Thread Introduction
Page 3 of 245 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 4891

Thread: Battlefield: Bad Company 2

1. Back To Top | #41
    stie cineva daca BC2 suporta EAX ? sper ca nu mi-am luat degeaba X-fi-ul

2. Back To Top | #42
    mai mult ca sigur, ca si in BF2/2142, va avea suport pentru OpenAL
    zic eu mai bine EAX-ul nu mai functioneaza in Vista/W7

3. Back To Top | #43
    Registered User west1785's Avatar
    De pe blog: "Coming December, we will invite players to participate in a PC open beta. Then, early next year, all players worldwide will get to experience this premier shooter when we releases a Battlefield: Bad Company 2 multiplayer DEMO on the Xbox 360, PS3 and PC"

De aici inteleg ca nu va fi chiar open beta nici pe PC, adica va fi oferit un nr. limitat de key-uri. Sper sa ma insel.
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

4. Back To Top | #44

5. Back To Top | #45
    pai si suportul HARDWARE al placilor X-fi / audigy e USELESS in Win7 / vista ?

6. Back To Top | #46
    nu e useless, OpenAL nu e chiar open

7. Back To Top | #47
    atentie sunt beta key-ri pe twiter la bc2 pt. PS3 daca are careva dintre voi fuga fuguta dupa ele !!!

8. Back To Top | #48
    ^ deja sunt folosite
    am unul pentru US dar inca nu-l pot folosi pana maine si inca nu sunt sigur ca clientul US e compatibil cu cel EU; mi-e sa nu fie servere regionale

9. Back To Top | #49
    Registered User slicker's Avatar
    Am incercat sa il joc pe primul pe PS3 dar controlul ma omoara . Fara mouse si taste eu nu mai joc FPS pe PS3

10. Back To Top | #50
    daca ai tarie vei reusi, si mie mi-a fost extraordinar de greu sa joc FPS-uri cu coontroler-ul dar nu m-am dat batut

11. Back To Top | #51
    Registered User west1785's Avatar
    Pana una alta, de pe blog a disparut orice referire la beta-ul pt PC.
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

12. Back To Top | #52
    woot!??! sincer, sper sa nu fi anulat beta-ul pentru PC

13. Back To Top | #53
    Domnilor aci nu vorbim despre IW cu COD6 , beta-ul pe pc va iesi sigur pe 9 dec. si demo de asemenea prin ian-febr. depinde de beta . pana atunci mai aruncati o privire pe situ-ri ca au iesit doua filme noi / walk-uri pt. OFFENCE si pt. defenderi explicate de GVD .

14. Back To Top | #54
    dap, deja le-am vazut
    eu unul astept cu interes ziua de maine

15. Back To Top | #55
    Daca juca-ti careva in beta va rog parerile voastre proste bune sa le vedem aici / de abia astept sa vad daca au dat EA/DICE kix cu ceva , si de data asta . Oricum pana acuma o BILA NEAGRA pt. ca nu exista nici un raspuns de la ei cu privire la "Battle-recorder ".

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

Pe justin.tv se transmite LIVE bad company 2 beta rakkah - crazy swede on Justin.tv

16. Back To Top | #56
    mersi de stream
    e belea jocul

17. Back To Top | #57
    acum dau jos clientul, daca nu in noaptea asta ... maine revin cu detalii/impresii/pareri

le: mda .. din pacate am avut dreptate, clientul US (pe care-l am) nu e compatibil cu cel EU, rezultatul ... nu gasesc nici un meci; probabil mai tarziu va fi "reparat", sau poate nu
    Last edited by zmeul80; 20-11-2009 at 00:05.

18. Back To Top | #58

19. Back To Top | #59
    ok, incercat 1min inainte sa ple la serviciu; clientul US este on-line, are si patch nou
    cu toate ca joc pe regiunea NA, nu vad nici un fel de lag .. dar nu am "jucat" decat 1-2min

20. Back To Top | #60
    Mai da-ti search si pe tube ca au aparut filmari de mai buna calitate ca si streamu ala .
    Eu unul am reusit sa mai gasesc o belea la BC2 , si anuma ca nu are un sunet ,sau ceva care sa te "INBARBATEZE" cand primesti badge sau esti promovat in rang .Ma refer la un sunet ceva cam asa ca in CoD .

Pareri ?
    Pareri de rau ca nu este beta pt. pc INCA

1.  
Page 3 of 245 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks