Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 20 of 76

Thread: Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!

1. Back To Top | #1
    Registered User ax_vampire's Avatar

Thumbs up Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!

Scurt Istoric
    Clan infiintat in Decembrie 2006.
    • DTV a intrat in ClanBase in Ianuarie 2007 ,unde a jucat aproximativ 300 de meciuri oficiale de Battlefield 2142 din care doar vreo 10 de Battlefield 2 .
    • In Mai 2007 DTV produce prin Ro-Sacalu primul lor Machinima ,Mix bf2142-DTV .
    • In Aprilie 2008 DTV produce "HATRED" un film de 35 de minute ,Bf2142,cu 55 de actori din 5 clanuri : DTV + GROF ( actual HeSC) + 1stBat + DCF + SFH .Hatred cele 4 parti

Ultimele competitii si cupe de Battlefield Bad Company 2 castigate :

DTV a intrat in Eurodomination in Martie 2010 ,a reusit sa ia primul loc in doua competitii disputand 92 de meciuri oficiale de BC2.

In viitor ne vom lupta pentru titlul cel mai bun clan din Europa in Battlefield 3.

____________________________________________________________________________________________________ ____________

Clanul Draculas Transylvanian Vampires recruteaza gameri care vor sa se distreze si in acelasi timp sa cucereasca Europa si nu numai. DTV recruteaza pe cei care stiu ca sunt buni si vor sa se faca auziti, jucand impotriva celor mai bune clanuri de pe Eurodomination: Englezii =50K^=, Bulgarii BG|04B, Sarbii EX3D, si multe alte clanuri din Europa.

Anul acesta vrem sa cucerim Europa in Eurodomination dar si in *** Europe

Pentru recrutare va asteptam sa va inregistrati pe site-ul nostru www.dtv-clan.ro

Attached Thumbnails Attached Thumbnails Battlefield Bad COmpany 2 - DTV-Clan RECRUTEAZA!-71f67488b0857639cee631943a3fc6fa_xl.jpg  
    Last edited by ax_vampire; 27-03-2011 at 01:19.
    If we don't end war, war will end us.

2. Back To Top | #2
    Registered User KashunatoR's Avatar
    nu vin decat daca ma pun capitan de echipa
    just kiddin' HF GL

3. Back To Top | #3
    Dupa mine ai putea sa te autointitulezi si General cu 5 stele . Dar n-ar conta, ca noi toti suntem egali, deciziile le luam impreuna si fiecare parere conteaza, chiar daca ai vechime in clan, chiar daca esti nou. Cred ca de asta am rezistat atat si ne intelegem foarte bine, spre deosebire de alte clanuri care s-au desfiintat din cauza neintelegerilor.

4. Back To Top | #4
    Nick anterior: fiberspeeder BunicaJiang's Avatar
    Voi nu sunteti aia de injurau ca idiotii pe CG server dupa ce va omora unu?

Cine dracu ar vrea sa joace cu asa playeri.

5. Back To Top | #5
    Quote Originally Posted by ax_vampire View Post
    Dupa mine ai putea sa te autointitulezi si General cu 5 stele . Dar n-ar conta, ca noi toti suntem egali, deciziile le luam impreuna si fiecare parere conteaza, chiar daca ai vechime in clan, chiar daca esti nou. Cred ca de asta am rezistat atat si ne intelegem foarte bine, spre deosebire de alte clanuri care s-au desfiintat din cauza neintelegerilor.

normal ca sunteti egali ca doar va rup cojocul cam la fel ( cu mici exceptii )

6. Back To Top | #6
    hahaha iar ii domini kashunator ?

7. Back To Top | #7
    Quote Originally Posted by BunicaJiang View Post
    Voi nu sunteti aia de injurau ca idiotii pe CG server dupa ce va omora unu?

Cine dracu ar vrea sa joace cu asa playeri.
    Daca te rusinezi la anumite cuvinte, poate ar trebui sa nu joci jocuri pentru oameni mari, sau sa-ti intrebi parintii inainte de a cumpara un joc care necesita cel putin 16 ani.
    Daca vrei sa inveti cateva injuraturi, poate ar trebui sa ne faci o vizita pe serverul de TS.

Rog ca cei care sunt invidiosi pe rezultatele noastre, sa se abtina de la comentarii inutile.

Makaveliz0r: da, Kashunator asta, si cand sta degeaba e cel mai bun )

8. Back To Top | #8
    maka e pretenu' meu are voie sa spuna orice

9. Back To Top | #9
    Daca nu ai nimic de spun in legatura cu recrutarea in DTV iti sugerez sa mergi pe alt topic unde poti sa fii un mic Troll!
    De atat timp de cand postezi pe CG Forum iti stim obiceiurile la fiecare topic,asa ca te rog...abtine-te,ca vorbesti mult dar nu spui nimic.

10. Back To Top | #10
    Facusem o gluma , dar stai linistit ca nu vreau sa-ti fur "pretenu' "

Oricum nu conteaza cat de bun esti in BC2 de unul singur cand te lupti impotriva clanurilor si e nevoie de o anumita strategie. Poti sa ai si 0.50 ratie intr-o runda, atata timp cat faci sacrificii pentru a castiga meciul. Un clan se bazeaza pe munca in echipa si sacrificii, de unul singur poti sa ai si ratie 3 si sa nu rezolvi mare lucru.
    Last edited by ax_vampire; 27-03-2011 at 19:01.

11. Back To Top | #11
    am jucat si eu un pic de squadrush si pot sa spun ca din pacate e de departe cel mai slab punct al jocului. pe mine nu ma intereseaza ratia, ma intereseaza sa castig dar mai conteaza si echipa
    dashoneXnoob nu te baga in seama ca nu vreau iar warning pt flaming.
    vrei sa spui ceva? e simplu : POST YOUR STATS NOOB

12. Back To Top | #12
    Pai fac parte din DTV,cu alt ID...faptul ca tu ma faci noob nu poate decat sa ma bucure si sa iti urez multa bafta la campat si la jignit alti romani.
    Mult succes !

13. Back To Top | #13
    n-am campat in viata mea. fyi eu sunt ala care ia (degeaba) kick-uri si ban-uri pt aimbot ahahahaha

14. Back To Top | #14
    Tie iti trebuie un aimbot pentru mintea aia de copil bolnav pe care o ai ,, Poate asa iti mai revii si tu ..

15. Back To Top | #15
    "nu te baga in seama ca nu vreau iar warning pt flaming.
    vrei sa spui ceva? e simplu : POST YOUR STATS NOOB"

deci stai pe coada ta tarane

16. Back To Top | #16
    Baieti, incercati ca macar data viitoare sa aratati fair-play la meciurile din ***. Azi am fost kicked dintr-un gather al celor cu care ati jucat recent pe motiv ca sunt...român. Iar daca intr-adevar vreti sa jucati in *** va pot spune eu cu cine sa NU jucati.

17. Back To Top | #17
    Asta nu ar fi rau , Wildfire , ceea ce am vazut este ca regulile cam PUT in *** / oricum am vazut ca au progu ala anticheat cica ,ala e un plus .Am jucat pe *** si cu BF-2142 - si am ajuns la concluzia "orbitoare " ca pe vremea respectiva era cel mai nesigur SITE de meciuri .Deci daca ai o lista cu respectivii chiar iti cerem ajutorul .

Si pentru ceilalti ,ca fac parte din DTV sau NU , nu uitati ca sunteti Romani si reprezentati o natiune , reprezentati-ne asa cum trebuie .

DTV va avea in curand echipe distincte - pe scara de performanta - astfel incat fiecare dintre voi sa se poata simti excelent cu preferintele si cerintele proprii de joc .

Born in Sin - Come on In

18. Back To Top | #18
    Registered User zenith66's Avatar
    ce-mi place mie la romani, oamenii zic ca sunt deschisi la recrutare si de aici se ajunge la un flame war in toata regula )
    Deci...tipic )

Cat despre ***, am vazut destule la capitolul CSS. Sfatul meu e sa-l evitati.

19. Back To Top | #19
    Haai, ma, Zenith, ma, ca nu e chiar asa rau . Stiu ce zici, am trecut si eu/noi prin momente de rahat si chiar si prietenii mei din BG team, dar in mom asta e intr-adevar cea mai puternica liga activa. Recent am reusit sa ii conving pe admini sa stearga contul unui rus codat (sunt admin pe GGC stream), dar in general *** Wire-ul isi face treaba pe hack-uri publice si uneori si cu cele private.
    Si voi, DTV, si noi, TG, am intalnit in runda a doua echipe f puternice. Eu nu joc cu echipa, am un computer slab, asa ca ma ocup doar de strategii la antrenamente. Dar joc gathere in fiecare zi si pot sa va zic ca acolo apar si cei mai buni jucatori, ocazie de legat amicitii si mai ales de "observat" cum joaca.
    In Nightcup-ul actual in finala e Paranoia vs n!Core. n!core sunt mai noi, dar Paranoia sunt un team cu state vechi in Bf.

Intrati si voi ziua, jucam un gather, ceva. Uneori le creez eu pe serverul meu. E fun, ne distram si noi.

20. Back To Top | #20

1.  
Page 1 of 4 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks