top | #441
    Eu zic ca hardline merita banii astia, eu nici n-am mai intrat in bf4 de cand l-am luat si am vreo 1400 de ore in bf4. Acum depinde de gusturile fiecaruia.

2. Back To Top | #442
    Quote Originally Posted by ciocanul View Post
    Battlefront e 29 de euro la precomanda, de ce sa nu investim mai bine in urmatorul proiect ?
    Dar la asta nu urmeaza dlc-uri ?
    Cand Hardline e jucat de 3000,propriu zis in game, de persoane worldwide nu prea iti mai bine sa investesti in dlc-uri,jocul e aproape decedat.
    Last edited by 0x10c; 25-04-2015 at 11:59.

3. Back To Top | #443
    Registered User droopy_ro's Avatar
    49 mii in Hardline respectiv 63 mii BF4 conform bfstats.com pe toate platformele. Pe PC e jale intradevar 4 mii fata de 15 mii in BF4 si 8 mii in BF3, dar pe console se tine bine Hardline, defapt acolo trebuiau sa-l si lase.
    Battlefront e 29 de euro la precomanda
    La magazine gri, caci pe Origin e 60$.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

4. Back To Top | #444
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Asa tare e jocul ca deja a intrat in obscuritate si comunitatea deja s-a intors la BF3/BF4 si abia are 23 de pagini de discutii.

Proasta strategie EA sa implementezi sistemul de joc din BF intr-unul cu hotii si vardistii, sa ne lase fara vehicule blindate si aeriene. Stiu ca suna aiurea sa jucam cu tancuri si avioane prin oras, dar era totusi "fun" ca nici jucatorii de GTA nu sunt iritati de aparitia tancurilor in joc cand se ajunge la 5 stelute.

Fara vehicule blindate/aeriene nu mai e Battlefield, e doar un CS mai lustruit.

5. Back To Top | #445
    E mai bun CS-ul, nu stiu de ce-l desconsideri atat. Macar jocul ala are substanta.

6. Back To Top | #446
    Registered User parazitu86's Avatar
    CPU| AMD FX8350 4.4GHz OC|| GPU| Sapphire RX480 Nito+ OC 8 Gb|| MB| MSI 970A-G43|| RAM| Kingston HyperX 16GB 1600MHz|| HDD |Western Digital 1TB||CoolerCPU Cooler Master Hyper 212 EVO|
    http://raptr.com/parazitu86/games/sort/hours_played & http://psnprofiles.com/Parazitu86

7. Back To Top | #447
    Ha, ha?
    Weekend-ul asta am terminat Witcher3 si am zis sa reinstalez BF4. Sambata am jucat toata ziua BF4 si mi s-a parut frustrant, enervant si plin de camperi si glitcheri. Ieri am jucat Hardline si sincer sa fiu mi s-a parut mult, mult mai fun.

Da, nu sunt multe servere, dar nu am avut probleme in a gasi vreun server cu gamemode-ul pe care il doresc. In schimb, in BF4 chiar vroiam sa joc anumite harti si culmea nu erau servere cu ele...
    Probleme cu serverele posibil sa fie acum, cu lansarea primului DLC, ca nu toata lumea are premium (Eu mi-as lua premium daca ar fi maxim 15 Euro).

8. Back To Top | #448
    Registered User alexx1488's Avatar
    Daca e cineva interesat de Hardline, versiunea PC la 149 lei: Battlefield Hardline PC
    ◄ Sunt mândru că sunt suma defectelor mele ►
    ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕
    Nu fac tranzactii prin messenger. Folosesc PM-ul si telefonul !

9. Back To Top | #449
    Da...pe Origin EU este vreo 90 de lei...pe mexic, cred ca e mai ieftin....superb deal...

10. Back To Top | #450
    Registered User
    M-a disperat jocu asta.....l-am cumparat de doua zile si nu am reusit sa joc 1 minut . Imi da "You've been kicked from this server by PunkBuster - Battlefield Hardline" dupa doar cateva secunde . Joc BF3 si BF4 fara nicio problema , asta nu merge sub nicio forma . Am facut cam tot ce scrie pe situri unde apareau aceeasi problema si nu functioneaza nimc . Am incercat si asta si asta .

Are cineva idee ce pot sa ii fac ?
    Yamaha A-S500 - Cambridge Audio DacMagic 100 - Indiana Line Nota 550

11. Back To Top | #451
    Nick anterior: KhiNetiK Naikkon's Avatar
    cred ca singura posibilitate sa-l joci este sa stergi jocul si apoi sai dau un clean install si la punkbuster la fel.
    CPU : I5 6600K || CPU Cooling : Deepcool GAMMAXX 300 || MB : ASRock H110M-DVS R2.0 || GPU : Assus Radeon R7 370 Strix OC Gaming|| RAM : 8 GB DDR 4 || Mouse : A4Tech V5 Bloody || Mouse Pad : X7 Gaming || OS : Windows 10

12. Back To Top | #452
    Registered User
    Mersi mult , a functionat .
    Yamaha A-S500 - Cambridge Audio DacMagic 100 - Indiana Line Nota 550

13. Back To Top | #453
    Registered User Papillon's Avatar
    Merita 5 euro varianta standard? Sau e mort jocul pe PC?
    „Sinceritatea face ca si cea mai umila persoana sa devina cu mult mai valoroasa decat cel mai talentat ipocrit.” Charles Haddon Spurgeon

14. Back To Top | #454
    Registered User Raziel01's Avatar
    Joci campania, din ce stiu multiplayer-ul e decedat de cateva luni.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

15. Back To Top | #455
    Va rog cine poate sa-mi dea salvarile de la joc .Nu pot trece nici cum faza de la inceput cu urmarirea de masini .Si unde sa pun salvarile . Multumesc anticipat .

16. Back To Top | #456
    Registered User ionutfox78's Avatar
    Salutare. A mai patit careva ca mine adica sa-i dispara din library jocul? Ultima oara cand l-am jucat pe 04.09.2015 era la locul lui. Daca vreau sa bag iar codul imi spune ca e deja folosit insa nu gasesc jocul.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Battlefield Hardline-screenhunter_131-nov.-19-15.12.jpg   Battlefield Hardline-screenhunter_129-nov.-19-15.00.jpg  

17. Back To Top | #457
    daca ai cumparat jocul de la useri sau dupa situri gen G2... este foarte posibil ca jocul sa fi fost cumparat cu card furat.
    daca este asa asta e motivul pt care nu il mai ai in library.
    cel mai bine vorbeste cu cei de la support, pe mine m-au lamurit cu un dlc la bf 3 cumparat dupa forum .

18. Back To Top | #458
    Registered User ionutfox78's Avatar
    Da, a fost cumparat de mine de pe G2a. Celelalte jocuri cumparate tot de acolo nu lipsesc Cand spui suport te referi la G2a sau la EA?
    Last edited by ionutfox78; 19-11-2016 at 15:42.

19. Back To Top | #459
    Nick anterior: KhiNetiK Naikkon's Avatar
    la cei de la EA . si daca e luat dupa g2... posibil sa fie cum a zis mai sus
    CPU : I5 6600K || CPU Cooling : Deepcool GAMMAXX 300 || MB : ASRock H110M-DVS R2.0 || GPU : Assus Radeon R7 370 Strix OC Gaming|| RAM : 8 GB DDR 4 || Mouse : A4Tech V5 Bloody || Mouse Pad : X7 Gaming || OS : Windows 10

20. Back To Top | #460
    ai scapat ieftin din ce vad, pe vremea cand abia descoperisem g2a si nu stiam de ce practici au, cumparasem dragon age inquisition am impresia, si la 2 zile dupa redeem imi luasem ban

1.  
Page 23 of 23 FirstFirst ... 1320212223

Bookmarks

Bookmarks