Page 3 of 23 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 460

Thread: Battlefield Hardline

1. Back To Top | #41
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan

2. Back To Top | #42
    Acuma cica "we'll send you an email to let you know if you're in". Deci gata cu insta' key-urile?

3. Back To Top | #43
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    Quote Originally Posted by mosor View Post
    Acuma cica "we'll send you an email to let you know if you're in". Deci gata cu insta' key-urile?

Asa pare, am incercat sa ma inscriu cu emailul unui amic.... acelasi mesaj.

First come first served = cam asa ceva
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

4. Back To Top | #44
    Quote Originally Posted by hector_cuper View Post
    Vezi sa nu te doara buzele de la atata pupat in dos...
    Tu esti cel care vine si se plange de ceva primit de pomana, eu spun ca EA nu da nimic de pomana fara un motiv anume, tu deduci din asta ca eu sunt un pupincurist...because....f.uck logic...

5. Back To Top | #45
    Am complectat alea pe acolo, la un momentdat am primit un mesaj ca am primit acces la nu stiu ce geanta ingame, am inchis browserul din greseala, nu am jocul in library help?

6. Back To Top | #46
    Gata, a aparut in origin.

7. Back To Top | #47
    Quote Originally Posted by M4Nu View Post
    Am complectat alea pe acolo, la un momentdat am primit un mesaj ca am primit acces la nu stiu ce geanta ingame, am inchis browserul din greseala, nu am jocul in library help?
    Da refresh de cateva ori la client, sau cateva restarturi...

Ar trebui sa ai jocul in library.
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

8. Back To Top | #48
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Deci ce-i asta ? Un BF4 castrat, low cost ?
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

9. Back To Top | #49
    Banned
    Quote Originally Posted by CalinTM View Post
    Deci ce-i asta ? Un BF4 castrat, low cost ?
    Cam asa pare.
    Tocmai acum am jucat un meci de 5-10 minute in clasicul BF3 ca sa fac o comparatie si sa vad cat de mult a "evoluat" seria de atunci, si ma uit acum pe clipul cu gameplay-ul la BF Hardline recent postat.......deci, pot sa dorm linistit si usurat cu gandul ca si seria asta e pe duca.
    Last edited by Tactician Shooter; 10-06-2014 at 00:54.

10. Back To Top | #50
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    E inca o incercare sa mai faca niste banuti, foame de bani, se duce in cap industria pe an ce trece. Io as vrea sa joc jocuri noi, m-am saturat de produsele asea, fiind o categorie de vaci de muls, din matricea lui BCG.
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

11. Back To Top | #51
    Registered User alexx1488's Avatar
    Aplicati pentru BF Hardline. Cica ofera si ceva bonus: Screenshot by Lightshot . Daca nu puteti sa va inregistrati acum, mai incercati de cateva ori, e prea solicitat website-ul.

Pai da, hungry 4 money, that is the new policy of games.
    ◄ Sunt mândru că sunt suma defectelor mele ►
    ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕
    Nu fac tranzactii prin messenger. Folosesc PM-ul si telefonul !

12. Back To Top | #52
    Pei se duce industria ca sunt multi idioti care cumpara orice ar arunca EA inspre ei. De asta si scade calitatea in halul asta.
    E un reskin patetic Hardline.

13. Back To Top | #53
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Si cand se da drumul la beta? Sau odata downloadat ne putem juca?

14. Back To Top | #54
    Registered User alexx1488's Avatar
    Se va da o data anume.. probabil il putem downloada cu putin timp inainte, insa nu vor da drumu' la joc pana la data x.
    ◄ Sunt mândru că sunt suma defectelor mele ►
    ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕
    Nu fac tranzactii prin messenger. Folosesc PM-ul si telefonul !

15. Back To Top | #55
    Quote Originally Posted by alexx1488 View Post
    Se va da o data anume.. probabil il putem downloada cu putin timp inainte, insa nu vor da drumu' la joc pana la data x.

Cei care au prins loc, pot juca chiar acu....

Ceilalti, la o data precizata anterior, nush... alta sesiune de beta, etc.
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

16. Back To Top | #56
    Registered User sebid2k3's Avatar
    Low cost? E tot 59,99 sau 69,99 deluxe =)).

Am jucat in jur de 25 minute acest "beta". Se misca bine fata de BF 4 beta, desi e tot pe Frostbite, dar poate ca e din cauza hartii simpliste /maturarii FB3. E foarte haotic jocul. Am jucat un mod "Blood Money", ai 2 baze, a politiei si a infractorilor, si un maldar de cash intr-o cladire. Scopul jocului e sa iei mai multi bani in 15 minute. Poti fura din baza opusa, etc. E mai mult camping in baza si paza masinilor cu bani
    Grafica, probabil comparabila sau > decat BF4, momentan nu e cine stie ce, asseturile nu sunt finalizate. Per total, mi se pare un BF rehashed. Intrebati daca mai vreti informatii.

17. Back To Top | #57
    Registered User SSifon's Avatar
    bine ca in rahatu asta reciclat au putut sa bage un levolution mai serios dar in bf4 not so much, mai ales in unele harti .. unde aproape nici nu exists lelvolution, ffs.

on a side note, epic varzaaa prezentarea EA, mai nimic solid, numa conceptual bullshit si niste teasuri amarate.
    Quite.

18. Back To Top | #58
    Banned
    Quote Originally Posted by SSifon View Post
    bine ca in rahatu asta reciclat au putut sa bage un levolution mai serios dar in bf4 not so much, mai ales in unele harti .. unde aproape nici nu exists lelvolution, ffs.

on a side note, epic varzaaa prezentarea EA, mai nimic solid, numa conceptual bullshit si niste teasuri amarate.
    Doar ca de data asta au facut demonstratia de multiplayer de pe acoperisul unei cladiri....LIVE

19. Back To Top | #59
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Quote Originally Posted by SSifon View Post

Stai linistit ca poate le elimina. Sa nu uitam ce nivel de distrugere avea si BF3 in beta iar varianta finala a cam dus lipsa.

20. Back To Top | #60
    Registered User parazitu86's Avatar
    O doamne ce joc ........ BF4 reskin si nimic altceva. In proportie de 90% totul este identic cu predecesorul si cant de gandesti ca oamenii cumpara jocu asta cu 60E LoL
    Am apucat sa joc 2 partide si nu prea am nimica bun de spus din pacate Noapte Buna
    CPU| AMD FX8350 4.4GHz OC|| GPU| Sapphire RX480 Nito+ OC 8 Gb|| MB| MSI 970A-G43|| RAM| Kingston HyperX 16GB 1600MHz|| HDD |Western Digital 1TB||CoolerCPU Cooler Master Hyper 212 EVO|
    http://raptr.com/parazitu86/games/sort/hours_played & http://psnprofiles.com/Parazitu86

1.  
Page 3 of 23 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks