Page 4 of 23 FirstFirst 123456714 ... LastLast
Results 61 to 80 of 460

Thread: Battlefield Hardline

1. Back To Top | #61
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Quote Originally Posted by SSifon View Post
    bine ca in rahatu asta reciclat au putut sa bage un levolution mai serios dar in bf4 not so much, mai ales in unele harti .. unde aproape nici nu exists lelvolution, ffs.

on a side note, epic varzaaa prezentarea EA, mai nimic solid, numa conceptual bullshit si niste teasuri amarate.
    Ce mai vrei ? Asa se intampla cand cresti prea mult, dai pe afara...
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

2. Back To Top | #62
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    N-ar fi mare surprinderea sa aflam ca initial jocul asta a fost gandit ca un DLC pt BF4 apoi transformat intr-un titlu standalone... Pana la urma vanzarile vorbesc de la sine, daca se vinde in draci, se va continua pe drumul asta. Doamne fereste sa nu se ajunga in situatia sa lucreze cate 2 studiouri la cate un joc BF, si sa lanseze anual.

3. Back To Top | #63
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Quote Originally Posted by Sychostone View Post
    Doamne fereste sa nu se ajunga in situatia sa lucreze cate 2 studiouri la cate un joc BF, si sa lanseze anual.
    Ba uite ca se intampla.
    Cand unul se pune la mintea prostului (cum a coborat EA la nivelul lui Activision intrand in concurenta), e normal sa se molipseasca de prostie.

4. Back To Top | #64
    Registered User SSifon's Avatar
    si ar trebui sa ne impresioneze? a fost mega regizat totu, au facut repetitii la greu sa le iasa prezentarea ..sa dea 'awesome' dar defapt stim noi what's the real deal :-j
    Quite.

5. Back To Top | #65
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    Faza proasta e ca jocurile acolo raportate la salariile lor nu sunt scumpe, si se merge de fiecare data pe a cumpara doar din reflex, dupa care astia prind curaj si lanseaza fel de fel de aberatii, cum e hardline asta, o aberatie.
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

6. Back To Top | #66
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Se mai poate juca beta? L-am instalat si dupa ce intru in Battlelog imi zice sa ma inscriu... desi sunt inscris deja si mi-a aparut in Origin.

7. Back To Top | #67
    Registered User insanepwnz's Avatar
    dar nu anuntasera ca o sa fie F2P ?

Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
    O doamne ce joc ........ BF4 reskin si nimic altceva. In proportie de 90% totul este identic cu predecesorul si cant de gandesti ca oamenii cumpara jocu asta cu 60E LoL
    Am apucat sa joc 2 partide si nu prea am nimica bun de spus din pacate Noapte Buna
    yea dude, ca e asa usor sa faci un joc intr-un an sa fie jucat constant de sute de mii de player si sa fie bug free. grow the fuck up si stop complaining, chiar nu inteleg la ce va asteptati ? oamenii vor sa faca bani, tu si eu suntem prostii care le cumparam jocurile.

8. Back To Top | #68
    E un jeg sinistru. Jucat 3-4 runde...uninstall...
    Asta cred ca e singurul Battlefield pe care nu dau banii.

9. Back To Top | #69
    Registered User slicker's Avatar
    Quote Originally Posted by insanepwnz View Post

grow the fuck up si stop complaining
    Vezi ca incurci una ` cu alta. Sectiunea "oi" e in alt topic.

10. Back To Top | #70
    Quote Originally Posted by insanepwnz View Post

yea dude, ca e asa usor sa faci un joc intr-un an sa fie jucat constant de sute de mii de player si sa fie bug free. grow the fuck up si stop complaining, chiar nu inteleg la ce va asteptati ? oamenii vor sa faca bani, tu si eu suntem prostii care le cumparam jocurile.
    Era mai ok,si poate lumea nu se plangea atat de jocul asta,daca era un addon pt BF4,dar asa ei au ales sa faca un copy-paste din BF4 si l-au numit un joc nou...nu e absolut nimic deosebit in jocul asta,absolut nimic.Si da lumea are dreptul sa se planga cand observa cum franciza e mulsa la maxim.

11. Back To Top | #71
    Registered User insanepwnz's Avatar
    Quote Originally Posted by slicker View Post
    Vezi ca incurci una ` cu alta. Sectiunea "oi" e in alt topic.
    good one cap de strudel. pacat ca am dat 140 lei pe cdkey-uri pt bf4 + premium / BF3 si inca un bf4 vanilla. si asta cand s-a lansat bf4, dar deh s-a trezit oaia sa comenteze.

12. Back To Top | #72
    Pun pariu ca il vor cumpara unii si vor venii aici pe forum sa se planga ca are X si Y bug-uri si ca nu e jucabil.
    Good. Meritati. Prostia se plateste.

13. Back To Top | #73
    Registered User parazitu86's Avatar
    Quote Originally Posted by Dreamscape View Post
    Pun pariu ca il vor cumpara unii si vor venii aici pe forum sa se planga ca are X si Y bug-uri si ca nu e jucabil.
    Quote Originally Posted by Dreamscape View Post
    Good. Meritati. Prostia se plateste.
    Si o sa vezi cat de multi sunt in lume Chiar nu isi da nimeni seama ca EA a luat-o pe urmele Activision demoland complet franciza BF( pardon , mdificand-o ''putin'' pentru noile standarde?). Ce imi place de oamenii care vor venii acuma sa strige in gura mare ''DUTE BA INAPOI LA CACATUL DE BF2 DACA NU ITI CONVINE''. O sa zic pentru ultima data daca aceste persoane s-au apucat sa joace Battlefield de la BadCompany aia nu stiu ce inseamna un joc Battlefield in adevaratul sens al cuvantului si bravo aruncati in continuare cu bani in EA ca ei o sa va rasplateasca cu si mai multe cacaturi numine The New Battlefield. Mi-e scarba
    CPU| AMD FX8350 4.4GHz OC|| GPU| Sapphire RX480 Nito+ OC 8 Gb|| MB| MSI 970A-G43|| RAM| Kingston HyperX 16GB 1600MHz|| HDD |Western Digital 1TB||CoolerCPU Cooler Master Hyper 212 EVO|
    http://raptr.com/parazitu86/games/sort/hours_played & http://psnprofiles.com/Parazitu86

14. Back To Top | #74
    AWESOM-O
    Guest
    Nu poa' sa-mi fie decat mila de semiconstientii care au dat bani pe asa ceva. Asta nici piratat nu merita jucat.

15. Back To Top | #75
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    Am dat deja uninstall.... jocul e o porcarie si mai mare ca BF4 DLC.

Oricum am de gand sa bag banii in GTA5, fuck a BF:Hardline.
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

16. Back To Top | #76
    Banned
    Quote Originally Posted by Mæphisto View Post
    Am dat deja uninstall.... jocul e o porcarie si mai mare ca BF4 DLC.

Oricum am de gand sa bag banii in GTA5, fuck a BF:Hardline.
    Pai d'aia s-au si gandit sa scoata un BF cu hoti si vardisti, ca stiau ca Rockstars o sa monopolizeze piata jocurilor pe PC cu al sau GTA 5.

Vor sa concureze si cu CoD bagand stilul haotic CS in multiplayer, dar si cu GTA , bagand o tematica care va fi trendul toamnei, dar pacat ca nu le iese. Pacat de cumparatorii creduli care arunca cu banii incurajandu-i pe producatori sa scoata tot mai multe gunoaie pe banda rulanda de la an la an. Pacat de seria asta ce a fost si ce a ajuns. Era mai bine daca se opreau la BF3 (care e suficient de bun) si eventual il mulgeau pe el, lansand numai dlc-uri, eventual patch-uri cu imbunatatiri pe termen lung decat sa lanseze un BF4 nefinisat sau porcaria asta ce strica reputatia francizei.

Vehiculele maritime, noile arme si harti , distrugerea zgarie-norilor, chinezii ori hotii vs copoii puteau foarte bine sa fie implementati in dlc-uri si moduri dedicate lui BF3.

17. Back To Top | #77
    Registered User west1785's Avatar
    Vehiculele maritime, noile arme si harti , distrugerea zgarie-norilor, chinezii ori hotii vs copoii puteau foarte bine sa fie implementati in dlc-uri si moduri dedicate lui BF3.
    Si $$$? De unde mai scoteau $$$? In caz ca nu te-ai prins, totul e pe bani, adica se platesc salarii, se imparte profitul la sfarsit de an fiscal, etc. Cate vreme exista cumparatori exista si jocuri pe banda rulanta, mai proaste, mai bune, mai optimizate, mai din parti, etc.
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

18. Back To Top | #78
    Banned
    Quote Originally Posted by west1785 View Post
    Si $$$? De unde mai scoteau $$$? In caz ca nu te-ai prins, totul e pe bani, adica se platesc salarii, se imparte profitul la sfarsit de an fiscal, etc. Cate vreme exista cumparatori exista si jocuri pe banda rulanta, mai proaste, mai bune, mai optimizate, mai din parti, etc.
    Evident ca dlc-urile alea erau vandute la preturi expasperante de mari.
    Dar tot mai bine decat sa scoata jocuri stand-alone proaste, macar cu dlc-urile alea, oricat de scumpe erau, perfectionau BF3.

19. Back To Top | #79
    Registered User west1785's Avatar
    Nu poti scoate pe DLC-uri cat scoti pe un joc nou si Premium, in cazul asta chiar ti se urca gloata in cap. In plus, ce rost mai are sa perfectioneze BF3, fac BF4 si toata lumea sa se mute acolo. Dupa care in curand scot de tot suportul pt. BF3, daca tot l-au dat gratis Si anul asta scot BF4 cu skin-uri de politai si hoti si la anul BF5. Banul curge, lumea injura, fraierii cumpara.
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

20. Back To Top | #80
    Banned
    Quote Originally Posted by west1785 View Post
    curand scot de tot suportul pt. BF3, daca tot l-au dat gratis
    Asta ma intrebam si eu, dar totusi, de ce l-ar scoate de vreme ce si BF2 e jucat si acum dupa noua ani in multiplayer?
    Scoaterea suportului pentru BF3 si inchiderea serverelor chiar ar pune gloata pe capul EA.

1.  
Page 4 of 23 FirstFirst 123456714 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks