Thread Introduction
Page 6 of 245 FirstFirst ... 34567891656106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 4891

Thread: Battlefield: Bad Company 2

1. Back To Top | #101
    nu cred; vreu mai multe detalii

2. Back To Top | #102
    Registered User west1785's Avatar
    Va fi ca la MW2. Unii il vor injura cat ii vor tine plamanii iar restul se vor bucura de joc.
    Apropo de beta, daca e ca la PS3 se vor imparti key-uri si celor care nu fac precomanda. Pana una alta, daca faci pre-comanda de pe EAStore sau GameStop esti sigur de key. Problema e ca nu pot intra pe site-ul EAStore iar cei de la GameStop nu au auzit de Romania.
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

3. Back To Top | #103
    Quote Originally Posted by zmeul80 View Post
    nu cred; vreu mai multe detalii

Daca lead game designer-ul iti spune ca NU VA EXISTA PRONE in nici o varianta.. tu nu crezi si vrei mai multe informatii ? Scuza-ma domnule dar nu esti mai mult decat un troll, ti-am dat toate informatiile de care ai nevoie si tot negi.. din cauza ta si a altor consolisti avem schimbarile astea aiurea pe PC, mergi si te joaca si plateste pentru dlc. Hai pa ca m-ai distrat

http://twitter.com/locust9/status/6057424356

4. Back To Top | #104
    de ce sa fac precomanda pentru un joc ce tehnci nu l-am jucat?!
    daca faza cu no prone e adevarata, BF: BC2 can burn in small pieces

5. Back To Top | #105
    Eu cred ca lumea a uitat cine e EA Games.. in BFBC1 din ce am auzit aveau arme foarte bune pe care le puteai obtine doar daca plateai.. asta e cea mai stupida chestie pe care am auzit-o, adica platesti pentru joc.. si dupa daca vrei arme bune trebuie sa mai platesti in plus ? That's bs..

6. Back To Top | #106
    ai auzit prost
    toate armele sunt disponibile in primul BC doar ca in editia de colectie ti se permitea sa le folosesti din start

7. Back To Top | #107
    ai auzit prost
    toate armele sunt disponibile in primul BC doar ca in editia de colectie ti se permitea sa le folosesti din start
    EA charging for weapons in Bad Company Beta

Probabil au renuntat la idee dupa o perioada, nu stiu, nu am jucat Battlefield Bad Company 1. Ideea e ca, No Modding + No Server Files + No Prone + 32 Player cap = No buy for me

Dupa cum spunea cineva mai sus, nu as fi surprins daca ne trezim fara servere dedicate.. pana acum au luat tot ce au promis inapoi. Prone a fost promis ca o exclusivitate pe pc, acum s-au razgandit, Mod tools au fost confirmate.. dupa care ieri au anuntat ca nu vor mai fi.. si tot asa..

8. Back To Top | #108
    like I said, fuck'em
    nu mi-a placut deloc cand DICE a fost inghitit de EA

9. Back To Top | #109
    Registered User LucArthur's Avatar
    like I said, fuck'em
    nu mi-a placut deloc cand DICE a fost inghitit de EA
    Si uite asa s-a dovedit faptul ca se poate strica o serie de succes cu niste idei proaste. Acum nu te supara Zmeu-le,dar in comparatie cu tam-tamul care s-a facut la MW2 ,lipsa "prone-ului" din Battlefield mi se pare muuult mai problematica decat lipsa "lean left or right". Am jucat Battlefield 1942, si Battlefield 2 cu o placere fantastica, dar trebuie sa recunosc ca de acest battlefield bad company ma voi atinge doar pentru a-l juca in single. Probabil ca producatorii vor anunta in urmatoatele zile ca " it's not ballanced for prone" hahahahahaha, scuze, nu m-am putut abtine.

10. Back To Top | #110
    Registered User AlexGP's Avatar
    Maine o sa auzim "it`s not ballanced for PC" rofl!

Mare grija, se sterg posturi

11. Back To Top | #111
    B3TA Clan Leader
    Superb, au anuntat recent ca nu vom avea nici consola (Developer Console ~)

Awesome job DICE, CONSOLIZED SHIT!

http://n4g.com/pc/NewsCom-458130.aspx?CT=2#Comments

12. Back To Top | #112
    Registered User Shade®'s Avatar
    Avem nu pt. server client, nu pt. mod tools, nu prone, nu consolă (~), nu PBBans.
    La astea mai adăugăm și lipsa de screenshot-uri/trailere + lipsa de informații suplimentare despre beta/demo.
    Și lumea încă țipă la Activision...
    Live in your world, get pwned in mine!

13. Back To Top | #113
    B3TA Clan Leader
    Pentru cei ce vor sa testeze Closed Beta, singura sansa e asta :

Battlefield: Bad Company 2 PC Beta Sign-Ups Begin - Voodoo Extreme

14. Back To Top | #114
    Ofera vre-un magazin din RRomania cd-key-uri? evident, cu preorder.

15. Back To Top | #115
    B3TA Clan Leader
    Quote Originally Posted by violetblood1921 View Post
    Ofera vre-un magazin din RRomania cd-key-uri? evident, cu preorder.
    Nu

16. Back To Top | #116
    Registered User Mitza's Avatar
    15. I will never employ any device with a digital countdown. If I find that such a device is absolutely unavoidable, I will set it to activate when the counter reaches 117 and the hero is just putting his plan into operation.
    The Top 100 Things I'd Do If I Ever Became An Evil Overlord

17. Back To Top | #117
    Registered User parazitu86's Avatar
    Dep superb trailerul deabea astept sa apara la noi sa merg sal cumpar

---------- Post added 23-01-2010 at 10:37 ---------- Previous post was 22-01-2010 at 13:13 ----------

Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
    pentru cei care vor sa joace betaul , pot face precomanda pe steam for Battlefield: Bad Company 2 limited edition la pretul de 49,99 euro!

Dar eu o sa mi-l cumpar din magazin cand apare la noi nul iau prin steam char daca am card

18. Back To Top | #118
    B3TA Clan Leader
    Quote Originally Posted by parazitu86 View Post

---------- Post added 23-01-2010 at 10:37 ---------- Previous post was 22-01-2010 at 13:13 ----------

pentru cei care vor sa joace betaul , pot face precomanda pe steam for Battlefield: Bad Company 2 limited edition la pretul de 49,99 euro!

Dar eu o sa mi-l cumpar din magazin cand apare la noi nul iau prin steam char daca am card
    Pretul ala e BULLSHIT! La noi e 49 euro, la americani e 49 dolari.. cum e asta corect ? Eu cred ca Valve nu stie sa faca diferenta intre Euro si Dolari.. 1 Euro nu este egal 1 Dolar
    Daca vreti sa nu aruncati cu banii aiurea pe geam.. jocul este disponibil pentru pre-comanda pe G a m e S h o p la pretul de 139 ron, nu 200 ron ca pe Steam

19. Back To Top | #119
    Registered User west1785's Avatar
    Limited Edition e 179 ron pe G a m e S h o p. De ex. toate site-urile poloneze care ofera key-uri beta vand Limited Edition la 130 ron.
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

20. Back To Top | #120
    B3TA Clan Leader
    Quote Originally Posted by west1785 View Post
    Limited Edition e 179 ron pe G a m e S h o p. De ex. toate site-urile poloneze care ofera key-uri beta vand Limited Edition la 130 ron.
    Poti lua acele lucruri (bonus) si normal in-game (pe masura ce joci).. asa ca.. ce rost are sa cumperi Limited Edition ?

1.  
Page 6 of 245 FirstFirst ... 34567891656106 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks