Page 6 of 105 FirstFirst ... 34567891656 ... LastLast
Results 101 to 120 of 2100

Thread: Battlefield 2142

1. Back To Top | #101
    Registered User REED's Avatar
    Si eu mi-am adus demo BF2142 de vreo cateva zile.Pe mine m-a impresionat jocul.Este un joc bine facut zic eu .Imi place ca are si modul Titan nu numai conquest.Iar chestia cu robotii este bestiala.Abia astept versiunea full.O sa vad cum o sa ma impart intre BF2 si BF2142,ca oricum nu o sa renunt la prima draqgoste! Desi vad ca prietenului meu BlueMax nu prea ii place jocul dar sper sa-l conving eu cumva .Apropo RECS prietene cand ne mai auzim sa mai tragem un BF2 ca pe vremuri sa ne adunam toata trupa de romanasi????

2. Back To Top | #102
    Nick anterior: florynus Recs's Avatar
    Intr-o saptamana apare 2142. Pe 17 octombrie. Eu unul o sa joc doar 2142.Pe 17 octombrie dupa ce am instalat jocul ne auzim pe team speak.

3. Back To Top | #103

Daca iti faci de p'acum contul, la aparitia versiunii finale vei fi nevoit sa o iei de la inceput, sau se pastreaza punctele ?

4. Back To Top | #104
    Registered User Terror's Avatar
    O iei de la innceput

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

5. Back To Top | #105
    ha...vreau sa intru si eu in echipa cand o sa apara bf2142 full

6. Back To Top | #106
    Registered User LOCOTUS's Avatar

Ha !

salve to all

REED >>>>chestia cu roboti e misto.... ia cauta tu heavy gear 1 sau 2

pentru restul....

in special pentru cei cu dual core (intel cat si amd)

dupa ce dati jos arhiva battlefield 2142 demo.zip atentie mare daca va da erori la dezarhivare....
    trebuie sa dezactivati o optiune din winrar si anume multithreading

motivul este simplu arhiva este pe de tip DOS adika pe 16biti

de asemenea o sa va pun si un link de unde puteti descarca free directx 9,0c editia de iulie 2006 (directx 9.0 este free )
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Battlefield 2142-pozawinrar.jpg  
    Ce mai vand? placa video HD7970/hd7950 Gigabyte Windforce (2 placi), Placa de sunet X-fi, Controler Raid

7. Back To Top | #107
    Daca ne strangem doar 5-6 insi la o sapt. dupa aparitie sigur o sa raman in Clanul care sunt acum (unu european)

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

8. Back To Top | #108
    revin cu un link...pentru cei care se minuneaza de robotzei

Screenshots et images de Heavy Gear 2

apropo daca gasiti un server in romania... va rog frumos sa ne spuneti si noua
    Ce mai vand? placa video HD7970/hd7950 Gigabyte Windforce (2 placi), Placa de sunet X-fi, Controler Raid

9. Back To Top | #109
    NU o sa existe in Romania un server ranked pt. BF2 sau BF2142 atata timp cat EA nu o sa gasesasca o afacere buna in Romania. Preturile sunt mult mai mari decat in afara (aici ma refer la providerii de internet) si comunitatea de gameri pt. BF2 / BF2142 e mult sub minim.

10. Back To Top | #110
    de gasit gaseste dar... dupa cum stii multi nu accepta plati de la noi din .RO

asa ca suntem vazuti cam ca nu stiu ce tara subsahariana (nu sunt rasist, chiar imi plac negresele

11. Back To Top | #111

Thumbs up

LOCOTUS^^^^Mersi o sa caut sa vad ce stie
    TERROR^^^^^Cand jucam BF2 pe serverul lui Recs la un momentdat eram si cate 16 -17 jucatori romani pe TS sper ca si de data asta sa se intample la fel si nu ne putea sta nici un clan in fata pe orice harta s-ar fi jucat.A fost o perioada in care nu ma mai saturam sa joc.Poate ne adunam din nou sa facem un clan misto

12. Back To Top | #112
    Multi s-au anuntat ca nu o sa joace bf2142 asa ca nu mai spera. Eu oricum nu o sa imi mai fac sperantze. O sa joinez intr-un clan din afara. Nu mai fac aceeasi greseala ca la BF2 (acu 2 luni am joinat in priml clan care e activ)

13. Back To Top | #113
    Sincer nu m-au convins screenshoturile poate pentru ca jocul e mai vechi si grafica ceva mai slabuta.
    Mai baieti ce putem face ca sa ne bage si pe noi in seama cei de la EA ca vorba lui LOCOTUS nu suntem coborati din bananier.Ca steagul Romaniei nu-l vad nicaieri si eu zic ca suntem destui romani care-si cheltuie banii pe jocurile lor.

14. Back To Top | #114
    ce putem face ... am o idee si e inca free (asta nu inseamna ca e proasta)

hai sa pune ca tag de clan ceva de genul

EA come2 RO

15. Back To Top | #115
    Nick anterior: florynus Recs's Avatar
    Sa vina ptr cine? Vor fi maxim 100 de jucatori de 2142 in Romania.Tocmai de asta e asa greu sa faci un clan cu romani sau sa gasesti cat de cat niste romani sa joci macar.

16. Back To Top | #116
    O chestie ingenioasa LOCOTUS poate asa o sa-i sensiblizam cumva!
    Recs eu cred ca vor fii mult mai multi asa cum sunt o gramada de jucatori romani de BF2!Dar problema e alta la noi cred ca stii foarte bine!Cand ne e mai draga lumea si ne adunam cat de cat mai multa lume incepem sa ne certam si sa destramam ce altii incearca sa faca.
    Eu oricum am scris un mesaj celor de la Ea sa vada cum pot rezolva aceasta problema Ca eu m-am saturat sa fac cumparaturi din Ungaria de exemplu!Sunt curios ce o sa-mi raspunda!!!!!

17. Back To Top | #117
    Rankings: Global Score in Romania, Page 1, BF2S.com
    Ai dreptate Recsaca dai click aici se poate observa cati jucatori romani de BF2 suntem!Adica 140 de jucatori mari si lati!Putini foarte putini!Sa nu mai povestim cati o sa fie de BF2142!M-am mai dezumflat credeam ca suntem mult mai multi!Pana la urma ce sa faca Ea in Romania pentru 140 de jucatori?

18. Back To Top | #118
    recs.... credema ca sunt mai multi de 100 de jucatori de bf2 si cam 70-80 din ei vor fii si jucatori de bf2142 evident ca mai vin si noi jucatori

ideea de baza e sa putem juca in .RO pe servere oficiale

de ce sa joc in ungaria sau polonia cu pinguri de 80
    cand as putea juca cu ping de maxim 20

de ce sa fiu nevoit sa rog pe cineva de afara sa imi cumpere ceva ... cand am card si bani... si diverse siteuri nu vor sa imi i-a bani sau sa livreze aici

ce drak mama lor de americani ... ca livreaza si in kuweit sau alte localitati cu situatie politico-militara nesigura...dar in romania nu vor..

19. Back To Top | #119
    reed.>>>> nu toti si-au trecut romania la tara... ex.. cand m-am inscris pur si simplu am trecut america (US)

20. Back To Top | #120
    O intrebare de "incepator": pentru a juca BF2142 online, e vreo taxa, ceva, sau e free? (normal, cu joc original)
    Thanks

1.  
Page 6 of 105 FirstFirst ... 34567891656 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks