Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 86

Thread: BATTLEFIELD Play4Free

1. Back To Top | #41
    Nick anterior: blackman Inghetzatu's Avatar
    9DXA-FB58-9DEH-SZ2Y -> merge folosit de 5 ori.Spor la joc.

2. Back To Top | #42
    Quote Originally Posted by dorin2026 View Post
    Si inca are destul de multe bug-uri.
    Pai, e varianta Beta, in dezvolate si in plus se face un clean pe 22 ^^, deci totul se reia de la 0. Poate cu cateva bug repairs, who knows.

3. Back To Top | #43
    Quote Originally Posted by Eaudesource View Post
    Pai, e varianta Beta, in dezvolate si in plus se face un clean pe 22 ^^, deci totul se reia de la 0. Poate cu cateva bug repairs, who knows.
    Sper, pentru ca l-am jucat si imi place - iar un noc bun in plus este intotdeauna bine venit. E, pana atunci o sa-mi omor timpul cu altceva.

4. Back To Top | #44
    Yes, I am great! Ducu's Avatar
    Quote Originally Posted by Inghetzatu View Post
    9DXA-FB58-9DEH-SZ2Y -> merge folosit de 5 ori.Spor la joc.
    Iti multumesc !
    Prioritate mereu va fi PM-ul pe acest forum - Cititi ultimul post intotdeauna - Imi rezerv dreptul de a-mi alege clientul

o724228632 - Vodafone

Zona Cotroceni - Metrou Eroilor - Iesirea dinspre Spitalul Municipal

5. Back To Top | #45
    Daca mai are careva vreun key de dat va rog dati un pm,multumesc.

6. Back To Top | #46
    Last edited by zacusca_man; 18-03-2011 at 00:15.

7. Back To Top | #47
    azi am primit si eu un cod de la ei, abia astept sa ajung acasa sa il incerc !
    YM:mircea3k

8. Back To Top | #48
    TheOne maxx1nsane's Avatar
    FYZK-8WZV-BAKH-DZDQ
    pentru 5 prieteni. Repede, cat sunt calde. Spor.

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 10:23 ----------

Mie unul, nu imi place varianta free.
    Gameplay foarte aiurea, lag in draci, costumizarea controalelor greoaie, grafica de calitate foarte proasta.
    A mai jucat careva in beta?
    "Minţile ilustre discută idei, inteligentele medii discută evenimente, iar minţile reduse îi discută pe alţii."
    ~ Proverb romanesc

9. Back To Top | #49
    Registered User razvvan's Avatar
    am jucat,dar m-am lasat din aceleasi motive pe care le-ai enumerat tu.

10. Back To Top | #50
    TheOne maxx1nsane's Avatar
    Avand in vedere ca seria battlefield a fost foarte bine realizata, ma asteptam si de la aceasta varianta sa ma tina cel putin 2 ore lipit de calculator.
    Din pacate nu a reusit sa ma tina decat 10 minute, din care 5 in loading sau settings.
    "Minţile ilustre discută idei, inteligentele medii discută evenimente, iar minţile reduse îi discută pe alţii."
    ~ Proverb romanesc

11. Back To Top | #51
    Registered User parazitu86's Avatar
    Battlefield P4F s-a lansat oficial, deci va puteti juca cu totii.

Battlefield Play4Free - Free FPS Online Action!

Battlefield Blog

Eu am jucat doar BETA dar nu mi-a lasat o impresie buna; aceasta copie dupa Bf2 nu se ridica nici la degetul mic al jocului original.

12. Back To Top | #52
    Pe mine ma incanta foarte tare fata de celelalte FPSuri gratis de o grafica mult mai slab si gameplay plictisitor. apropo un mic video cu gameplay din joc:
    YouTube - Battlefield Play4Free Rox!!

13. Back To Top | #53
    Registered User [M.K]_Frosty's Avatar

Thumbs up

este Open Beta..deci fiecare isi poate face cont, dar inca e varianta BETA...harta OMAN e foarte tare..cu avioane si elicoptere

14. Back To Top | #54
    Registered User AsphyX's Avatar
    Mi-am facut si eu cont, nu mai trebuie beta key...si am jucat cateva ore incontinuu, e chiar ok jocul mai putin lag-ul urias pe alocuri...
    ps. vad ca am dat banii pe Crysis2 si totusi prefer jocul asta...decat MP-ul crysis...

15. Back To Top | #55
    Nick anterior: Sychostone Darthstone's Avatar
    Decat sa dai bani pe Crysis 2 mai bine cumparai Bad Company 2 erai mult mai multumit.Daca iti place BF Play4Free,BC2 l-ai iubi.

16. Back To Top | #56
    Culmea e ca mi-a placut demo-ul multiplayer crysis, dar acum e plin de codati in MP, e frustrant...in fine, oricum o sa tot joc crysis...pana apare BF 3

17. Back To Top | #57
    Registered User Hop Tzop's Avatar
    Sunt codati si in BF Play4Free. Pacat, chiar nu ii inteleg pe oamenii care folosesc coduri sa castige, unde mai e farmecul jocului? Nu vad cum te-ai putea bucura ca ai omorat 20 de inamici daca nu te-ai folosit de abilitatile tale, ci de coduri. Am impresia ca cei care triseaza sunt din cei frustrati care ii enerveaza faptul ca sunt omorati repede.

Il joc si eu, inca din close beta, am un Assault level 20 si am incercat un Recon, din curiozitate, care este level 7 spre 8. Ma descurc mai greu cu el, fiind opusul Assault-ului. Cu arma default pentru assault, nu poti face mare lucru, dar cu AEK-971 poti face treaba buna si nu costa nici multe credite. Eu o iau pe 1 zi si intr-o zi recuperez cei 500C plus inca ceva, so ies pe "profit". Cea mai buna arma care poate fi cumparata cu credite este M16A2 dar consider ca nu isi merita cei 1650C/zi. Nu e diferenta foarte mare intre AEK-971 care costa 500C/zi si M16A2 care este de 3 ori mai scumpa.

La inceput am facut prostia sa o cumpar si ce-i drept omoram la greu dar nu imi recuperam banii. Ca sa ii recuperezi trebuie sa joci toata ziua. Plus ca mai dadeam creditele pe bandages, sincer nu se merita. Mai bine folositi Q -> I need a medic! Plus ca daca esti orice altceva decat medic sau assault, e bine sa mai mori ca nu nimeresti mereu un assault sa iti dea munitie :P, o spun din experienta cu recon-ul, de multe ori ieseam la atac cu pistolul contra unui engineer ceea ce e moarte curata doar daca nu il impusti in cap, ceea ce este destul de dificil cand te intalnesti cu el fata in fata.

Imi place jocul dar deocamdata a devenit monoton pentru ca Assault-ul, care e preferatul meu, nu il mai pot creste deci nimic nou la orizont. Recon-ul nu prea ma pasioneaza, a fost mai mult curiozitate si se pare ca nu il pot sterge.

- Placa de baza: MSI B350 Gaming Plus
    - Procesor: AMD Ryzen R7 1700
    - Ram: Corsair LPX 2x8GB, 3200Mhz
    - Placa Video: PowerColor TurboDuo HD7790 1GB GDDR5 OC
    - SSD: Plexor PX-128S3C

- HDD: WD 1TB Blue + Toshiba 1TB
    - Sursa:
    Seasonic S12II Bronze 520 W
    - Carcasa: Fractal Design Define R5 Blackout Edition
    - Placa de sunet: E-MU 0404 USB 2.0
    - Boxe: Tannoy Reveal 502
    - Monitor: LG 24MP48HQ-P

18. Back To Top | #58
    Intrebari:
    1. care e level-ul maxim ? Momentan sunt Assault lev 17....sper ca nu e 20, ca sunt innebunit dupa joc...si nu as vrea sa ajung prea devreme la level-ul final...
    2. daca imi creez un soldat Medic, sa zicem, incep cu el de la lev. 1 sau de la lev 17 cu care sunt Assault ?

ps. dincolo de grafica si de lag-ul horror, jocul e superb, absolut superb...rareori ma enervez, imi place enorm cooperarea: enemy tank, enemy sniper, i need ammo,....nu e un joc in care sa joci de unul singur si sa castige echipa...de "n" ori m-am sacrificat pentru a face vizbila locatia unui tank sau a unui sniper....

Multumesc

19. Back To Top | #59
    Registered User Hop Tzop's Avatar
    1. Level-ul maxim este 20
    2. Incepi de la lvl 1 iar creditele sunt comune.

- Placa de baza: MSI B350 Gaming Plus
    - Procesor: AMD Ryzen R7 1700
    - Ram: Corsair LPX 2x8GB, 3200Mhz
    - Placa Video: PowerColor TurboDuo HD7790 1GB GDDR5 OC
    - SSD: Plexor PX-128S3C

- HDD: WD 1TB Blue + Toshiba 1TB
    - Sursa:
    Seasonic S12II Bronze 520 W
    - Carcasa: Fractal Design Define R5 Blackout Edition
    - Placa de sunet: E-MU 0404 USB 2.0
    - Boxe: Tannoy Reveal 502
    - Monitor: LG 24MP48HQ-P

20. Back To Top | #60
    pentru cei interesati sa se alature unui clan international intrati pe Field of Brothers

1.  
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Bookmarks