Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: Battlefield 1943

1. Back To Top | #1
    Registered User Terror's Avatar

Battlefield 1943

O da, cred ca e cea mai buna veste pt. comunitatea Battlefield. Ce frumos ca au facut un "remake" la BF 1942. Abia astept. sa apara.
    Streaming Battlefield 1943 Trailer (HD)

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

2. Back To Top | #2
    Registered User
    Vestea e foarte bine primita de fanii BF 1942 si nu numai...WWII cu armele specifice perioadei ofera o atmosfera unica.

3. Back To Top | #3
    B3TA Clan Leader
    Din cate am inteles sunt doar 3 harti, sper sa nu inceapa sa scoata booster pack-uri in prostie..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Battlefield 1943-12.jpg   Battlefield 1943-14.jpg  

4. Back To Top | #4
    Registered User emenem's Avatar
    e bine ca am vazut ca anumite chestii sunt destructibile

5. Back To Top | #5
    B3TA Clan Leader
    Se pare ca au stricat seria de tot:
    -Jocul nu are decat 3 Clase : Infantry, Riflemen, Scout, doar 3 harti Wake Island, Guadalcanal, Iwo Jima si o limita de 24 jucatori
    (BF2 - 2005 : 64/64, BF1943 - 2009 : 24/24)
    -Jucatorii vor avea munitie infinita si viata ce se regenereaza.. (no medics?)
    -Nu veti gasi Battlefield 1943 in magazine, jocul fiind download only (15-20$ - 350MB)

Mai multe :
    Battlefield 1943: Pacific Preview: A Much Needed Upgrade

6. Back To Top | #6
    naspa fara medic, bazooka man... , no submarine .....
    Dar tot o sa-l iau

Intel Core i7-4770k, Gigabyte G1.Sniper5, 2xCorsair Vengeance 8GB DDR3 1866MHz CL9 Dual Channel Kit, Gigabyte GeForce GTX 980 4GB DDR5 256-bit ,Mouse gaming SteelSeries Diablo III Mouse, Monitor LCD Asus VG236H 23 inch 2ms + Nvidia 3D Vision Kit, boxe Logitech z5500 OP: Windows 8.1 Home Premium 64bit

7. Back To Top | #7
    Quote Originally Posted by upmax View Post
    Se pare ca au stricat seria de tot:
    -Jocul nu are decat 3 Clase : Infantry, Riflemen, Scout, doar 3 harti Wake Island, Guadalcanal, Iwo Jima si o limita de 24 jucatori
    (BF2 - 2005 : 64/64, BF1943 - 2009 : 24/24)
    -Jucatorii vor avea munitie infinita si viata ce se regenereaza.. (no medics?)
    -Nu veti gasi Battlefield 1943 in magazine, jocul fiind download only (15-20$ - 350MB)

Mai multe :
    Battlefield 1943: Pacific Preview: A Much Needed Upgrade
    daca e asa cum scrie acolo nici nu ma ating de el .Prea penal... si nici nu m-a dat pe spate grafica... la ce placi video exista pe piata acum... nu inteleg cum de nu profita de ele...
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

8. Back To Top | #8
    Eu cred ca 1943 e lansat asa sa nu se plictiseasca omu pana apare bad company 2 si sa mai faca si ei un ban

9. Back To Top | #9
    Quote Originally Posted by sparxxx View Post
    daca e asa cum scrie acolo nici nu ma ating de el .Prea penal... si nici nu m-a dat pe spate grafica... la ce placi video exista pe piata acum... nu inteleg cum de nu profita de ele...
    Simplu, sunt mulţi cu PC-uri slabe, iar consolele nu pot mai mult.

10. Back To Top | #10

11. Back To Top | #11
    Eu din film credeam ca o sa faca un remake la BF1942 cu o grafica actualizata. Nici nu imi doream altceva ...
    Apropo cati dintre voi ati jucat BF1942

12. Back To Top | #12

Thumbs up

Battlefield 1943 1 - 0 Call of duty World at War
    --------------------
    Editare ulterioară
    --------------------
    Quote Originally Posted by Terror View Post
    Eu din film credeam ca o sa faca un remake la BF1942 cu o grafica actualizata. Nici nu imi doream altceva ...
    Apropo cati dintre voi ati jucat BF1942
    Eu, am toata colectia Battlefield.
    Last edited by ShortCutToHell; 08-02-2009 at 19:21. Reason: Automerged Doublepost
    Touch me now 'cause I 'll be famous!

13. Back To Top | #13
    de tine stiu ca ai toata colectia si stiu ca o sa joc cu tine cand apare bf1943

14. Back To Top | #14
    B3TA Clan Leader
    Sper sa fie lansat pe steam.. urasc EA Downloader-ul

15. Back To Top | #15
    Eu as prefera mai mult sa renunte la PB.
    Posted via Mobile Device

16. Back To Top | #16
    Registered User dan3zu2005's Avatar
    daca nu l-ati jucat eu zic sa nu vorbiti .
    dupa ce il veti juca sa vorbiti daca e bine cu ammo infinita si viata care se regenereaza . poate conteaza mult si team play-ul

17. Back To Top | #17
    pffff desene animate... nu altceva.
    De la Battlefield 2 nu au mai scos nimic serios... pacat.
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

18. Back To Top | #18
    B3TA Clan Leader
    Battlefield 1943 gets dumbed down because of consoles

Battlefield 1943: Why The 24-Player Limit? - Voodoo Extreme

"Simple answer: because of consoles"

19. Back To Top | #19
    Registered User
    Quote Originally Posted by dan3zu2005 View Post
    daca nu l-ati jucat eu zic sa nu vorbiti .
    dupa ce il veti juca sa vorbiti daca e bine cu ammo infinita si viata care se regenereaza . poate conteaza mult si team play-ul
    +1
    Am avut parte de trei zile de playtest Battlefield 1943, probabil cele mai frumoase 3 zile de tester la EA, iar dan3zu poate sa confirme :P
    Nu va impacientati, jocul este abia in pre-alpha, unele lucruri nu sunt implementate, poate unele vor fi scoase, cine stie, e cale lunga pana la releasul final.

20. Back To Top | #20
    Registered User dan3zu2005's Avatar
    Quote Originally Posted by sparxxx View Post
    pffff desene animate... nu altceva.
    De la Battlefield 2 nu au mai scos nimic serios... pacat.

si cs este defapt un desen animat si nu vad nimeni ca se plange de el sau sa faca gura ca sunt doar 2 clase (counter strike si terrorist).
    acum fiecare cu parerea lui. dar eu unul cel mai bine comentez dupa ce am incercat jocul despre care comentez.
    din ce am auzit eu fifa 09 (PC) era un joc despre care toti ziceau ca o sa fie mai marfa, mai bun la grafica si altele.dar nu am auzit mai deloc pareri contra. si cand a aparut jocul toti s-au rotit si au incept sa zica ca este naspa.

battlefield islands 1943 video in the game.

video de la comic con

p.s nu vreau sa iau apararea jocului sau sa se inteleaga altceva. :P

1.  
Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks