Thread Introduction
Page 4 of 245 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 4891

Thread: Battlefield: Bad Company 2

1. Back To Top | #61
    pareri? n-am .. inca
    pe la 4:30 ajung acasa si ma apuc de jucat

2. Back To Top | #62
    Sunetul ala care sa te imbarbateze cand iei un badge poate sa te coste daca il primesti in timpul unui fight.Am patit de cateva ori in cod 6

3. Back To Top | #63
    ok, am jucat vre-o 1h si 1/2
    primele impresii: jocul e mult mai "lustruit" fata de primul BC, in primul parca aveam impresia ca totul are grain filter, acum totul straluceste
    hartile (de fapt harta) sunt mari BF style, cu 24 de jucatori, cred ca vor putea sustine si 32, poate si chiar 64 pe ele
    am jucat recon, dupa ce mi-am incasat-o de la inamici (tot recon) de prea multe ori sniping-ul e la fel de fun, poate prea laser straight dar poate pe PC va exista si deviatie gen BF2142
    distrugerile, pai engine-ul frotbyte vers2 e genial, pur si simplu ramai razand cum distrugi case, cum se distrug peretii cladiri si pe urma cum cade acoperisul peste resturi - nu poate fi descris, mai bine e sa vezi cu ochii tai
    nu am dat de loc peste lag, poate oamenii de la DICE au servere dedicate si nu doar matchmaking, cu toate ca joc pe clientul US de aici din .ro

per total, o ovolutie fara de primul BC si extrem de binevenit pe PC-uri; sper ca campania SP sa fie la fel de fun si haioasa ca'n primul

4. Back To Top | #64

5. Back To Top | #65
    battlefield bc2 beta sa amanat pe 2010 , este oficial !!!

dupa parerea mea s-ar putea sa amane si lansarea jocului , doar sa fim seriosi ea/dice este specializat in amanari ,cred ca criza la ei are efecte serioase , mai bine zis ceva ceo de acolo are ceva la cap .De il prind prin Cluj il sparg

6. Back To Top | #66
    Sper sa nu-l amane prea mult ca m-am cam saturat de TF2 din 2007,de cand m-am lasat de 2142.
    Apropo,stiti ceva despre versiunile speciale,mai exact ce ofera in plus?

7. Back To Top | #67
    ofera cateva arme deblocate mai devreme; nu ofera continut unic

8. Back To Top | #68
    I love battlefield play from 2005 . that was the past games evolved ,and ea/dice is just trying to keep up .
    i would like to mention one thing , the future is here allready , sony is beta testing on PS3 a huge FPS with 256 players ONLINE , thats 128 vs 128 . THATS THE FUTURE and its HERE .Video ( MAG-Massive Action Game )this video is from 1 year ago !!! Today i received a newsletter with a beta code invitation from Sony

Cand o sa fie si battlefieldu asa , ca saracii de EA/dice de abia se descurca tot amana tot amana .. pana altii trec in fata . Si asa si noi tre sa trecem in fata , cumparam frumos un ps3 un mouse si o tasta , punem pc-u pt. messenger use only

9. Back To Top | #69
    de 2 zile tot joc Bad Company 2 Beta pe PS3 si nu cred ca am reusit mai mult de 5 kill-uri.
    E jale mare fara mouse si tastatura...
    Jocul in sine e destul de bine facut... dar mai e loc de modificari.
    Am auzit ca si MAG-ul este in BETA... a testat cineva?
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

10. Back To Top | #70
    testat de mine M.A.G. si nu se poate compara cu BC2
    parca MAG-ul se lanseaza prin ian-feb dar nu cred ca va avea vanzari

11. Back To Top | #71
    aaaa ce e MAG-ul asta ?.....

12. Back To Top | #72
    Registered User LimBuTza's Avatar
    Cerinte sistem pentru Bad Company 2 si 1943

Minimum Frostbite PC Specifications for BFBC2 & BF1943

• Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
    • Main memory: 2GB
    • Graphics card: GeForce 7800 GT / ATI X1900
    • Graphics memory: 256MB
    • Free HDD space: 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version (BFBC2); 10GB for Digital Version, 4GB for Disc Version (BF1943)

Recommended Frostbite PC Specifications for BFBC2 & BF1943

• Processor: Quadcore
    • Main memory: 2GB
    • Graphics card: GeForce GTX 260
    •Graphics memory: 512MB
    • Free HDD space: 15GB for Digital Version, 10GB for Disc Version (BFBC2); 10GB for Digital Version, 4GB for Disc Version (BF1943)

13. Back To Top | #73
    Quote Originally Posted by sparxxx View Post
    de 2 zile tot joc Bad Company 2 Beta pe PS3 si nu cred ca am reusit mai mult de 5 kill-uri.
    E jale mare fara mouse si tastatura...
    Jocul in sine e destul de bine facut... dar mai e loc de modificari.
    Am auzit ca si MAG-ul este in BETA... a testat cineva?
    nu te supara ca iti zic dar nu mai fa comparatii intre controller si tastatura si mouse, Bad Company 2 se joaca excelent cu controller fac deobicei 30-40 kills pe meci iar daca tu faci maxim 5 mai invata frate

14. Back To Top | #74
    Registered User slicker's Avatar
    Nu frate, asteptam sa apara pe PC , bine ca ai invatat tu, dar un FPS se joaca din mouse + taste .

15. Back To Top | #75
    Nick anterior: Necromonger Necro's Avatar
    Cam mari cerintele recomandate.
    Ma intreb de ce nu apare si windows xp acolo.

16. Back To Top | #76
    Quote Originally Posted by stegerean View Post
    nu te supara ca iti zic dar nu mai fa comparatii intre controller si tastatura si mouse, Bad Company 2 se joaca excelent cu controller fac deobicei 30-40 kills pe meci iar daca tu faci maxim 5 mai invata frate
    nu este acelasi joc, pe PC cu mouse poti face o rotatie de 360grade in mai putin de 1sec, pe consola nu vei reusi nicodata

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

Quote Originally Posted by Necromonger View Post
    Cam mari cerintele recomandate.
    Ma intreb de ce nu apare si windows xp acolo.
    apare la mininum; pentru DX11 (si engine-ul suporta) este nevoie de Vista sau W7

17. Back To Top | #77
    Quote Originally Posted by slicker View Post
    Nu frate, asteptam sa apara pe PC , bine ca ai invatat tu, dar un FPS se joaca din mouse + taste .
    E parerea ta,eu zic sa terminam cu discutia control pe tema controller - keyboard + mouse,o putem face prin pm (scuzati ca am inceput eu off-topicul )

18. Back To Top | #78
    B3TA Clan Leader
    E parerea ta,eu zic sa terminam cu discutia control pe tema controller - keyboard + mouse,o putem face prin pm (scuzati ca am inceput eu off-topicul )
    Doar nu vorbesti serios.. nu ? Toata lumea stie ca un FPS se joaca mult mai bine cu mouse + tastatura.. that's the way it's meant to be played

19. Back To Top | #79
    Nick anterior: Necromonger Necro's Avatar
    Se joaca mult mai bine din mouse dar cand toti sunt la fel, cand toti au acel defect sa-i zic asa, nu mai conteaza.

20. Back To Top | #80
    ma bucur pentru tine... ai talent. Mie unul nu imi place... pana la urma la asta se rezuma... sa-ti faca placere.
    Nu e vb de "invata frate" ca doar nu stau sa ma chinui saptamani intregi doar ca sa joc Bad Company 2. Puri si simplu joc doar daca imi face placere...
    Lottery: a tax on people who are bad at math...

1.  
Page 4 of 245 FirstFirst 12345671454104 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks