Page 5 of 23 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 460

Thread: Battlefield Hardline

1. Back To Top | #81
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Toate serverele sunt goale. Mi-e greu sa cred ca nimeni nu joaca Hardline)

2. Back To Top | #82
    "Thank You for Signing Up!
    We hope to see you on the streets of Battlefield Hardline soon. We will be sending you an email to let you know if you get in."

m-am inscris si eu la beta, tare as vrea sa-l joc putin chiar si trial
    m-am plictisit de tema cu soldati, BF4 e ok dar vrea si putina diversitate

3. Back To Top | #83
    Nick anterior: KhiNetiK Naikkon's Avatar
    Quote Originally Posted by kroghy View Post
    "Thank You for Signing Up!
    We hope to see you on the streets of Battlefield Hardline soon. We will be sending you an email to let you know if you get in."

m-am inscris si eu la beta, tare as vrea sa-l joc putin chiar si trial
    m-am plictisit de tema cu soldati, BF4 e ok dar vrea si putina diversitate
    si eu am primit acelasi mesaj saptamana asta posibil sa primim si noi key pt Hardline
    CPU : I5 6600K || CPU Cooling : Deepcool GAMMAXX 300 || MB : ASRock H110M-DVS R2.0 || GPU : Assus Radeon R7 370 Strix OC Gaming|| RAM : 8 GB DDR 4 || Mouse : A4Tech V5 Bloody || Mouse Pad : X7 Gaming || OS : Windows 10

4. Back To Top | #84
    Registered User
    Mai mult ca sigur asta nu-l mai cumpar, tot mai mult ma bate gandul sa cumpar Evolve, insa nu stiu ce sa fac, vreau un joc de multiplayer care sa ma tina la calculator. Daca nu raman la Bf4 pana la anul. Rainbow Six: Siege arata bine, insa si asta apare numai in 2015 . Ce ziceti merita Evolve?

5. Back To Top | #85
    ba am jucat 1-2 ore azi si mi se pare mai interesant decat bf4 tot ce pot spune e ca nu se simte deloc ca bf4 ci mai mult ca un cod dar dar nu e cod 100% ptr mine merge casual

6. Back To Top | #86

7. Back To Top | #87
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Quote Originally Posted by TurocK View Post
    Pacat ca arata realitatea: bug-uri, glitch-uri, trolli din echipa ta care o sa te compromita pe la spate, camperi destui, intr-un cuvant....o mizerie.

Sa-l lanseze ca poate mai scapam de cheaterii din BF3.

8. Back To Top | #88
    Registered User alexx1488's Avatar
    Alex Khan, spune tu unde pe servere publice ai gasit in BF3 de exemplu ceva jucatori "da valoare" (adica jucatori buni, joaca in echipa, te ajuta, etc) ? La inceput am vazut. Oricum nu are rost sa joci pe genul acela obisnuit..nici nu stiu cum ii spune, ala cu spot enemy. Only hardcore. Adica..daca vrei ceva real, stai si cauta si chioraste-te bine sa vezi pe unde e inamicu'. Camperi? In orice FPS gasesti.. Faptul ca poti distruge acea franghie e un lucru bun oarecum, adica..macar e some` real. In jocurile mari e 99% imposibil sa nu gasesti bug-uri (bug-uri vizuale din cauza texturilor).
    "E foame da bani", trist.
    ◄ Sunt mândru că sunt suma defectelor mele ►
    ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕ ✕
    Nu fac tranzactii prin messenger. Folosesc PM-ul si telefonul !

9. Back To Top | #89
    Quote Originally Posted by alexx1488 View Post
    Alex Khan, spune tu unde pe servere publice ai gasit in BF3 de exemplu ceva jucatori "da valoare" (adica jucatori buni, joaca in echipa, te ajuta, etc) ? La inceput am vazut. Oricum nu are rost sa joci pe genul acela obisnuit..nici nu stiu cum ii spune, ala cu spot enemy. Only hardcore.
    Mai gasesti jucatori de valoare cu care sa mai faci un team play (ma includ si eu), dar destul de rar asemenea jucatori ... din cauza asta in general joc TDM sau SQDM, modul normal (vanilla) sau hardcore.

10. Back To Top | #90
    Registered User robotul's Avatar
    Ia da ma, Daniyyel, link-ul la battlelog sa iti vedem "valoarea"...

11. Back To Top | #91
    Registered User
    Bine zici Robotul, chiar as vrea sa vad si eu linkul de la battlelog la unii care se tot lauda pe aici. AAA si hardcore in Bf4 este o gluma proasta, si daca te impiedici mori, iti trage in picior mori, in umar mori, este mult prea ireal. La modul normal ma enerveaza harta si regenerarea.

12. Back To Top | #92
    Registered User Haplea01's Avatar
    Cum e cu beta? A primit careva acces?

13. Back To Top | #93
    Quote Originally Posted by robotul View Post
    Ia da ma, Daniyyel, link-ul la battlelog sa iti vedem "valoarea"...
    E de mentionat si faptul ca valoarea nu o afli doar vazand profilul de battlelog ... dar asa pentru curiozitatea ta ma poti gasi cu id-ul D4n1yy3l pe battlelog

PS: nu era intentia mea sa ma laud

14. Back To Top | #94
    Registered User
    Pai Dani, tu vb de team play insa la squad score stai foarte prost 356,379 dupa 363 de ore.

15. Back To Top | #95
    Quote Originally Posted by soul25 View Post
    Pai Dani, tu vb de team play insa la squad score stai foarte prost 356,379 dupa 363 de ore.
    Exact ce ziceam, scorul nu inseamna totul ...
    Am vrut sa fac candva un pic de shadow play doar asa de fun si eventual sa il uploadez pe youtube, dar din pacate nu stiu din ce cauza nu imi inregistreaza sunetul din joc, e ca si cum dupa ce inregistrez ma uit la un film mut

16. Back To Top | #96
    Registered User robotul's Avatar
    Nu-i bai, pui o melodie in fundal.

17. Back To Top | #97
    Quote Originally Posted by robotul View Post
    Nu-i bai, pui o melodie in fundal.
    Mda, nu e o idee rea
    Nici n-am cautat destul pe Google sa vad unde e problema cu shadow play si cum sa ii dau de cap

PS: dupa ce am jucat BF4 am decis sa fac un ultim meci dar in BF3 (diferenta ca de la cer la pamant cat de bine merge BF3 in comparatie cu BF4), un mic TDM (vanilla mode), meci in care din fericire desi echipa mea nu a fost stralucita (multe revive-uri) totusi am reusit sa-i conduc la victorie
    http://battlelog.battlefield.com/bf3...991/352536388/
    Last edited by Daniyyel; 13-06-2014 at 10:22.

18. Back To Top | #98
    Registered User TurocK's Avatar
    Nu am probleme cu shadowplay-ul. Probabil, nu ai instalat nvidia surround/sound si de asta nu-ti merge (chiar daca ai folosesti alta placa audio dedicata). Ideea este ca trb sa ai instatal tot ce este inclus in driverul nvidia. Astfel vei fi sigur ca shadowplay nu va mai face probleme.

Trimis de pe al meu GT-I9100 folosind Tapatalk
    bite my shiny, metal ass!

19. Back To Top | #99
    Quote Originally Posted by TurocK View Post
    Nu am probleme cu shadowplay-ul. Probabil, nu ai instalat nvidia surround/sound si de asta nu-ti merge (chiar daca ai folosesti alta placa audio dedicata). Ideea este ca trb sa ai instatal tot ce este inclus in driverul nvidia. Astfel vei fi sigur ca shadowplay nu va mai face probleme.
    La driverul nvidia am instalat tot, dar ai dreptate in legatura cu nvidia virtual sound din windows devices care eu de fapt il tin disabled. Mersi de pont, cand ajung acasa o sa testez

20. Back To Top | #100
    Stie careva daca avem voie sa monetizam clipuri cu hardline pe youtube?

1.  
Page 5 of 23 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks